2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Dutu bosver de amuda kalkiyosun ardından 2 düz 3 ters takla atiyosun. Üstüne Bir de rober hatemo dansi yaptin mı tamamsın.hemen pastaneye gaz çıkaran pasta siparişi verebilirsin 🤭🤭

Ay dans falan tamam amuda da bisekilde kalkarim ama hep ters takla yuzunden bunlat demek ki.. yok kiz sutum azaldi sakin sakin evhamsiz cozmeye calisiyorum:KK66:

Canım keisnlikle kendi yediklerine dikkat et. Paketli hicbir gıda işlenmiş hicbir gıda yeme. Etki etmez diye düşünme nasıl kimyon içtiğinizde bebeğe geçtiğini düşünüyorsanız 24 saat yediklerine dikkat et lifli şeyler ye kabuklu kuruyemişleri de az tüket sonucuna inanamiyacaksin. Bebeğim doğduğundan beri işlenmiş gıda nerdeyse hiç yemiyorum gaz problemi hiç yaşamadık diyebilirim kimyon falan gaz ilacı daha hiç denemedim bile. Kolay gelsin inşalalh çabuk geçer bebeşin gazı.
2 2kedi_1deli çocuk doğduğundan beri paketli gıda ağzıma sürmedim. Çikolatanın tadını unuttum. Bırak çikolatayı saf haliyle yemeyi, yaptığım keki bile kakaolu yapmıyorum. Yiyeceğim her şeyden önce canım Google’a soruyorum gaz yapar mı diye. Yoğurdu laktozsuz yiyorum. Sütü ve sütlü her şeyi hayatımdan çıkardım. Bazen azıcık peynir yiyorum. Çocuğum hala gazlı. Çok şaapma yani. Olacağı varsa oluyor 😂 amaaan nasılsa gazlı yiyim bari de diyemiyorum ya daha da gazlı olursa diye, kısır bir döngüye girdim. Yine de siz bilirsiniz tabi 😅

1581941484749125085514.jpg

bebesini alan çıksın dışarı😀

2 2kedi_1deli çocuk doğduğundan beri paketli gıda ağzıma sürmedim. Çikolatanın tadını unuttum. Bırak çikolatayı saf haliyle yemeyi, yaptığım keki bile kakaolu yapmıyorum. Yiyeceğim her şeyden önce canım Google’a soruyorum gaz yapar mı diye. Yoğurdu laktozsuz yiyorum. Sütü ve sütlü her şeyi hayatımdan çıkardım. Bazen azıcık peynir yiyorum. Çocuğum hala gazlı. Çok şaapma yani. Olacağı varsa oluyor 😂 amaaan nasılsa gazlı yiyim bari de diyemiyorum ya daha da gazlı olursa diye, kısır bir döngüye girdim. Yine de siz bilirsiniz tabi 😅

Bence ye gitsin. Benim yedigim cikolatanin haddi hesabi yok...

Ben de emzik yüzünden meme reddi oldu galiba çok az emiyor hatta ben zorla veriyorum vermesem aramıyor memeyi emzik tokluk hissi mi oluşturuyor nedir hay Allah ya emziklede baya rahat ediyorduk
Var mı böyle bi şey yaşayan
Uzun sure bos bos emince bi hormon salgilaniyormus bu da tokluk hissi olusturuyormus diye okudum bi yerde

Ben delirmek üzereyim ya çocuk sabahın köründen beri uyumadı. Eşim akşama önemli misafirlerimiz var deyip karşıya geçti. Ev ne zamandır temizlenmiyor ne yemek var ne birşey. Çocuk kendi kendine dururken kedilerin kumunu temizleyebildim sadece. Şaka gibi ya 45 günlük çocukla tek başıma alışverişe çıkıp evi temizleyip yemek mi yapacağım? Ben de mesaj attım ya bir iki saat sonra gel bana yardım et, ya da misafirlerine söyle başka zaman gelsinler, ben çocuğuma bakmak zorundayım diye. Alınırsa alınsın. Tanımadığım insanlarla ne konuşacağım onu da bilmiyorum. İş için geldiklerinden fazla çemkiremiyorum da, adam çocuğunun rızkının derdinde sonuçta. Çok canım sıkıldı. Neyse ben çocuğu sallarken biraz daha ağlayayım

Ben delirmek üzereyim ya çocuk sabahın köründen beri uyumadı. Eşim akşama önemli misafirlerimiz var deyip karşıya geçti. Ev ne zamandır temizlenmiyor ne yemek var ne birşey. Çocuk kendi kendine dururken kedilerin kumunu temizleyebildim sadece. Şaka gibi ya 45 günlük çocukla tek başıma alışverişe çıkıp evi temizleyip yemek mi yapacağım? Ben de mesaj attım ya bir iki saat sonra gel bana yardım et, ya da misafirlerine söyle başka zaman gelsinler, ben çocuğuma bakmak zorundayım diye. Alınırsa alınsın. Tanımadığım insanlarla ne konuşacağım onu da bilmiyorum. İş için geldiklerinden fazla çemkiremiyorum da, adam çocuğunun rızkının derdinde sonuçta. Çok canım sıkıldı. Neyse ben çocuğu sallarken biraz daha ağlayayım

Is icinse disarda bi yerlere gidilseydi yada keske bi kac gun once haberin olsaydi. Birini bulurdun yardim edecek. Hadi supurge falan kanguru ile yapiliyoda yemek falan cok zor

Is icinse disarda bi yerlere gidilseydi yada keske bi kac gun once haberin olsaydi. Birini bulurdun yardim edecek. Hadi supurge falan kanguru ile yapiliyoda yemek falan cok zor
Adam hep böyle, her işi son dakika. Eşlerini benimle tanıştırmak için eve geliyorlarmış. Eşim de diyor ki onları kendi evlerindeymiş gibi hissettirmek için yemeği beraber yapın 😐 ciddi ciddi söylüyor bunu şaka yapmıyor. Çocukları da geliyor bir de, çocuklar kedilerimi sıkıştırıyorlar. Odaya kapanıp çıkmayabilirim, olacak işi de bozulur o kadar dengesizim şu an

Aşıya gittik bizde bugun 1 aylık aşısına oğlusuma avent aldım teselli olarak dandik bi emzik almıstım öylesine. Simdi meme reddi dediniz ben simdi napayım 😂😂 tosbik canı yanınca memeyi nasıl tutuyo normalde uğraşıyorum bi saat. Bakalım napıcaz. Ben kuru dutu suyla hasladım suyunu içtim ama bakalım faydası olucak mı süt icin

Aşıya gittik bizde bugun 1 aylık aşısına oğlusuma avent aldım teselli olarak dandik bi emzik almıstım öylesine. Simdi meme reddi dediniz ben simdi napayım 😂😂 tosbik canı yanınca memeyi nasıl tutuyo normalde uğraşıyorum bi saat. Bakalım napıcaz. Ben kuru dutu suyla hasladım suyunu içtim ama bakalım faydası olucak mı süt icin
Kaynayan suya bir avuç atın ve 5 dk yı geçmeyecek şekilde kaynatın kronometre açıyorum ben 5 dk kaynatıyorum süzüp içiyorum tadı da gayet yerinde yanında şekersiz bişeyler yemek istiyorum

Geçici canım yumurta ye dinlen bende de olmuştu. Geldi sonra şükür seninki de gelir aptal saptal düşüncesiz insanları takma kafana
İnşallah geliyo gibi az da olsa simdi birden hiç gelmeyince panikledim ama en güzeli rahat olmak bugun aşıya gidince biraz avm ugradık havam değişti kafamı dagıtınca daha iyi olcak umarım

Adam hep böyle, her işi son dakika. Eşlerini benimle tanıştırmak için eve geliyorlarmış. Eşim de diyor ki onları kendi evlerindeymiş gibi hissettirmek için yemeği beraber yapın 😐 ciddi ciddi söylüyor bunu şaka yapmıyor. Çocukları da geliyor bir de, çocuklar kedilerimi sıkıştırıyorlar. Odaya kapanıp çıkmayabilirim, olacak işi de bozulur o kadar dengesizim şu an
Isini bozma tabide ne hep beraber yemege ciksaniz daha normal olurdu . Ee yaptin mi biseyler kuzu kapayaydin hemen...
🤣

Emzigi emerken bos olunca. Memeden sut gelince rahatsiz oluyorlarmis. Bir de memeyi duzgün tutmamaya basliyor. Emzik gibi ucundan tutuyor. Sonra gagalama hareketi diyorlar memeyi tutup tutup birakiyor aglayarak. Eger ondan diyorsaniz da korkmayin. Vermeyin birlikte duş alarak bide ten tene temasla emzirin duzelir Allah in izniyle 😊
İnşallah ❤️

X