2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Selam arkadaşlar, bayağıdır giremedim. Bir sürü sorunla uğraşmak zorunda kaldım. Diyordum ki hamile kalınca çok şımaracağım, kısmet olmadı. Dertten başımı kaldıramadım. Haberlerim şöyle; 2 gün önce Aşırı kanamam oldu, bebek şimdilik iyi. Tepinip duruyor:) Şimdilik diyorum çünkü kesin olarak netleşti ki kornual gebelik geçiriyorum. Şu ana kadar ucuz atlatmışım. 32 haftayı görebilirsek bir şekilde doktorlar yaşatabilirlermiş. 36’yı görürsek mucize olurmuş. Son haftalarım hastanede geçecekmiş büyük ihtimalle. Şimdi yatıyorum. Hiç kalkma dediler ama mecburen kalkıyorum. Hasta abime bakmak zorundayım, benden başka kimsesi Yok burda. zor günler geçecek elbet. Kızım olacakmış. Dünyaya gelirse poposundan ısıracağım.
çok çok geçmiş olsun. Sağlıkla alırsınız kucağınıza inşallah! Bizim yerimize de ısırırsınız popişinden :KK200:

Canım parayla alakalı olduğunu kesinlikle düşünebilirsin.ben özel hastanede yıllarca çaliştim.nelere şahit olduğumu anlatsam inanamazsın.bence içini çok ferah tut.anlaşmalı oldukları bi firma var diye düşünüyorum.hiç birşey çıkmaz😉umarım yüklü bi ücret vermemişinizdir.
2,600 tl verdım güney koreye gitti test. sağlık siğortam var ama karşılar mı bilmiyorum

Çok teşekkürler kızlar. Hastaneye geçiyorum tek tek alıntı yapamıyorum şu an. Kornual genelik dış gebeliğin bir türü, 3 türlü dış gebelik oluyormuş. Biri bildiğimiz embriyonun tüpte gelişmeye çalışması, hemen anlaşılıyor bu. Diğeri skar gebelik, bebeğin rahim içindeki dikiş arasına yerleşmesi, büyüdükçe orayı yırtıyor. 15. Haftadan önce anlaşılması zor. Kornual gebelik de bebeğin rahimin köşesine yerleşmesi, köşeden rahimin dışına doğru gelişip orayı yırtıyor, bu da 15-16 haftadan önce anlaşılmıyor. Çok nadir oluyor. Benim sıpa köşeye yerleşmiş, tam tüpün önüne. Geçen yıl ameliyat olmuştum tam oradan bir miyom çıkarılmıştı. Rahimin en ince yeri orası, eşşek sıpası başka yer Yok gibi gitmiş oraya oturmuş. Şimdi ağırlaştıkça rahimin ortasına inmeye başladı ama orası bayağı zedelenmiş. Büyüdükçe rahim gerilecek ve oranın yırtılma ihtimali artacak. 25. Haftadan sonra risk iyice büyüyecekmiş. Sezaryen olacak mecbur, o da başka bir sıkıntı, o incecik yerin aşırı kanama yapma ve rahimin alınma ihtimali de yüksekmiş. Allahım korusun. Her gün dua ediyorum.
Isırılmayı hakediyor sıpa. Kucağıma aldığımı ve doya doya kokladığımı hayal ediyorum. Rüyamda gördüm, benim çocuğum olamayacak kadar güzeldi, sanki brat pitt’le Angelina Jolie’nin çocuğu:))

Selam arkadaşlar, bayağıdır giremedim. Bir sürü sorunla uğraşmak zorunda kaldım. Diyordum ki hamile kalınca çok şımaracağım, kısmet olmadı. Dertten başımı kaldıramadım. Haberlerim şöyle; 2 gün önce Aşırı kanamam oldu, bebek şimdilik iyi. Tepinip duruyor:) Şimdilik diyorum çünkü kesin olarak netleşti ki kornual gebelik geçiriyorum. Şu ana kadar ucuz atlatmışım. 32 haftayı görebilirsek bir şekilde doktorlar yaşatabilirlermiş. 36’yı görürsek mucize olurmuş. Son haftalarım hastanede geçecekmiş büyük ihtimalle. Şimdi yatıyorum. Hiç kalkma dediler ama mecburen kalkıyorum. Hasta abime bakmak zorundayım, benden başka kimsesi Yok burda. zor günler geçecek elbet. Kızım olacakmış. Dünyaya gelirse poposundan ısıracağım.
Umarım sorunsuzca bu günleri atlatır, kızınızı sağlıkla kucağınıza alırsınız.🙏

RABBİM poposunu ısırmayı nasip etsin inşallah canım benim.insanlar her türlü sınavdan geçiyor.ALLAH ım kardeşinin hürmetine yüzüne baksın.sana zoru kolaylaştırsın inşallah💕
O zaman söylememiştim ama hep rüyamda kız görüyordum 😁
Kac zamandir senin yazmani bekliyorum acaba ne yapti cinsiyeti ne bebeginin die sat ayni olan 3 arkadastik ucumuzunde kizi.olacak❤ cnm ins kucagina alirsin hic stres yapma eger ekmegi varsa yiyecek birak 36 ,40.haftayi gorur o prenses dualarimiz seninle 🙏
o zaman söylememiştim ama rüyamda kız görüyordum :) Allah biliyor ya gönlümden de kız geçiyordu. İnş sağlıkla kucağımıza alırız.

RABBİM poposunu ısırmayı nasip etsin inşallah canım benim.insanlar her türlü sınavdan geçiyor.ALLAH ım kardeşinin hürmetine yüzüne baksın.sana zoru kolaylaştırsın inşallah💕
Yanlış alıntı yapmışım. Kusura bakmayın, koştururken olmuş. Her gün dua ediyorum, iki dileğim var biri bebeğimi sağlıkla doğurmak, diğeri abimin şifa bulması. Şunu biliyorum, şifa Allah’tan gelir, doktorlar vesile olur. Rabbim şifalar versin tüm hastalara

Çok teşekkürler kızlar. Hastaneye geçiyorum tek tek alıntı yapamıyorum şu an. Kornual genelik dış gebeliğin bir türü, 3 türlü dış gebelik oluyormuş. Biri bildiğimiz embriyonun tüpte gelişmeye çalışması, hemen anlaşılıyor bu. Diğeri skar gebelik, bebeğin rahim içindeki dikiş arasına yerleşmesi, büyüdükçe orayı yırtıyor. 15. Haftadan önce anlaşılması zor. Kornual gebelik de bebeğin rahimin köşesine yerleşmesi, köşeden rahimin dışına doğru gelişip orayı yırtıyor, bu da 15-16 haftadan önce anlaşılmıyor. Çok nadir oluyor. Benim sıpa köşeye yerleşmiş, tam tüpün önüne. Geçen yıl ameliyat olmuştum tam oradan bir miyom çıkarılmıştı. Rahimin en ince yeri orası, eşşek sıpası başka yer Yok gibi gitmiş oraya oturmuş. Şimdi ağırlaştıkça rahimin ortasına inmeye başladı ama orası bayağı zedelenmiş. Büyüdükçe rahim gerilecek ve oranın yırtılma ihtimali artacak. 25. Haftadan sonra risk iyice büyüyecekmiş. Sezaryen olacak mecbur, o da başka bir sıkıntı, o incecik yerin aşırı kanama yapma ve rahimin alınma ihtimali de yüksekmiş. Allahım korusun. Her gün dua ediyorum.
Isırılmayı hakediyor sıpa. Kucağıma aldığımı ve doya doya kokladığımı hayal ediyorum. Rüyamda gördüm, benim çocuğum olamayacak kadar güzeldi, sanki brat pitt’le Angelina Jolie’nin çocuğu:))
Ortalamanın üstünde bi sıpa olacağı kesin.
Belli ki sınırları zorlamayı sevecek çılgın bi bebe geliyo :KK59:
Umarım her şey olabildiğince iyi gider,tahmin ettiğinden çok kolay olur:dua:

12+3 de yaptırdım 111.png
111.png
111.png

Rabbım inşallah sonuna kadar sorunsuz geçirip kucağına almayı nasip etsin inşallah popişini poşinini gerçekten ısır abinede Rabbım Şafi ismiyle acil şifalar versin canım

prenatalog dr , takıbımı yapana göndermiş, telefonda görüştük, oda testi yaptıralım dedi, arkadaşım da kendi doktoruna göstermiş orta riskli demiş oda. ama ultrasonda baktıgında hersey normal dedi farklı biirşey demedi.

Y yaseminmurat yukarda yazmışsın şimdi gördüm orta risk demiş. Sadece free bhcg değerin biraz yüksek papp-a çok iyi . Ense kalınlığı da gayet iyi çünkü nerdeyse 13.haftayı dolduracakken ölçülmüş. Bence problem çıkmayacaktır içini ferah tut.
ben 12+3 düm yaptırırken testi ama o gün doktor 13+0 dedi ölçümlerine göre birde 32 yasına giricem haftaya ..

Rabbim doya doya koklamak nasip etsin sağlıkla sıhhatle

X