2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben emzirme atleti kullanıyorum Doğumdan beri bugün çıkardım farkettimki çok daraltıyormuş beni hangi kafayla almış ve bugüne kadar gitmişsem.Sütyen almam lazım ama alttan balenli ama kapsız benim göğüsler büyük pentinin toparlayıcılarını kullanıyorum.Toparlayıcının emzirme modeli almam lazım nereden alsam 75c kullanıyorum şimdi kaç alsam internetten alacağım

Kızlar ben emzirme atleti kullanıyorum Doğumdan beri bugün çıkardım farkettimki çok daraltıyormuş beni hangi kafayla almış ve bugüne kadar gitmişsem.Sütyen almam lazım ama alttan balenli ama kapsız benim göğüsler büyük pentinin toparlayıcılarını kullanıyorum.Toparlayıcının emzirme modeli almam lazım nereden alsam 75c kullanıyorum şimdi kaç alsam internetten alacağım
Ben evden doğru dürüst cıkmadıgım İcin e bebekten dantelli almışım bende hangi akılla almjssam 🤣 penti nin cok ii diyolar

Atar damarla toplar damar arasındaki damar çatlamış, kanamaya devam ediyormuş. Kılcal damar değilmiş. Artık kalp damar cerrahına gideceğiz, haber bekliyoruz şimdi. Operasyon yapılacak. Nörolog, çocuk doktorları ve plastik cerrah gördü bugün. Yorulduk. Sütüm gelmiyor artık, mamayla devam edeceğiz.
Çok geçmiş olsun en yakın zamanda geçer inşallah morelini bozmamaya çalış zor ama

Atar damarla toplar damar arasındaki damar çatlamış, kanamaya devam ediyormuş. Kılcal damar değilmiş. Artık kalp damar cerrahına gideceğiz, haber bekliyoruz şimdi. Operasyon yapılacak. Nörolog, çocuk doktorları ve plastik cerrah gördü bugün. Yorulduk. Sütüm gelmiyor artık, mamayla devam edeceğiz.
Çok geçmiş olsun bir an önce atlatirsiniz inşallah

Bizim bugün kontorl vardı 37 günlüğüz kilosu 4 kilo 200 gram kalça kontrolü iyi dedi 5 aysobra yeniden yapılcakmış boyu için bir şey demedi yalnız r vitamini bşraz eksik dedi kış bebekleri böyle galiba d vitamini takviyesi de kullanıyoruz yarım saat camın önüne koy dedi sadece bezle iki saatte bir emzir dedi sarılık varken 3 saatte bir emziriyordum şimdi 2 saat diyor 3 saat çok geç kafamı taktı kız bazen 4 saar felan uyuyor
Bizimki emzik tuttu arada atıyor midesi bulanıyor ama emzik olunca duruyor nedense vicdan yaptım meme varken emzik vermek ama memeyi tutup tutup bırakıyor çok açsa huzursuzlanmadan içiyor emziği verince bari sürekli ağlamıyor ben de gezdirmekten belim ağrıyor şu emzik baya işe yaradı bakalım
Kızın 40 ı bu perşembe çıkıcak sandım of resmen 40 ını kaçırmışım 😂😂😂😂😂hayır 38 gün yanlış hesap yapmışım 😂😂😂😂 ne diyorum inanın bilmiyorum

Son düzenleme:
😁
Senin kuzey ay düğümün koç burcunda. Koçun zıttı terazi ya. Sen terazi gibi davranmaya çok meyillisindir ama ne zaman terazi gibi davransan sorun yaşarsın. Senin koç burcuna benzemen lazım. Hatırladığım kadarıyla özelliklerinden biri sömürülmeye çok açık olmasıydı. Azıcık bencil olsun diyordu.
Bu da senin burcun

Gayet somurulmeye acigim hakketten ya hic bencil olamiyorum. Koc burcuna niye benziyorum. Ben kovaligimdan cok memnundum. Simdi bu tam olarak hayatimizin neyini etkiliyo cunku bunlarin herbiri bisey etkiliyo

Bizim bugün kontorl vardı 37 günlüğüz kilosu 4 kilo 200 gram kalça kontrolü iyi dedi 5 aysobra yeniden yapılcakmış boyu için bir şey demedi yalnız r vitamini bşraz eksik dedi kış bebekleri böyle galiba d vitamini takviyesi de kullanıyoruz yarım saat camın önüne koy dedi sadece bezle iki saatte bir emzir dedi sarılık varken 3 saatte bir emziriyordum şimdi 2 saat diyor 3 saat çok geç kafamı taktı kız bazen 4 saar felan uyuyor
Bizimki emzik tuttu arada atıyor midesi bulanıyor ama emzik olunca duruyor nedense vicdan yaptım meme varken emzik vermek ama memeyi tutup tutup bırakıyor çok açsa huzursuzlanmadan içiyor emziği verince bari sürekli ağlamıyor ben de gezdirmekten belim ağrıyor şu emzik baya işe yaradı bakalım
Kızın 40 ı bu perşembe çıkıcak sandım of resmen 40 ını kaçırmışım 😂😂😂😂😂hayır 38 gün yanlış hesap yapmışım 😂😂😂😂 ne diyorum inanın bilmiyorum
Son olarak düzeltmelerimi yapmadığı için karışan yazıma düzeltme kızımın gününü yanlış hesapladım sandım afalladım kız 37 günlük 40 ımız perşembe günü çıkacak kısmet
Bizde 40 gün annenin bebeğin mezarı açık olur derler atlatalım allahın izniyle

Cok gecmis olsun canim benim, simdi okudum . Rabbim dermansiz dert vermesin insallah. Iyi olacak minik kuzu dua edelim hep birlikte. Insallah guzel haberler ile geleceksin 🤗

Kızlar çoook teşekkür ederim. İnsanın ailesi böyle destek olup moral vermezken yüzünü hiç görmediği insanlardan destek bulması çok duygulandırdı. Ağlıyorum ulan! Ağlatmayın beni. Çok teşekkür ederim. Başka doktora da göstereceğiz Çarşamba günü. Ameliyat olursa da 2 2kedi_1deli doktor tavsiye etti, büyük ihtimalle ona gideceğiz. Allah hepinizden razı olsun.

Sigara içen arkadaşlarım, bir sigara tiryakisi olarak bazı haberlerim var. Artık mamaya geçtiğimize göre arada sigara içebilirim diye düşündüm ve doktoru bu konuda biraz darladım. Şansımı fazlasıyla zorladım.
1 tane sigara bile süte geçiyormuş. Sadece nikotin değil, sigaranın içindeki zararlı tüm maddeler😞 bir de sigara içtikten sonra çocuğa temas ettiğimiz zaman çocuklar pasif içici oluyormuş. Yapılan bir araştırmaya göre sigara içen çocuk doktorunun muayene ettiği hastaların idrar tahlillerinden bebeklerin pasif içici olduğu tespit edilmiş. Ben içmesem de eşim içiyor, ağzını çalkalayıp bebeği seviyor. Maalesef yetmiyormuş. Elini, yüzünü, boynunu, saçlarını yıkayıp Kıyafetlerini değiştirmesi gerekiyormuş. Yani duş alıp yanına öyle girmesi, dişlerini fırçalaması. Bu konuda yapacak bir şey Yok dedi, sigara içen ailelerde bunu devamlı uygulamak mümkün olmuyor, illa ki pasif içici çocuklar oluyormuş. Bari Mümkün olduğunca az içmeye çalışsın eşiniz dedi. Üzüldüm, ben içmeyerek çocuğu koruduğumu düşünüyordum.

Kızlar çoook teşekkür ederim. İnsanın ailesi böyle destek olup moral vermezken yüzünü hiç görmediği insanlardan destek bulması çok duygulandırdı. Ağlıyorum ulan! Ağlatmayın beni. Çok teşekkür ederim. Başka doktora da göstereceğiz Çarşamba günü. Ameliyat olursa da 2 2kedi_1deli doktor tavsiye etti, büyük ihtimalle ona gideceğiz. Allah hepinizden razı olsun.
Canim benim ya , gercekten bazen insan akrabalarimdan dolayi insanlardan soguyor . Sen duyma olumsuz insanlar. Sen kizin icin aglarken halasi babaannesi uykusuz kalip agliyor mu? Senin kadar kimsenin cani yanmaz evladin icin 😘benim hep aklimdasin ve duamdasin canim benim .

Bendensin bacım 😟 sütün bence az uyumadığı zamanlarda mama ver uyuyorsa kesin aç hissettiğinden uyumuyor.Benim ki meme ile asla uyumuyor.40 dk emziriyorum ki sütüm gelsin emmeye ara vermeyelim soğumasın ardından 45cc şırınga ile göğsümün kenarından mama veriyorum.Bizim doktorda en son bence kendini kurtaracak kadar olmuş mama verme istersen dedi ama çocuk hiç uyumadı sürekli aranma hali sağa sola ağzını açıyor verdim ve veriyorum ne zaman memeden sonra mama da olduğu gibi uyursa o zaman azaltırım bak keserim demiyorum ben mama vereceğim günde bir bile olsa kilosu çok az doğdu mama kilo kolay aldırıyor biraz ele gelsin diye😞
durumumuz aynıymış. bende bilemedim iste aç mı yoksa gazı mı var. niye böyle oluyor. ? artık 1 hafta sonra başka doktora gidecem. bakalım kilo artışı olacak mi ? o doktor ne diyecek ?
bir yandan da korkuyorum mamaya alışır emmeyi bırakır mı diye

S Seda987 Kaizen S Kaizen S
Kızlar bugün bütün gün hastanede kanguruyla dolaştım. Deniz 5.300 kg olmuş. İnanılmaz rahat, bel ağrısı çeken biri olarak hiç belim ağrımadı. Tek başıma götürdüm, kocam sonradan geldi, yine gitti, tek başıma getirdim eve. Hiç zorlanmadım. Zaten kanguruya girince uyuyor sıpa, hiç yormadı beni. Bir ara acıkmış çıldırdı, emzirdim olmadı, hemen mamayı dayadım. İyi ki yanımda götürmüşüm. Yarın da mecburen adliyeye götüreceğim, kısa bi işim var yapıp çıkacağım.

Bendensin bacım 😟 sütün bence az uyumadığı zamanlarda mama ver uyuyorsa kesin aç hissettiğinden uyumuyor.Benim ki meme ile asla uyumuyor.40 dk emziriyorum ki sütüm gelsin emmeye ara vermeyelim soğumasın ardından 45cc şırınga ile göğsümün kenarından mama veriyorum.Bizim doktorda en son bence kendini kurtaracak kadar olmuş mama verme istersen dedi ama çocuk hiç uyumadı sürekli aranma hali sağa sola ağzını açıyor verdim ve veriyorum ne zaman memeden sonra mama da olduğu gibi uyursa o zaman azaltırım bak keserim demiyorum ben mama vereceğim günde bir bile olsa kilosu çok az doğdu mama kilo kolay aldırıyor biraz ele gelsin diye😞
bizim kilomuz 3300 doğru. 4 günde 2900 olmuş. kilo kaybı çok olmuş. mamaya başladık. geçen hafta 3200 olmuştu. 1 hafta boyunca gece verdik sadece mama..1 haftada kilosu değişmemiş.
günde 3 defa 60 cc verin dedi. kilo almamış. demek ki doymuyor. sütün az dedi

Sizin bebeğiniz de uykusu gelince hem meme isteyip hem de memede ağlıyor mu. Aşırı uykusu gelince hem memeyi istiyor benimki memeyi verince de basbas bağırıyor . Gaz sancısı da geliyor . Sonra kucağıma alıp gezdirerek uyutuyorum belim kopuyor

Sizin bebeğiniz de uykusu gelince hem meme isteyip hem de memede ağlıyor mu. Aşırı uykusu gelince hem memeyi istiyor benimki memeyi verince de basbas bağırıyor . Gaz sancısı da geliyor . Sonra kucağıma alıp gezdirerek uyutuyorum belim kopuyor

Suan tam olarak onu yasiyorum. Dayanamadim artik. Rezene muskat anason demleyip 4 kasik verdim. Gunduzde uyumadi cunku

X