2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Günaydin kızlar cok şükür şuan kanam yok.insallahra olmaz. Ama sürekli sol tarafima saplanma hissi oluyor yatakta dönerken kramp gibi .1 aydir oluyir doktira sormayi unuttum. Sizlerde oluyormu
Inşallah olmaz tekrar.
Bende de oluyor o saplanma hissi. Resmen ağır çekimde dönüyorum bi taraftan diğer tarafa.

İçinde iki tane olan ilaç mı o?

Benimde ilk hamileligimde bulanti belirti nedir bilmezdim ne bulanti ne kusma sadece gögüs agrisi okadar. Ama bunda geberiyorum resmen ne yesem ne icsem kusuyorum yemesemde aclikdan bitkin dusuyorum
Benim de bazen koku hassasiyetim disinda bulanti felan yok....bir de meme hassasiyeti ... insan telaslaniyor sanki illa mide bulantisi bekliyor insan,kusmam sartmis gibi

Benim de bazen koku hassasiyetim disinda bulanti felan yok....bir de meme hassasiyeti ... insan telaslaniyor sanki illa mide bulantisi bekliyor insan,kusmam sartmis gibi
Ne guzel sukretmeniz lazim kusarken okadar zorlaniyorumki her taraim agriyor sanci tutuyor kanama oluyor bazen butun sosyal hayatim bitti resmen herseyden midem bulaniyor.. saglikli olmasi önemli kusmamak bulanti olmamasi sagliksiz oldugu anlamina gelmiyor.

Benim de şimdiye kadar olmadi olmadi 11+0dayım iki gündür bi bulantı kokulardan tiksinme patates yerken soğan kokusu alma
Şu hareketleri hissetmeye başlasak biraz daha rahatlarız ama ona da çok var

Ben 10.haftaya geldim bulantim hiç olmadi.Grupta sürekli midesi bulananlari görünce bende tedirgin oldum.Ama doktor şanslı gebelerdensin hiç çağırma dedi.Benim annemin ablamında olmamış mesela.Hatta kuzenim yeni doğurdu onunda hiç olmamış.

Herkese merhaba tatlı hamisler 2019 ağustos 16 ağustos annesi olarak başlığınızı görüp bir selam veriyim dedim tatlı telâşlar endişeler ilk ikinci üçüncü deneyimleriniz belki bu süreç geçicek Bi şekilde Rabbim sağlıkla kolaylıkla almayı nasip etsin hepinize yavrunuzu korkmayın benim mide bulantısı 3 ay aralıksız bir bulantı dönemi 9 ay kanamam oldu her ay mutlaka kanamam olurdu mantar oldum sık sık antibiyotik kullandım surekli progesteron kullandım 9 ay boyunca riskli bir hamilelik surecim oldu son 2 ay kasilmali geçti nst 70 100 arasi kafa çapı 5 hafta cikti ultrasonda acaba ALLAH korusun engelli mi diye korkmalar 8.ayda napabileceksek velev ki engelli Allah korusun Çok şükür herşey yolundaydi gayet normal kafası ölçüm hatası muhtemelen o olayda Bi şekilde geçiyor en güzel dönemler hamilelik inanın bol bol dinlenin huzurlu geçirin sakin kalın güzel beslenen endişelenmeyin minnoslar doğunca çok yorulcaksinız zaten sağlıklı mutlu günler

Kanama derken kusarken mi oluyor yoksa bildigimiz vajinal kanama mi

Benimde bulantı ve kusma karın çok fazla nasıl yapacağım bilemiyorum zofer biraz rahatlatıyor ama öldürüyor beni...

Yaaa anladim olmasin elbette ama iste mide bulantisi olunca bebek iyidir dusuncesi icin istiyor insan diyorum ya mazoşist olduk resmen bu hamilelik meselesinde

Kızlar doktorunuza danıştınız mı ilk aylarda cinsel hayat konusunda nasılsınız aktif misiniz doktorum dün rahme sağlam tutunmuş yukarda duruyor herhangi bir durumdan etkilenmez dedi ben de herhalde biz sormaya çekindik o da üstü kapalı bir sorun teşkil etmez demek istedi diye düşündüm ama yine de öğrendiğimden beri yanaştırmıyorum eşimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…