2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar günaydın bugün ilk randevuda sadece kese göründü, gec yumurtlama olmus sen 1 hafta geri olarak düşün dedi yani 6+4 ama 5+4 gibi düşün dedi. Kalp atımı için haftaya gel dedi insallah sorun çıkmaz. Kesenin yeri şekli güzel ama haftaya kalp atımını görmemiz lazım dedi. Bekliyodum zaten ben hep adetin 20. Günü yumurtlarım. Durumlar böyle 😊
ManyakPrenses ManyakPrenses
Maşallah canım gözün aydın, inşallah haftaya daha güzel haberlere 🥰

Selam kizlar, folik asit seviyenize bakilmis miydi? Benim 22 cikti 24 ust sinir. Doktorum gun asiri icebilirsin folik asidi ust sinira yakin dedi. Bir taraftan fazla folik asitin zarari olur mu diye endiseleniyorum, diger taraftan hata yapmaktan korkuyorum. Sizde durumlar nasil?

Kızlar günaydın bugün ilk randevuda sadece kese göründü, gec yumurtlama olmus sen 1 hafta geri olarak düşün dedi yani 6+4 ama 5+4 gibi düşün dedi. Kalp atımı için haftaya gel dedi insallah sorun çıkmaz. Kesenin yeri şekli güzel ama haftaya kalp atımını görmemiz lazım dedi. Bekliyodum zaten ben hep adetin 20. Günü yumurtlarım. Durumlar böyle 😊
ManyakPrenses ManyakPrenses
Ayy maşallah canım çok sevindim her şeyin güzel olmasına :KK68: İnşallah haftaya da kalp atışını duyarsın pıtı pıtı:KK200:

Selam kizlar, folik asit seviyenize bakilmis miydi? Benim 22 cikti 24 ust sinir. Doktorum gun asiri icebilirsin folik asidi ust sinira yakin dedi. Bir taraftan fazla folik asitin zarari olur mu diye endiseleniyorum, diger taraftan hata yapmaktan korkuyorum. Sizde durumlar nasil?
Benim bakılmadı ama zaten 7 aydır kullanıyordum yüksektir diye düşünüyorum. Siz kaç aydır kullanıyordunuz

İnsallah canim yaa cok teşekkür ederim simdi yeni bi stres başladı artık 😁
Stres yapma kuzum olumsuz bişey olsa doktorlar mutlaka söylüyo yani umut bağlamamız için. Çok şükür her şey yolunda takma kafana:KK68:Yaa tabii zamanda geçmiyo. Normalde bi bakıyordum pazartesi bi bakıyordum cuma. Şimdi sanki 1 hafta değil 1 ay beklicem :KK70:

Kızlar vucudumuzdaki folik asit orani yeterliyse bizim kendimize yeterlidir, bebege de yetmesi icin özellikle bu haftalarda omuriliginin kapanması icin ekstrasina ihtiyacimiz var diye biliyorum doktorun dediginden şaşmayın
benim yeterli değil hemen hemen fazla o biraz durumları karıştırdı.
Yok canım zaten akllıma takılıyodu da arkadaşın dediği gibi bebeğe az gelebilir bir gün arayla almak o yüzden ben her gün içmeye devam ediyim :KK57:
tabi ki canım doktor nasıl derse, biraz hassas bir terazi gibi:)

Doktordan geliyorum kalp atışı göremedi 5+6 yiz ultrason 6+2 bu hatalarda kalp atışı oluşmayip sonradan oluşan var mı :KK43:
Tabi ki henuz erken olabilir 4. 5. Hafta kese olusumu gibi, sonraki 10-15 gun de kalp atisi gibi. Diger kontrolde duyarsiniz umarim endiselenmeyin🌸

Canım folik asitin fazlası vücuttan atılıyomuş vücuda zararı yokmuş bana doktorum öyle demişti

X