2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canim fetal doppler cihazı var. İkinci ogluma gebe iken kadınlar kulübü arkadaslarimin bir cogu almisti. Jeli var suruyorsun ve istedigin an kalp atisini dinliyorsun. 300 tl ye yakin fiyatlari. Ama bunun da bazi dezavantajları olabiliyor. O an bebek hareket halinde olunca (ozellikle kucukken )cihazin sesinden kaciyor ve kalp atisini duymak çok güçlesiyor😅 sonra eyvah kalbi mi atmiyor bir sorun mu var diye hastaneye kostuklari oldu. Yani bunu almak hem iyi hem kötü 😅 karar sizin.

Bu da bir tanesinin linki

Çok sağol canım bu da sıkıntı dediğin gibi hatta daha büyük stres yapar bana 😂 en iyisi akışına bırakmak sanırım kaderden kaçamayız. 💙

Niye sağlıksız olsun lütfen böyle söyleme sen gayet sağlıklısın ne güzel işte bebeğimde sağlıklı. Bir şeyler yolunda gitmese bir yerden gösterir kendini olumsuzu çağırma lütfen. Hem bu kadar için rahat değil madem hemen al randevuyu bekleme şubatı ben 6+1 de duymuştum sende gitsen duyarsın en azından her şeyin yolunda olduğunu kesenin geliştiğini görürsün
Baya kişinin yaşadığını duyunca biraz rahatladım canım çok haklısın ama insan göremiyor bazen :)) daha erken giderim de duymazsam daha büyük stres yaparım diye aslında gitmiyorum. Hayırlısı artık 😊

Günaydın güzel annelerr
Dün akşam 7 de kızımla sızmışım bir uyandım sabah 8🙈 eşimde ellememiş..çok iyi dinlenmiş uyandım,çok yorgundum.bir bakayım dedim,sayfalarca yazışma var☺️Coşmuş grup..
Hepinize zorlanmasız,keyifli bir gün diliyorum 🌸🌸
Günaydın 🦋🦋🦋herkese güzel bir gün diliyorum,miğde bulantınız var mı

😂😂 valla ne yalan söyleyim yazmadan önce bir düşündüm 😂 herkes gencecik ve zayıf. ama ben boydan kazanıyorum , bir de spor ve pilates yaptığım için kilomu hiç göstermiyorum. Tabi bu kadar değildim bu tedavilerinde etkisi oldu. Yine de moralimi bozmuyorum çünkü önemli olan sağlıklı olmak. Çok şükür bütün değerlerim çok iyi 🙏🤗 şimdi reformer pilatese 4. Ayda tekrar başlayacağım. Kilo dediğin şey verilir 👍🤗
Verilit kilolar sağlık olsun yeter ki,spor da yapıyırmuşsun ne güzel,benim de yapmam lazım

Gunaydin anneler, benimde tahlil sonuclarim çıkmış
beta hgc degerim 12 569 cikmis
bat 22 Ocakti, tiroid coşmuş yune ilaç kullsnmsm gerekecek, bu arada hiv aids tahliline de bakilmis saglik ocağında

Günaydın kızlar bende acayıp açlık hıssıyle uyandım bugun iş yerıne zor attım kendımı :) yarın doktor randevum var kalp atısı ıcın cok heyecanlıyım🙈
Günaydınnn 🥰 her doktora giden adına heyecanlanıyorum resmen inşallah güzel olur 😍😍
Günaydın hanımlar,benim de bugün doktor randevum var hayırlısı bakalım 🙏🏻
Günaydın🥰 güzel haberlerle dönün inşaAllah ❤️❤️

Kızlar günaydın bugün ilk randevuda sadece kese göründü, gec yumurtlama olmus sen 1 hafta geri olarak düşün dedi yani 6+4 ama 5+4 gibi düşün dedi. Kalp atımı için haftaya gel dedi insallah sorun çıkmaz. Kesenin yeri şekli güzel ama haftaya kalp atımını görmemiz lazım dedi. Bekliyodum zaten ben hep adetin 20. Günü yumurtlarım. Durumlar böyle 😊
ManyakPrenses ManyakPrenses

Kızlar günaydın bugün ilk randevuda sadece kese göründü, gec yumurtlama olmus sen 1 hafta geri olarak düşün dedi yani 6+4 ama 5+4 gibi düşün dedi. Kalp atımı için haftaya gel dedi insallah sorun çıkmaz. Kesenin yeri şekli güzel ama haftaya kalp atımını görmemiz lazım dedi. Bekliyodum zaten ben hep adetin 20. Günü yumurtlarım. Durumlar böyle 😊
ManyakPrenses ManyakPrenses
Ohh güzel haber haftayada duyarsın inşşaalah canımm🥰

Arkadaşlar kalsiyum için sade maden suyu öneriyorum. Beypazarı soda.
Kalsiyum bakımından çok zengin.
Bebeğe faydası fazla.
İlk oğlumda doktorum her gün 1 tane kesin iç demişti. Asla aksatma peynir de dahi yok bu derece kalsiyum demişti. Çok şükür ki oğlumun hem diş gelişimi, sağlamlığı, kemik gelişiminde bu farkları görebiliyorum. Şimdide öğrenir öğrenmez düzenli içmeye başladım. Tavsiye ediyorum 👏
Ben de içiyorum her gün bir tane Beypazarı kesinlikle 👍🏻

X