2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çook şükür
Arada istifrar bende ediyorum ama bu midemdeki gaz mi desem yanmami desem o his hic gecmiyo bulanti hali zaten surekli var enfeksiyon bendede tekrarliyor guzel gunleri oturdum bekliyorum ins yakin zamanda gecer bu bulantilar
İnşaAllah canım aminnn

Cok tesekkur ederım .Yok benım de bolge bolge atıyorum sag kasık bır gun.Sol taraf baska bır gun

O eski fiyatıydı cnm ben prolutexi kullanıyorum devamlı. Tüp bebek benimki şuan ki fiyatı 230 lira ama indirimli 210 a falan veriyor eczane günde 1 doz vuruyorum bir kutu 3 gün gidiyor perişan ediyo bizi valla
Aa ne kadar artmıs ne artmadı ki o artmasın.Benım de tup bebek ılk 15 gun kullamdım transferden sonra.Daha sonra bırsktırdı dr.Ara ara kanamam olunca kullandım

Kızlar kanamam oldu hastaneye gittik bebekte bir sorun yok ama kanama alanları varmış, kendi doktorum da hastanedeki doktor da düşük tehlikesi, dinlen dedi. İnşallah sağlıkla devam eder. Çok canım sıkkın.
Canım ıcını ferah tut ınsallah bırsey olmayacak.13 haftalıgım hamılelıgımın basından berı kanamam var.Şükür bugunlere geldik.Benım de riskim gecmedı tabiki ama belkı bıraz olsun ıcını rahatlatır

O eski fiyatıydı cnm ben prolutexi kullanıyorum devamlı. Tüp bebek benimki şuan ki fiyatı 230 lira ama indirimli 210 a falan veriyor eczane günde 1 doz vuruyorum bir kutu 3 gün gidiyor perişan ediyo bizi valla
Prolutex i ben de vurundum 12. Haftaya kadar , çok şükür bıraktık maddi olarak insanı çok zorluyor biz alırken 180 liraydı şimdi 210 olmuş. Günde iki kez vuruyordum bir de .

Prolutex i ben de vurundum 12. Haftaya kadar , çok şükür bıraktık maddi olarak insanı çok zorluyor biz alırken 180 liraydı şimdi 210 olmuş. Günde iki kez vuruyordum bir de .
bende 12. haftaya kadar kullndim 180 di bende aldigimde 7 tane vardi allahtan günde 1 tane kullniyodm

Çok teşekkür ederim desteğin için. Evet olumlu şeyler duyup düşünmek iyi geliyor. İnşallah geçer hepimizin sıkıntıları.

Kızlar günaydın, bu ikili test sonuçlarına hastane online labından bakayım dedim az önce, serbest BHCG 9.37 çıkmış. İnternete yazdım bir şey de bulamadım ama bunun normal referans aralığı nedir aranızda bilen var mı?

Hamiş anneler iki gecedir yattıktan sonra ara sıra karnımda hareket hissediyorum böyle tekme fln değil sanki balon patlamış gibi yada küçük bi şey değmiş gibi böyle saniyelik çok zayıfım o kadar çok karnımda yok gaz olduğu zaman anlıyorum başta öyle sandım ama gaz değil diye düşünüyorum bide benim 12. Hafta ultrasonunda kalp sesini bile duyamicak kadar yerinde durmayan çok hareketli bı bebegim var bu haftalarda artık hissetme gibi bı durum söz konusu olurmu?

Cok sevindim saglicakla dogsun insallah
Bu fetal dna testinde cinsiyeti de soylyorlar demislerdi

Aa ne kadar artmıs ne artmadı ki o artmasın.Benım de tup bebek ılk 15 gun kullamdım transferden sonra.Daha sonra bırsktırdı dr.Ara ara kanamam olunca kullandım
Hiç sorma çok arttı fiyatları. Ya benim kanamam da olmadı 10. Haftamdayım ama hala hepsine devm ediyorum 12. Haftadan sonra bıraktırcam çoğunu dedi valla maddi manevi yıprattı artık ilaçlar5

Bende 10. Haftadayım inşallah 2 hafta sonra bana da bıraktırır. Aynen günde 2 doz 3 gün gidiyo yani resmen zor gerçekten. Şırınga bile dayanmıyor. Kan sulandırıcı da vırduruyor onu kullandın mı sen de tüp bebek mi5

Yaa benimde ne zamandr oyle bende hakilelikten saniyorum ilactanmi oluyormuş ama mecbur hala kullaniyorum gecmiyo bu bulanti azaldi qma hala gecmedi
Benim ilk kullandigim hafta oldu kızarıklıklar dr.u aradım hemen bırak dedi kızlar bence sizde dr. A danışın bi etkisi biseyi olmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…