2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim yuzumde ergenlikte cikarmadigim kadar sivilce cikti ama minik minik onlar baya gecti smdi ama isilik gibi alnimda ve yanaklarmda var hala bugun doktora gidicem ins sorucam
Benim ilk kullandigim hafta oldu kızarıklıklar dr.u aradım hemen bırak dedi kızlar bence sizde dr. A danışın bi etkisi biseyi olmasin

sessizlik hakim grupta
Evet bende kaç tane soru sordum ama hiç cevap alamadım abla bari sen bişey de 14 haftalık hamileyim çok zayıfım o kadar çok karnımda yok ama özellikle dün gündüz bide 2 gecedir böyle bı hareketlenmeler hissediyorum tam yattıktan sonra sol tarafıma yakın bı yerde mısır patlamış gibi yada balon patlamış gibi oluyor gaz olsa geziyor karnımda bu bı yerde oluyor gezmiyor baya garibime gitti acaba hissetmeyemi başladım dedim ama eminde değilim

Cok sevindim saglicakla dogsun insallah
Bu fetal dna testinde cinsiyeti de soylyorlar demislerdi
Amin inşallah bebişlerimize sağlıkla kavuşalım
Etik sebeplerden bize gelen raporda cinsiyet yazmıyor, doktora gidende yazıyor. Akşam beni laboratuvardan arayıp haber verdiler. Bugün doktorumun aramasını bekliyorum cinsiyet için

Ben hareket değilde bazen genellikle solumda olmakla beraber bi sertlik hissediyorum.. bi tokluk bir şey varmış hissi oluyor .. o mu başka şey mi bilmiyorum
Canım çook sevindim ya bende hissetmek istiyorum çok merak ediyorum
Benim yuzumde ergenlikte cikarmadigim kadar sivilce cikti ama minik minik onlar baya gecti smdi ama isilik gibi alnimda ve yanaklarmda var hala bugun doktora gidicem ins sorucam
Canım buraya da yazar mısın döndükten sonra ne söyleyecek merak ettim

sen zayfmissin baya benim kg var ama gobegim yoktu ben ne yalan soyleyim 10 haftalikkenden beri hissediyrm suan uzaniyrm gexiniyorlar hissrdiyorum bebek o cnm masallah erken hissrdiysn snde

cok saol.cnm yaa agladim sonucu soyleyince cok duygusala bagladim yaa hissedersin az kaldi ne dicem 2. gebelik mi ilk mi

İnşallah canım ya benimki takvimler uyması biraz zor tüp bebek olduğu için yumurtalar başka ayda toplandı transfer başka ayda bende bilmiyorum ki hangi ay hamile kaldım
Hııı sende durumlar karışık. Bilemedim bende hangisi olur

Kızlar günaydın folikasite devam eden varmı hala neye basladınız ben randevuyu ertelettım haftaya o yuzden sorum dedım devıt ıcın dorde gırınce demıstı gırmıste bulunmaktayım ama napsam bilemedim folik asiti zaten hıc sevmedım yuzumu sivilcelerle doldurdı

Evet bebek o. Ben görmedim görsem yazardım. Aynı öyle oluyor başta. Bende ilk 14-15 hafta gibi pıt pıtları duymuştum ama ilk gebelik diye emin olamamıştım bebek mi diye. Bariz hissetmem 18 haftada oldu. Ama seninki bence bebek. Zayıf olmanın da etkisi vardır

yok yok oluyo cidden toplaniyor sanki dimi sertlesiyor bnmde oyle
Evett ve ben bunu genelde tatlı yediğimde hissediyorum ama alakası varmı bilmiyorum ki acemilik işte sende öyle deyince bi hoş oldu içimmm yavrum benim ya bi doğsalarda içimize soka soka sevsek
Ben etmiyorum canım .. bi tane vitaminim var işte hepsinin içinde olanlardan onuda haftada bir al dedi ama almıyorum çok bulantım var onlar beni daha da kötü yapıyor ama tamamen kafama göre aldığım bir karar bu

12 haftada bıraktırmadı mı doktor. D vit'i de baştan beri kullanıyorum çok düşüktü çünkü benim 7'ydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…