2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Cinsiyetsiz renklerden alabilirsin bence. Beşikte genelde beyaz olur onu da alabilirsin her cinsiyete gider

Göbeği çıkan arkadaşlar, karnınız sert mi yumuşak mı? Benim karnım çıktı ama kilo göbeği gibi yağlı yumuşak yumuşak
Benim sabah yumuşak sonra bir şişiyor sert yumuşak arası bir şey oluyor
Çok sevindim güzel haberlerle dönmeneee hayırlı olsun kuzum

Tosun desene

ay ne güzel doğsun büyüsün de oynasın oyuncaklarıyla minnoş
ben de çok hevesliyim de eski kafalılık giriyor aklıma aman diyorum daha almayım
ama bazı şeyleri liste yapıyorum gördükçe okudukça faydası olur diye.
bir an önce o zamanlar da gelsin inşallah :)

Evet benim de tüp bebek , kan sulandiriciyi bıraktık 7. Haftada kanamam olduğu için, bir daha da başlamadık bebekler iyi olduğu için. Zor maddi manevi yoruyor ama napalim bebeklerimiz iyi olsun da inşallah
Belki bana da 12. Hafta da bıraktırır ama hangisi iyi olursa inşallah bakalım sizin 2 tane ydi değil mi Allah bağışlasın sağlıcakla alalım kuzularımkzı kucağımıza

Evet ya insan kendini tutamıyor. Ben ilk etapta hastane çıkışlarını almak istiyorum zıbın vs. Gibi beşiği annemler alıcakmış o yüzden o sonra alınır. Evet internetten bir çoğu var ama bir kaçını gidip e bebek vs. Elimle alıyım diyorum sırf hevesten işte

Aynen katılıyorum sana ruhsal yapıdan çok bozuluyor bıkkınlık geliyo ayrıca hormon yüklendiği için daha da hassas oluyosun

Belki bana da 12. Hafta da bıraktırır ama hangisi iyi olursa inşallah bakalım sizin 2 tane ydi değil mi Allah bağışlasın sağlıcakla alalım kuzularımkzı kucağımıza
Merhaba, benim de tüp bebek ve kan sulandırıcı halen devam ediyorum. Pıhtılaşma sorunum yok çok şükür ama bir sıkıntı olmasa da garanti amaçlı kullandırıyorlarmış doktorlar..

Durun size ilk analık lincimi anlatayım. Eşimin 4 yaşında bir kız yeğeni var. Beni bir türlü sevemedi çünkü dayısını kıskanıyor. Geçen geldi yine bir elinde bir kurabiye var. Karnımı işaret etti. "Orada bebek mi var?" diye sordu. Gülümsedim, sonunda anlaşmaya başlayacağız herhalde diye düşündüm, evet dedim. Eliyle bir yokladı, pat pat vurdu. Sonra elindeki kurabiyeyi bana uzattı ve dedi ki "Küçük kalmış bu, ye de biraz büyüsün."

Benım 8.haftada estrofemı bıraktırdı 12 haftada da progesteron fıtılı .Her dr un tarzı farklı demekkı bayagı kullanmıssınız prolutexı
Ben tüp bebek doktorundan sonra normal kadı. Doğumcuya devam ediyorum ama ikisi de 12. Hafta devam dedi. Biz de kan uyuşmazlığı da var sanırım olası Bi kanama vs için de devam ettiriyor olabilir bilemedim inşallh yakında bıraktırır ve yolunda gider

Merhaba, benim de tüp bebek ve kan sulandırıcı halen devam ediyorum. Pıhtılaşma sorunum yok çok şükür ama bir sıkıntı olmasa da garanti amaçlı kullandırıyorlarmış doktorlar..
Bana pıhtılaşma testi yapılmadı ama sanırım olası Bi durumda garanti amaçlı kullandırılıyor dediğiniz gibi sağlıcakla alalım da kuzuları kucağımıza kullanırız ne yapalım

Evet benim ikiz bazılarına 14 haftada bıraktirmis 1 taneye indirerek, bir arkadaşa da hemen bıraktirdi doktor 6. Haftada falan. Doktora göre değişiyor demek ki. 12. Haftadan sonra bebek kendisi üretebiliyormuş bu hormonu o yüzden bu kadar bekliyor demek ki doktorlar.
, 15. Haftada afp diye bir test yapmıştı doktor o da iyi çıkmış çok şükür. Inslalah sağlıkla doğar minik kızlarım:)

Ay evet doğru diyorsun o zamana zaten belli olmuş olur inşallah cinsiyet alırım bende hem de vaktim geçmiş olur hastane çıkışlarını istanbuldan alırım bebek arabası da bakılabilir aslında. Beşiği annemler alacakmış onu sonra alırlar büyük ihtimal. Tek tek daha kolay dediğin gibi eksikler bitmez zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…