2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
ben de epey meraktayım ama doktoru rahatsız etmek istemedim birkaç konu için üstüste yazdım. bir şey demiyor her zaman ara diyor ama ne bileyim. asistanına sordum salaktan test sonucu size de geldi mi diye
Bence ara rahatsız ediyorum kusuruma bakmayın çok merak ettim de bence sorun olmaz

Ayyy kızların mı olucak maşallah ne güzel sağlıkla gelsinler ben de çok merak ediyorum ama henüz 10+4 üm cinsiyet belli değil

Ayyy kızların mı olucak maşallah ne güzel sağlıkla gelsinler ben de çok merak ediyorum ama henüz 10+4 üm cinsiyet belli değil
Amin inşallah, benim 15. Haftaya girince belli oldu bazen de göstermiyormuş bebek. Ama aslında en önemlisi sağlıklı olmaları. Çok şükür testler normal çıkınca seviniyorum .

Allahım istemsizce gülerek okudum büyümüşte küçülmüş resmen

Acil bir durum olmazsa inşallah olmaz gitmem 4Hafta sonra netleşsin değişiklik olursada yapacak bir şey yok detaylıdan sonra almaya başlayalım demiştik zaten daha öncede netleşince hazırlıklara başlarım

Ahaha canım ya en hayırlısı olsun haberlerini bekliyoruz

Canım Urfa'da hangi doktora gidiyorsun. Memnun musun? Doğumu Urfa'da yapma ihtimalim var.

Yavas yavas cinsiyet öğrenmeler başladığı icin benim merak seviyem iyice arttı, gecen hafta dr 2 hafta sonra ikili teste geldiginde cinsiyeti söylerim dedi ama ben devlete gidicem icin öğrenemicem sırf cinsiyet öğrenmek için muayene ücreti verip kendi doktoruma gitsem mi diyorum yaa bi daha 4 hafta falan gitmem acil bisey olmazsa diyorum.. hep sizin yüzünüzden şaka bi yana son usg de elleri ayakları kıpır kıpır görünce iyice merakım arttı çok değişik bir duyguymus. Göbüşler de büyümüş, ben anlamiyorum daha çünkü önceden de göbeğim vardi yine var, ekstra bisey farketmiyorum daha. Hepinize ayrı ayrı maşallah diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…