2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
J joynss canım sen cinsiyeti ne zaman öğrenceksin? Merak ettim telefonda niye demiyorlar😂
hiç sorma valla ailecek ve çevremizde bebeği hiç bilmeyenler olarak rüya görmekten bir hal olduk :KK70:
ben dün gece test sonucuyla kafayı bozdum, raporda mavi yazılar vardı, toplamda 3 erkek bebek rüyası gördüm :KK70:
başka biri annemleri aramış sizi dün rüyamda gördüm kız bebek vardı diye.
erkek delisi bir insan olduğumdan değil de bana öyle malum oluyor işte.

heyecanla kendi doktorumun aramasını bekliyorum, whatsappta son görünmesini kovalıyorum :KK70: labdaki doktor söylemez diye soramadım o an, etik sebeplerdenmiş. :işsiz:

Aynen bacım 😅 ya bebek alışverişlerine ne zaman başlanmalı. Ya aslında 15-17. Haftamda İstanbul 'da ailemin yanında olucam o zaman biraz bişeyler almayı düşünüyorum ama erken mi olur acaba. Ben urfada yaşıyorum hazır gitmişken istanbuldan almak niyetim ama bilemedim
alışveriş olarak neler almayı planlıyorsunuz? internet sağolsun artık her şeye her yerden erişebiliyoruz :)
ben de beşik vs hep bakıyorum da 4. ay da bitsin ancak öyle alırım sanırım kendimi tutmak adına :)

Hiç sorma çok arttı fiyatları. Ya benim kanamam da olmadı 10. Haftamdayım ama hala hepsine devm ediyorum 12. Haftadan sonra bıraktırcam çoğunu dedi valla maddi manevi yıprattı artık ilaçlar5
Psikolojik açıdan çok yıprattığını düşünüyorum. Sürekli iğne olunca sürekli hasta gibi hissediyorum ben şahsen. Bir de birinin yeri iyileşmeden diğerini vurmak zorunda kalmak bazen çok sinirlerimi bozuyor.

alışveriş olarak neler almayı planlıyorsunuz? internet sağolsun artık her şeye her yerden erişebiliyoruz :)
ben de beşik vs hep bakıyorum da 4. ay da bitsin ancak öyle alırım sanırım kendimi tutmak adına :)
Deli gibi bebeğe bir şeyler almak istiyorum. Cinsiyeti belli değil üst baş alamıyorum. Bir battaniyesi var o da çok minnoştu dayanamadım. Beşik falan bakıyorum. Erken onun için de. Ama şimdiden o kadar çok oyuncağı var ki iki çocuk büyür onlarla. Her duyan oyuncak hediye etti. Anneanne babaanne sürekli yağdırıyor zaten. Yani aslında hiçbir şeyi yok ama bir sürü oyuncağı var☺️

Evet bebek o. Ben görmedim görsem yazardım. Aynı öyle oluyor başta. Bende ilk 14-15 hafta gibi pıt pıtları duymuştum ama ilk gebelik diye emin olamamıştım bebek mi diye. Bariz hissetmem 18 haftada oldu. Ama seninki bence bebek. Zayıf olmanın da etkisi vardır
Çok teşekkür ederim şuan artık şaşkın değil çok güzel hissediyorum çünkü günde 1 kez oluyor sürekli olmuyor ama hiç beklemedigim bı anda olunca çok güzel bı duygu hissettiriyor😇

Kızlar fikri yada bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi 15 haftalık hamileyim dün halının üstüne oturdum yanmıyoduda oda sanırım soğuk almışım akşama göbek deliğimin altı sertleşti ve kasılma tarzı hafif seyirmeler hissettim kasılma nasıl bişey bilmediğim için işk gebeliğim sabah kalktığımda seyirme kasılma çok azalmış ama kasık ağrım var sağ bazen sol girip çıkıyo korktum bi fikri olan varmı lütfen bana bi akıl versin doktor gel bakayım dedi onada suan gidemiyorum... 🙁🙁🙁🙁

Göbeği çıkan arkadaşlar, karnınız sert mi yumuşak mı? Benim karnım çıktı ama kilo göbeği gibi yağlı yumuşak yumuşak 🙈
Böyle kendini göbek zanneden bir şey var. Ne sert ne yumuşak
IMG_20210311_140651.jpg

Sanmıyorum hissedesin, daha çok minik :) o hissettiğin şey kendi nabzın da olabilir.
Ritmik atan bişey değil saniyelik pıtlama bişey patliyomus gibi oluyor bide çok nadir günde 1 kere fln aniden beklenmedik anda nabız yada göbek atması ritmik okuyor gaz geziniyor ama bu bahsettiğim bı yerde bişey toplanıyor sertleşiyor sola yakın biyer sonra bı mısır patlıyor sabit sekilde çok nadir ve yatarken oluyor hep

Hiç sorma çok arttı fiyatları. Ya benim kanamam da olmadı 10. Haftamdayım ama hala hepsine devm ediyorum 12. Haftadan sonra bıraktırcam çoğunu dedi valla maddi manevi yıprattı artık ilaçlar5
Benım 8.haftada estrofemı bıraktırdı 12 haftada da progesteron fıtılı .Her dr un tarzı farklı demekkı bayagı kullanmıssınız prolutexı

Ritmik atan bişey değil saniyelik pıtlama bişey patliyomus gibi oluyor bide çok nadir günde 1 kere fln aniden beklenmedik anda nabız yada göbek atması ritmik okuyor gaz geziniyor ama bu bahsettiğim bı yerde bişey toplanıyor sertleşiyor sola yakın biyer sonra bı mısır patlıyor sabit sekilde çok nadir ve yatarken oluyor hep
Yaaa bilemedim o zaman şimdi. Ben hiçbir şey hissetmiyorum. Ama nolursa olsun senin onun bebek olduğuna inanmaman için hiçbir neden yok bence :)

Kızlar bende kontrolden geldim. Bebiş iyi çok şükür. Kanama alanımda yok artık. Bant diye bir şeyden bahsetti. Önemli görünmüyor ama takip edelim dedi. Bebiş için başka doktor %70 erkek demişti. Kendi doktorum bacaklar kapalı ama kız bu bebek dedi. Kızım oluyor inşallah❤️ 4 hafta sonra tekrar kontrol var ilk defa bu kadar uzun olacak...

Aynen bacım 😅 ya bebek alışverişlerine ne zaman başlanmalı. Ya aslında 15-17. Haftamda İstanbul 'da ailemin yanında olucam o zaman biraz bişeyler almayı düşünüyorum ama erken mi olur acaba. Ben urfada yaşıyorum hazır gitmişken istanbuldan almak niyetim ama bilemedim
İstanbul'da çok outlet mağazası falan var cinsiyet kesin belli olursa alışveriş yapabilirsin. O zamana kadar da bebek bezi bebek arabası puset beşik kanguru vs alınabilir yavaş yavaş. Tek tek çok tutmuyorlar ama birleşince dağ oluyorlar

Kızlar bende kontrolden geldim. Bebiş iyi çok şükür. Kanama alanımda yok artık. Bant diye bir şeyden bahsetti. Önemli görünmüyor ama takip edelim dedi. Bebiş için başka doktor %70 erkek demişti. Kendi doktorum bacaklar kapalı ama kız bu bebek dedi. Kızım oluyor inşallah❤️ 4 hafta sonra tekrar kontrol var ilk defa bu kadar uzun olacak...
hadi gözünaydn olsn cnm bu sene kiz senesi yaaa kime sorsam kiz

Gözün aydın. Bacak kapalıysa nasıl emin olmuş ki. Bence kontrole diye tekrar git emin olarak söylesin. Hatta cinsiyet partisi yapıcam emin olmak istiyorum diye deneyebilirsin doktoru emin mi diye 😄🙈benim 12 haftada doktor bacak arası boş tahminim kız dedi dün de başka doktor yine bacak arası boş kız dedi. Yine de kesin deyip adapte olmak istemiyorum en azından bi 16 hafta olayım diyorum

hiç sorma valla ailecek ve çevremizde bebeği hiç bilmeyenler olarak rüya görmekten bir hal olduk :KK70:
ben dün gece test sonucuyla kafayı bozdum, raporda mavi yazılar vardı, toplamda 3 erkek bebek rüyası gördüm :KK70:
başka biri annemleri aramış sizi dün rüyamda gördüm kız bebek vardı diye.
erkek delisi bir insan olduğumdan değil de bana öyle malum oluyor işte.

heyecanla kendi doktorumun aramasını bekliyorum, whatsappta son görünmesini kovalıyorum :KK70: labdaki doktor söylemez diye soramadım o an, etik sebeplerdenmiş. :işsiz:
Ayy yılan hikayesine döndü yaa😄 sen ara doktorunu ne olacak meraktan çatlardım ben

Göbeği çıkan arkadaşlar, karnınız sert mi yumuşak mı? Benim karnım çıktı ama kilo göbeği gibi yağlı yumuşak yumuşak 🙈
Evet öyle çünkü şu anda rahim büyüdüğü için göbek büyüyor. Bebek büyüdükçe rahmi doldurdukça daha sert gibi gelecek eline

X