2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar ebebekte pijama takımlarında indirim varmış hiç alan oldu mu nasıldır acaba?

Kızlar bişey sorucam doğum sonrası korse takmayı düşünüyorum bende.öncekilerde de kullanmıştım.ama internette bu toparlayıcı taytları da çok görüyorum bazıları onu öneriyorlar hatta,korse gerçekten de yukarı kayabiliyor da.zaten ben bacak ve kalçadan pek genişlemiyorum sadece göbek oluyo biraz.acaba bu toparlayıcı taytlar kalça ve bacağı da çok sıkıyor mu rahat mı kullananınız oldu mu

Kızlar dört tane emzik aldım . renk seçimi yapamadığım için biraz abarttım kabul ediyorum 🙈 şu güzelliğe bakın . Mint yeşili favorim yaz için 😅♥️ Ayrıyetten emzik askısı aldım ama Hüseyin Emin yerine Hüseyin Emir yazmışlar iade edeceğim :KK43:
Çok güzel renkleri canım emzik askısını nerden yaptırdın oda çok hoş

Bende de var 1.5 aydır diyetteyim benim diyetle kontrol altına alınamadı 2 haftadır düşük doz insülin vuruyorum. Korkma canım hamurişi tatlıdan uzak duracaksın beyaz ekmek yemeyeceksin filan.. Diyetle birlikye yürüyüş te yaparsan belki sen kontrol altına alırsın.. Tavsiyem dahiliye Dr. Una git diyetisyten den önce...
Doktor endokrine yönlendirdi de beni oraya gideceğim inş. Canım sen ne yiyip ne içiyorsun o kadar zor bir konu ki zaten ağırlaştığımdan beridir yemek yapasım gelmiyordu hemen pratik ne bulursam onu yapıyordum şimdi özel hazırlık istiyor,ben bir öğlen kahvaltı yapıyordum birde akşam yemeği o kadar,tabi birde gece acıkıyordum atıştırıyordum ,şimdi 6 öğün var akşam saat 9:30 ta bitiyor ,ben gece tekrar acıkabiliyorum,şimdiden yoruldum valla,alışırım inş :KK61:

Kızlar ebebekte pijama takımlarında indirim varmış hiç alan oldu mu nasıldır acaba?
Almadım ben sosyeteden aldım 2 tanesi 100 TL çok güzeldi kumaşları. Yıkadım sorun yaşamadım . Bir çift te bursa çarşıdan aldım o da 35 TL 😁😁😁 ama burda sosyeteden aldıklarım çok guzel kumaş

Doktor endokrine yönlendirdi de beni oraya gideceğim inş. Canım sen ne yiyip ne içiyorsun o kadar zor bir konu ki zaten ağırlaştığımdan beridir yemek yapasım gelmiyordu hemen pratik ne bulursam onu yapıyordum şimdi özel hazırlık istiyor,ben bir öğlen kahvaltı yapıyordum birde akşam yemeği o kadar,tabi birde gece acıkıyordum atıştırıyordum ,şimdi 6 öğün var akşam saat 9:30 ta bitiyor ,ben gece tekrar acıkabiliyorum,şimdiden yoruldum valla,alışırım inş :KK61:
Evet banada git dedi endokrine henüz randevu gidemedim ama zaten dahiliye ne yapıyorsa aynısını yapacakmış o da...
Malesef saatli beslenmek durumundayız ara öğünler çok önemli mantıken hamurişi tatlı yasak.. Meyvelerden muz sebze olarak Havuç bezelye patates yasak.. Tam buğday yada çavdar ekmeği yiyoruz.. 4 haftadan beridir günde 7 kere ölçüm yapıyorum not tutuyorum her hafta dahiliyeci görüyor sonuçlarımı...

Almadım ben sosyeteden aldım 2 tanesi 100 TL çok güzeldi kumaşları. Yıkadım sorun yaşamadım . Bir çift te bursa çarşıdan aldım o da 35 TL 😁😁😁 ama burda sosyeteden aldıklarım çok guzel kumaş
Yaa dibimde pazar var korkudan gidesim gelmiyor 😝 bu hafta bi deneyim hava iyi olursa. Sosyeteden polar takım almıştım xl beden kocaman demiştik ama göbüş zor sığıyor şimdi 🤣 bedeni tuttururuz inş. Üstü dar altı geniş geliyo bide

Hanimlar birsey soracagm bebek karnimin sol tarafinda duraklamadan pit pit pit vuruyor gibi normal mi

Evet banada git dedi endokrine henüz randevu gidemedim ama zaten dahiliye ne yapıyorsa aynısını yapacakmış o da...
Malesef saatli beslenmek durumundayız ara öğünler çok önemli mantıken hamurişi tatlı yasak.. Meyvelerden muz sebze olarak Havuç bezelye patates yasak.. Tam buğday yada çavdar ekmeği yiyoruz.. 4 haftadan beridir günde 7 kere ölçüm yapıyorum not tutuyorum her hafta dahiliyeci görüyor sonuçlarımı...
Ama ben öğlen kalkıyorum hep 6 öğünü ne ara yicem 🥲

İyidir inşallah canım,benim kaç haftalardır oluyor,bir ara baktım 10 dk boyunca sürdü endişelendim ama o şekilde de uzun sürebiliyormuş,birde ciğerleri gelişiyormuş iyi birşey yani 😊
Iyi olsun da ama durmadan pit pit hani biz hickirirken arada bir yarim dk oynar ya o öyle degil pit pit pit baya korku saldi bana birde kendimi yormusum belim agriyordu korktum dinlendim iyiyim simdi cok şükür

Hıçkırık uzun sürünce rahatsız oluyo galiba benimde dönüp durmaya başlıyor 😋 eşit aralıklarlaysa normaldir canım:)
Ins normaldir ilk defe hissedince anlamadim kayinvalidem de vardi o da korktu saat gibi niye boyle diye iyi cok şükür hareketleri baya hareketli

Endokrine gidince diyetisyen e yönlendirir konuşursun canım öğlen kahvaltı akşama kadar da iki ara öğün yaparsın... Akşam yemeği yiyip sonra bir ara daha yapabilirsin
Mesela yatmadan önce acıkmaya başladım ama kendimi tuttum, şimdi namaza kalktım ve çok acıktım ve bu şekilde uyuyamıyorum,şuan böylesi durumlarda ne yiyebilirim acaba ?

X