2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar bişey sorcam 🙄 hala ilişkiye girenler var mı .. yani ben eşimi özledimde bir aydır fln askerlik arkadaşı gibiyiz birdaha yapmam diyordum ama şimdi üç hafta sonra doğum kırk günde lohusa .. ne bilim son bi kaçamak yapsammı ? Risklimi acaba sizce ?? 🙃
Ya ben gusül abdesti alirken çok zorlanıyorum desem🙄
Her hastaneden gelince de alirim mesela ama baya zor oluyor artık. İlişkiye de 1ayi geçti noktayı koyduk hem zorlandigimdan hem enfeksiyon korkumdan.
Daha da olmaz bizim galiba
Öyle bir şey ki bebek gözlerini hiçbir şekilde açmıyor gözlerini açmadığı için emziremiyorum sağıp vermeye çalışıyorum mama vermeye çalışıyorum almıyor yaklaşık bu 5 gün sürdü artık ağlamaktan gözlerim şişti sonra süt sağma makinesi aldım sütümü sağıp kaşıkla vermeye başladım en son dün gittik doktora Çok şükür Rabbime 17 idi sarılı 14,5 düşmüş Bayramdan sonra tekrar gideceğiz
Canım sarılık zor biliyorum.
Altını açınca ayaklarının altını kasiyinca da uyanmıyor mu? Ben böyle uyandırıyordum. Zaten sariligi arttıkça uyur ama şükür düşmüş sizin.
Bende mama alıp gidicem hastaneye zaten cok sütlü değildim bunda da riske girmek istemiyorum

Kızlar bişey sorcam 🙄 hala ilişkiye girenler var mı .. yani ben eşimi özledimde bir aydır fln askerlik arkadaşı gibiyiz birdaha yapmam diyordum ama şimdi üç hafta sonra doğum kırk günde lohusa .. ne bilim son bi kaçamak yapsammı ? Risklimi acaba sizce ?? 🙃
canım doktorun yasaklamadıysa neden uzak duruyorsunuz anlamadım. 🙈

Öyle bir şey ki bebek gözlerini hiçbir şekilde açmıyor gözlerini açmadığı için emziremiyorum sağıp vermeye çalışıyorum mama vermeye çalışıyorum almıyor yaklaşık bu 5 gün sürdü artık ağlamaktan gözlerim şişti sonra süt sağma makinesi aldım sütümü sağıp kaşıkla vermeye başladım en son dün gittik doktora Çok şükür Rabbime 17 idi sarılı 14,5 düşmüş Bayramdan sonra tekrar gideceğiz
Hic üzülme canım geçcek normal gerildin erken doğum vs bebekte hissediyor sütünde etkileniyor. İyi düşün iyi olsun . Demesi kolay ama gerçekten sağlıklı bir bebeğin var yanında öyle düşün Allah kolaylık versin bir an önce ikiniz toparlayın inşallah 🥰♥️

Ya ben gusül abdesti alirken çok zorlanıyorum desem🙄
Her hastaneden gelince de alirim mesela ama baya zor oluyor artık. İlişkiye de 1ayi geçti noktayı koyduk hem zorlandigimdan hem enfeksiyon korkumdan.
Daha da olmaz bizim galiba

Canım sarılık zor biliyorum.
Altını açınca ayaklarının altını kasiyinca da uyanmıyor mu? Ben böyle uyandırıyordum. Zaten sariligi arttıkça uyur ama şükür düşmüş sizin.
Bende mama alıp gidicem hastaneye zaten cok sütlü değildim bunda da riske girmek istemiyorum
Beni gusul zorlamıyor duş gibi yani öyle düşün ama işte son zamanlar diğe mi canım istiyor anlamadım ki böylede olmazdım ama işte 😂🙄

Canım benim kızimda şekeri düsüp uyudugu icin ememiyordu. Hemsire bana yüzune su sür, topugunu cimdikle diyordu. Bunlari deneyebilirsin yine uyanmazsa sütü sağıp biberon ya da şırınga ile vermek cok işe yarıyor. Kendini üzmemeye çalış bir sure sonra toparlar kendisi emer.

Beni gusul zorlamıyor duş gibi yani öyle düşün ama işte son zamanlar diğe mi canım istiyor anlamadım ki böylede olmazdım ama işte 😂🙄
Ya işte dus gibi olmuyor benim banyomuz küçük ondan mı bilmiyorum eğilmek falan baya zorluyor🤣
Sen dr.a sor istersen ben sağa sola dönerken bile zorlanıyorum ilişki çok zor bana artik:KK70:

Yasaklamadı ama sormadım da yanlış bişey yapmiym vicdan yapıyorum. Eşimde bana yaklaşsa bebek poposunu havaya dikiyor zaten eşimde ya bebek rahatsız oluyor boşver diyor benden soğuyor adam 😂😂
haklısın sende tabi ama ben normal doğum beklediğim için tehlikemde olmadığı için hamilelik öncesindeki gibi aynen devam ediyoruz. ilk eşim bir acaba bir şey olurmularla beynimi deldi doktora sor illa dedi durdu ama uzakda durmuyor.

Kızlar bugün karnımda adet ağrısı gibi bir ağrı vardı. Belimde ağrımaya başladı bir ara korktum falan uyumuşum kalktım ki geçmiş. Haftam erken olduğu için ağrım oldumu strese giriyorum resmen.🙄

Ya işte dus gibi olmuyor benim banyomuz küçük ondan mı bilmiyorum eğilmek falan baya zorluyor🤣
Sen dr.a sor istersen ben sağa sola dönerken bile zorlanıyorum ilişki çok zor bana artik:KK70:
Benim içinde öyle valla. En son aklıma gelecek şey o olurdu heralde 🙈😄 karnım şiş bi yandan doğum yaklaştıkça insan daha da hassas oluo artık bebeğe bişey mi olur die. Hem benim dr umda normalde son 2 ay önermiyo

Hala haftada 2-3 😁 eşim nöbet sistemi çalışıyor. Çalışmasa benm hormonlar tavan. Doktor da yasak demedigi için hala devam. 😬😬 Havalarda ısınıyor. İçiniz kiprasmiyor mu ya. 😂😂😂

Kızlar bebek emmek istiyor ama sütüm az ne yapabilirim çoğalması icin
Canım netten bi göğüs masajı diye bakabilirsin yanlardan öne doğru falan. Sezaryende hemen gelemeyebilir süt masajda uyarıyor bebek emmeye çalıştıkçada geliyor. Hiç olmadı göğsüne süt damlatmayı deneyebilirsin ya da eds hortumlarından alabilirsin eczanelerde varmış. Çok aç kalırsada emzirmeden sonra mecbur biraz mama verebilirsin sütün gelene kadar.

Bizim devam ediyor cnm son ana kadar yasak degil normal dogum dusundugumuz icin doktorum yasaklamadi

X