2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Sen tüp bebek diyince o da öyle demiştir kötü amaçla dememiştir canım bizler biraz alınganız son zamanlarda sanırım

Sen tüp bebek diyince o da öyle demiştir kötü amaçla dememiştir canım bizler biraz alınganız son zamanlarda sanırım
Sagolun kizlar. Iyiki varsınız.
Daha iyiyim şükür

Ben de bu tür olsun diye başlayan yorumları hiç hoş karşılayamıyorum,kesinlikle empati eksikliğinden bu tür yorumlar.şahsen ben de kimseye yapmam ve bana da yapılsa çok üzülürüm,takma kafana unut gitsin elinde olmasa da

Aynen cnm, sagol.

Bosver canim ya belliki cahil ne dediğini bilemeyen birisi.
Benim de ilk hamilelikte kız olduğunu eşimin halasına söyledim olsun o da evlat dedi aynı sizin hesap. Erkek bekliyordu heralde. Bir şey demedim bende.

Bosver canim ya belliki cahil ne dediğini bilemeyen birisi.
Benim de ilk hamilelikte kız olduğunu eşimin halasına söyledim olsun o da evlat dedi aynı sizin hesap. Erkek bekliyordu heralde. Bir şey demedim bende.
Haklisin canim.
Ilk duydugumda şok yasadim, cok sasirdim.
Simdi aklima getirmemeye calisiyorum

Canım bende tüp bebek annesiyim senin azcık alınganlığın olmuş oda evlat tabiki ne farkı varki canımız kanımız minik civcivlerimiz .. biz şakasını yapar olduk artık eşimle aaaa uuu yapanlara neden olmadı ki kimde sorun var gibi saçma sorularına yorumlarına, tohumuna para saydık diyoruz
Sakın ağlama kucağına alacağın ilk anı düşün ve gülümse

Aaa çok tuhaf ben ilk hamileliğimde rezene içtim 2 ay boyunca özellikle hamilelelere aylık sözleşme yapıyorlar eve geliyor ve inanırmısın günlük 1 litreye yakın süt sağıyordum . Fransada baya içiliyor hatta bu şekilde satılıyor

Sallama çay oluyor ginde 3 4 tane içebiliyorsun

Eklentiler

• 47AC1B48-79EB-4840-81BB-A51F30071279.png
    306,4 KB · Görüntüleme: 19
Bu bayram nasilda buruk geciyor... kizimin sinifinda 3 ogrenci positif test edilmis ve ogretmenide o nedenle hepimiz karantinadayiz test yaptik negatif cikti sali gunu, yarin tekrar test yapicaz bakalim nasip...
Bi bitseydi bu salgin
Gecmis olsun cnm insllah negatif cikarsniz yine.
Bende çok korkuyorum yüzdük kuyruğuna geldik daha da kapmayiz inşallah

Demi yurtdışında kullandırıyorlar ama yani sorun yaşamıyordum ve benim çok sütüm oluyordu
Doğrudur canım almanyada vs de çok içiliyormuş. türkiyede de öyle zaten, tüm bebek mağazalarında kutu kutu. Bunu paylaşan da yurtdışında çalışan bir doktor zaten doktorların olduğu bir grubu takip ediyorum, onlar çok karşı. Bende uyarmak istedim. Sonuçta sigara bile bir dönem çok faydalı gibi lanse edilmiş, artık şaşırmıyorum böyle şeylere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…