2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Maşallah kuzuya sağlıklı doğsunda 🙏 1.70 - 1.88 çokta minik değilmişsiniz canım aslında😂 benim yanımda(1.58 imde ben) 😄

ben 50 cm 3kg doğmuşum. Eşim de 51 cm 3200kg annelerimizin hatırladığı bu. Hatta ben üstüne kilo da vermişim. İkimiz de anne sütü emmemişiz bir de.
Zayıf da değiliz ikimiz de böyle etli butluyuz 🤣🤣🤣 çocuğumuz şimdilik fit duruyor en azından 🤣

Uzun zamandır gıremedım geçmiş bayramınız kutlu olsun kızlar 😊 sancı ,kasılma bel agrı mahvedıyo beni bir haftadır . iki aydır dr hidemıyorum randevu bulamıyorum özel hastanede bile düşünün artık 🙄 pazartesi hastaneye gittim cok sancım vardı ,sıra bulamdm geri geldim hala da bulamıyrm . bakalım pazartesi sansımı deneyecem tekrar . acilden gireyim sancım var dıyorm ,herkes oyle dıyo beklıceksın dıyolar . herhalde içimde kalmaz inşallh 😁😁

ben 50 cm 3kg doğmuşum. Eşim de 51 cm 3200kg annelerimizin hatırladığı bu. Hatta ben üstüne kilo da vermişim. İkimiz de anne sütü emmemişiz bir de.
Zayıf da değiliz ikimiz de böyle etli butluyuz 🤣🤣🤣 çocuğumuz şimdilik fit duruyor en azından 🤣
😂 Konumuzla alakasız olcak ama succulent yetiştiriyomusun? Yoksa sadece sevdiğin bi çiçek mi ?

Kadın doğuma söyledim tahlil istedi idrar ve kan o hafta endokrolojiye gittim devlete ondan rica ettim tahlillerimi o yaptı kadın doğum yazdı bir kağıda özelde çok pahalıydı kandan anlaşılıyor canım
Anladım cnm teşekkür ederim haftaya kontrolde soyleyecem ben de ayak parmaklarmda vardı şimdi sağ elimde var kasinip sisiyo kasinan yerler. Sana da çok geçmiş olsun canim

Bende 35+4üm hareketlerde bir azalma yok bende ama bu haftadan sonra başlar sıkışmaya içerisi darlaştı artık😋 hergün düzenli aralıklarla hissediyorsan az da sorun olmaz merak etme
Evet çok şükür en azından döndüğünü ya da kıpırdadığını hissediyorum sadece o eski güçlü tekmeler yok. Genelde hep yeri daraldı yazmışlar herhalde öyle

Bende çok net hissetmiyorum artık cnm ama şekerli şeyler yiyince daha çok hissediyorum degilse kendi halinde takiliyor. Eskisi kadar hickirmiyor da ama dün kontrole gittim sorun yoktu
Bende biraz su içmeyi arttırdım bugün sanki bir tık daha hareketlendi. Havalar çok ısındı süssüz mü kaldı diye düşündüm öyle olunca

Evet çok şükür en azından döndüğünü ya da kıpırdadığını hissediyorum sadece o eski güçlü tekmeler yok. Genelde hep yeri daraldı yazmışlar herhalde öyle
Aynen yeri daraldığı için öyle oluyormuş doktora ben de sormuştum normal sadece dönme kendini germe sağa sola gitme hissedersin dedi ittirme gibi hissediyorum ben de ama baya güçlü ittiriyor zaten öyle olsa bile normal yani canım :)

Aynen yeri daraldığı için öyle oluyormuş doktora ben de sormuştum normal sadece dönme kendini germe sağa sola gitme hissedersin dedi ittirme gibi hissediyorum ben de ama baya güçlü ittiriyor zaten öyle olsa bile normal yani canım :)
Çok şükür çok sağ olun kızlar cevaplarınız için. İnşallah sağlıkla alırız artık kucaklarımıza. Son haftalarımız bir sorun olmadan tamamlamak istiyorum

kızlar benim alt tarfımda ki ağrı aşırı şiddetlendi artık sürekli olarak ağrıyor. yarın ağdaya gidecektim eğer daha önce gitmiş olsam acile giderdim bu ağrı için. 🤦🏽 benim yaramaz oğlum annesiyle oyun oynuyor resmen. Allah affetsin ama çok yoruldum yaa. Zaten heryerim ağrıyorda bu değişik bir ağrı. Cuma kontrolüm var söyliycem durumumu kesin alttan bakmak isteyecek.🙈

Kızlar ya moralim bozuk biraz,bugün şekerim yüksek çıktı ,2. Saatte ölçtüm 189 3. Saatte ölçtüm 199 çıktı,yükselmesi yerine düşmesi lazım,birde bugün kan şekeri takip defterine yazma günüm değil 2 gün yazıyorum 2 gün yazmıyorum ve doktor bunu bilmicek,10 günlük takip yapıp tekrar gitcem doktora acaba kendim mi insülin istesem korkuyorum bebeğe bir zararı olcak diye,doğumda yaklaştı,insülin zararlı bişey mi ki daha sonrası için pankreasa falan zarar veriyor mu?Bu ara bayram dolayısıyla dikkat edemedim,ailelerle bir araya gelince de sırf bana göre olmuyo yemekler,o yüzden aZ aZda olsa yiyiorum onlarda hemen şekerimi etkiliyo,of içim daraldı 😭

kızlar benim alt tarfımda ki ağrı aşırı şiddetlendi artık sürekli olarak ağrıyor. yarın ağdaya gidecektim eğer daha önce gitmiş olsam acile giderdim bu ağrı için. 🤦🏽 benim yaramaz oğlum annesiyle oyun oynuyor resmen. Allah affetsin ama çok yoruldum yaa. Zaten heryerim ağrıyorda bu değişik bir ağrı. Cuma kontrolüm var söyliycem durumumu kesin alttan bakmak isteyecek.🙈
O ağrı bende de çoktu zonklama ve sizlama şeklinde. Açılma oluyor diye korkmuştum dün kontrolde doktor çok normal oldugunu, bebeğin baskı yaptığını söyledi. Uzun süre aynı pozisyonda oturma dedi. İcin rahat olsun

O ağrı bende de çoktu zonklama ve sizlama şeklinde. Açılma oluyor diye korkmuştum dün kontrolde doktor çok normal oldugunu, bebeğin baskı yaptığını söyledi. Uzun süre aynı pozisyonda oturma dedi. İcin rahat olsun
aslında sancım olmadığı için bende normal diye düşünüyorum ama bazen ağrı şiddetlenince çok zor oluyor. Rabbim evlatlarımızı sağ salim almayı nasip etsin kucaklarımıza.🤲

X