2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
aslında sancım olmadığı için bende normal diye düşünüyorum ama bazen ağrı şiddetlenince çok zor oluyor. Rabbim evlatlarımızı sağ salim almayı nasip etsin kucaklarımıza.🤲
Amin..İlk hamileliğimde hiç agrim sızım yoktu. Sadece bebek bakımı zor diye düşünürdüm. Bebeğin anne karnına düştüğünden beri annelerin çilesi başlıyomuş meğer. Canları sağ olsun

Kızlar ya moralim bozuk biraz,bugün şekerim yüksek çıktı ,2. Saatte ölçtüm 189 3. Saatte ölçtüm 199 çıktı,yükselmesi yerine düşmesi lazım,birde bugün kan şekeri takip defterine yazma günüm değil 2 gün yazıyorum 2 gün yazmıyorum ve doktor bunu bilmicek,10 günlük takip yapıp tekrar gitcem doktora acaba kendim mi insülin istesem korkuyorum bebeğe bir zararı olcak diye,doğumda yaklaştı,insülin zararlı bişey mi ki daha sonrası için pankreasa falan zarar veriyor mu?Bu ara bayram dolayısıyla dikkat edemedim,ailelerle bir araya gelince de sırf bana göre olmuyo yemekler,o yüzden aZ aZda olsa yiyiorum onlarda hemen şekerimi etkiliyo,of içim daraldı 😭
2.saat nedne ölçüyorsunki bizde önemli olan 1.saat.... Ben kullanıyorum insülini uzun zamandır yani tam hatırlamıyorum ama sanırım 30.haftadan beri kullanıyorum

2.saat nedne ölçüyorsunki bizde önemli olan 1.saat.... Ben kullanıyorum insülini uzun zamandır yani tam hatırlamıyorum ama sanırım 30.haftadan beri kullanıyorum
Bugğn ölçme günüm değildi aslında sonra bir ölçüyüm dedim yemeğimin üstünden 2 saat geçmişti öyle çıktı

Eklentiler

• B34BC1BC-3B3A-46CB-81E7-198D04EC56B9.jpeg
    B34BC1BC-3B3A-46CB-81E7-198D04EC56B9.jpeg
    179,5 KB · Görüntüleme: 121
Amin..İlk hamileliğimde hiç agrim sızım yoktu. Sadece bebek bakımı zor diye düşünürdüm. Bebeğin anne karnına düştüğünden beri annelerin çilesi başlıyomuş meğer. Canları sağ olsun
hepimiz aynıyız desene. ben kızımda hiç bunları yaşadığımı hatırlamıyorum kuş gibi hafiftim. 35 haftalıkken kız kardeşimin söz alışverişi için günlerce sabahtan akşama kadar çarşılarda dolandım şimdi markete giderken arada oturup dinleniyorum. 🙈

Kızlar artık her oturup kalktığınızda kasıklarda ağrı oluyor mu sizde de normal midir bu haftalardan sonra😒 önce bi kesik atılıyor kasıklara biraz bekleyince topallaya topallaya yürüyorum kocaman açarak bacakları 😝
Vajina sızısı, batması oluyor ve bacak, kalça uyuşması gece yataktayken bu ara bir de karın sertleşmesi ve bebeğin bir yerde toplanması var normalmiş son haftalarda

Anladım cnm teşekkür ederim haftaya kontrolde soyleyecem ben de ayak parmaklarmda vardı şimdi sağ elimde var kasinip sisiyo kasinan yerler. Sana da çok geçmiş olsun canim
Sagol canım karaciğer enzimlerinde şişme kızarıklık gibi belirtiler olmuyormuş canım sadece kanatıyorsun inş senin sadece alejikdir hamilelikden

Kızlar fizik tedavi seansından çıktım. Kadın doğum Doktorum yaptır ama elektrik akımlı işlemler yapılmasın dedi. Isı verdiler, vakumla açtılar, akupunktur, kupa çekme ve masaj yapıldı. Umarım iyi gelir. Kaslardaki spazm açılır dedi doktor. Tabi şu an içeride ne olduğunu tam anlayamıyoruz mr falan çekilemediği için. Çekilirmiş çok gerekli durumlarda ama bebek rahatsız olurmuş. Manyetikten.
Bu halimden %20 falan bile rahatlayacaksam değer dedim. Doğuma ağrılı girmek istemiyorum.
Bir de bebişim sırtını sola dayamış. Sol kalçama yükleniyormuş. Ondan ağrır dedi doktorum da 😂

Kızlar fizik tedavi seansından çıktım. Kadın doğum Doktorum yaptır ama elektrik akımlı işlemler yapılmasın dedi. Isı verdiler, vakumla açtılar, akupunktur, kupa çekme ve masaj yapıldı. Umarım iyi gelir. Kaslardaki spazm açılır dedi doktor. Tabi şu an içeride ne olduğunu tam anlayamıyoruz mr falan çekilemediği için. Çekilirmiş çok gerekli durumlarda ama bebek rahatsız olurmuş. Manyetikten.
Bu halimden %20 falan bile rahatlayacaksam değer dedim. Doğuma ağrılı girmek istemiyorum.
Bir de bebişim sırtını sola dayamış. Sol kalçama yükleniyormuş. Ondan ağrır dedi doktorum da 😂
Insalllh sifa olur tedavin. Ciceklerinde cok güzelmis bayildım🥰

hepimiz aynıyız desene. ben kızımda hiç bunları yaşadığımı hatırlamıyorum kuş gibi hafiftim. 35 haftalıkken kız kardeşimin söz alışverişi için günlerce sabahtan akşama kadar çarşılarda dolandım şimdi markete giderken arada oturup dinleniyorum. 🙈
İlkinde son üç haftaya kadar çalıştım bu sefer uzaktan ders bile yapamadım. Artık yaştan mıdır yoksa bu haziran bebeleri mi yaramaz bilemedim 😄

X