2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bnm oğlan bugün tam 15 aylık oldu.yaşına 1 gün kala adım atmaya başladı maşallah şimdi koşturuo.ama yememiz hiç yok.sadece emio tatlı bşyler olursa yer onun dışında suyu bile bu ay içmeye başladı az az.aydın gibi sıcak Bi yerde bide. İçerken boğazına kaçıo. 12 aylıkken den beri hhiç kilo almamış hatta zayıflamış bile. 2 3 aydır kan ilacı kullanıoz kansızlık cıktı.eylülde İstanbuldan aydına gelmiştik tayinle.burda yapamadık bnm memleketime gitcez nasip olursa ağustos sonu gibi yine eşya toplama yine yollar. İnşallah burası son olur evimizi aldık memleketimden. Bizde durumlar böyle. Sizlerde nasıl gidio

Hic biri mukemmel degil ki canim.O hastanedekiler arasında en çok ondan memnun kaldım ama.Dusuk riski icin bile gece yarisi kalkip geldi hastaneye.Bu yetti bana sanki.Tekden de erciyes de çok pis.Huma da oyle.Memorial ve acibadem fazla abartili fiyatlari.Geriye bura kaldi.
Merhaba bahsettiğiniz arasındaki en iyi dediğiniz doktor hangisi?

Aaaa canım mrb hamile misin hayırlı olsun 😘saglıcakla kucagına almak nasip etsin inşallah Allahım 🤲
Aynen canım çok teşekkür ederim 🌸
Kızlar bnm oğlan bugün tam 15 aylık oldu.yaşına 1 gün kala adım atmaya başladı maşallah şimdi koşturuo.ama yememiz hiç yok.sadece emio tatlı bşyler olursa yer onun dışında suyu bile bu ay içmeye başladı az az.aydın gibi sıcak Bi yerde bide. İçerken boğazına kaçıo. 12 aylıkken den beri hhiç kilo almamış hatta zayıflamış bile. 2 3 aydır kan ilacı kullanıoz kansızlık cıktı.eylülde İstanbuldan aydına gelmiştik tayinle.burda yapamadık bnm memleketime gitcez nasip olursa ağustos sonu gibi yine eşya toplama yine yollar. İnşallah burası son olur evimizi aldık memleketimden. Bizde durumlar böyle. Sizlerde nasıl gidio
Canım burası artık dutluk 😃
Merhaba Kayseri'de misiniz. Orda Züleyha Güzel den bahsetmişti arkadaş.

Bu mesajı ne zaman ne için yazdım unutmusum.Zaten 13.haftamda düşük olmuştu.Dr. züleyha hanımdı.Tesadufen gitmiştim.Ama hem düşük sonrası öyle güzel ilgilendiki.Haziran da tekrar hamile oldugumu öğrendim.Cok şükür 16 şubatta kucağıma aldım kızımı.Sadece dr. Değil abla gibi çok güzel ilgilendi hamileligim boyunca.Ve ne sorsam sabırla cevap verdi.Hep mi telefonun ucunda olur bi insan.Cok dua ediyorum ona.Hic bu kadar memnun kalacağımı düşünmemiştim.

30. Haftamdayim ve hala doktorum yok. Aynur simura gideceğim sanırım ama tavsiyeniz varsa alabilirim
Aynur simur tabiki zuleyha hanıma göre daha profesyonel.Ve sosyal medya da aşırı aktif değil diye samimi olmadığı anlamına gelmiyor.Ben ilkinde ona gittim ama hamile olduğu için izne çıkmıştı.Doğumu o hastanede zemine hanımda yaptım mecburen.

30. Haftamdayim ve hala doktorum yok. Aynur simura gideceğim sanırım ama tavsiyeniz varsa alabilirim
Nasıl yani. Muayene için farklı farklı doktorlara mı gidiyorsunuz. ? Ben system hospital da Eda Ülkü Karakılıç a gidiyorum. Bu ikinci hamilelik ikisinde de ona gittim tavsiye ederim 🌝

Nasıl yani. Muayene için farklı farklı doktorlara mı gidiyorsunuz. ? Ben system hospital da Eda Ülkü Karakılıç a gidiyorum. Bu ikinci hamilelik ikisinde de ona gittim tavsiye ederim 🌝
Birkaç doktor gezdim evet her muayene farklı doktorda olmadı ama emin olup devam etmek istiyorum diyemedim hiç birinde... Yarına bakalım Aynur simur ile görüşeceğiz umarım güzel gecer

Hayırlısı olsun sizin için canim. Kimi bebek kendi isteğiyle yiyor kimisi ite kaka . Kendini yıpratmaya değmiyor. Kızım 7 yaşında hala iştahsız .. oglumda kansız şurubun( dişlerinde iş olabiliyor)yanında karadutozu veriyorum. Insallah şifa olur .

Slm kızlar bu aralarhatta birkaç gecedir oğlum uyanıp agliyor kesinlikle sakinleşmiyor meme istemiyor, şu istemiyor sâllâyamiyorum hatta o kadar zor durumda kalıyorum. Uyku terörü olabilir mi acaba ?

Slm kızlar bu aralarhatta birkaç gecedir oğlum uyanıp agliyor kesinlikle sakinleşmiyor meme istemiyor, şu istemiyor sâllâyamiyorum hatta o kadar zor durumda kalıyorum. Uyku terörü olabilir mi acaba ?
Daha erken sanırım 1.5 yaşından sonra görülüyor diyorlar. Azıları çıktı mı ? Biz azılarda bahsettiğin durumu yaşadık.

X