2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Kızlar normalde akintim yoktu. Bugün sulu akintim başladı. Tıpkı adet öncesi olan akintim gibi bu da beni korkuttu. Normal mi sizce bu akinti

Bende Ankaradayım ilk doğumumu 2017 aralık da liv hospital de yapmıştım ve sezeryan oldu..şimdi doktorum muayenehane açtı şimdilik kontrole ona devam ediyorum..çok sakin pozitif ve ilgili bi doktor..her mesaja sorduğum herşeye hemen döner asıl konuya geliyorum ben ssvd denemek istiyorum yani sezeryan sonrası vajinal doğum :) benim gibi düşünen var mı ankara da tavsiye edeceğiniz hangi hastane var..Ayy çok uzun olmuşjgjgkgkk

Ya tatlım çok merak ettim, senin kanaman, ağrın, sızın yoktu dimi? Öyle hatırlıyorum, kalo sesini de duymuştun? Ne olmuş bi anda?

Kızlar hiç Bi sebep yok sadece Bi gün öncesinde dedeme korona tanısı kondu 80 yaşında ona biraz üzülmüştüm çok şükür durumu iyi. Hiç anlamadım nedenini hekimler olabilir diyorlar sadece bazı kadınlar gebeliği boyunca kanama yaşayabilir diyorlar önemli olan 14. Haftaya kadar düşük tehlikesini atlatmak. Dualarla büyüsün atlatsın inşallah bebeğim

Bende de var beyaz akinti hatta bugun nedense daha cok oluyor. Kirmizilari gormedikce korkmayalim
Bende hiç akinti yok gibiydi. Bi yerleşme kanaması öncesi olmuştu aha adet geliyor demistim yerleşme kanaması oldu sadece 3 saat. Bugünkü gündür öyle sulu akinti görünce korktum

Bende hiç akinti yok gibiydi. Bi yerleşme kanaması öncesi olmuştu aha adet geliyor demistim yerleşme kanaması oldu sadece 3 saat. Bugünkü gündür öyle sulu akinti görünce korktum

Belki de ekstra olarak usutuyoruzdur hamilelikten ziyade ben hic corap giymiyorum belki ayaklarimiz filan da usudugu icin olabilir o geldi aklima bugun cunku benimde bu kadar yogun gelmiyordu

Belki de ekstra olarak usutuyoruzdur hamilelikten ziyade ben hic corap giymiyorum belki ayaklarimiz filan da usudugu icin olabilir o geldi aklima bugun cunku benimde bu kadar yogun gelmiyordu
Inşallah canım kötü birşey olmasında

Kızlar normalde akintim yoktu. Bugün sulu akintim başladı. Tıpkı adet öncesi olan akintim gibi bu da beni korkuttu. Normal mi sizce bu akinti
Akıntı bende başından beri var. Evde olmadığım zamanlarda günlük ped kullanıyorum mecburen, evde olduğumda da rahatsız oldukça çamaşır değiştiriyorum. Akıntı olması çok normalmiş.

Akıntı bende başından beri var. Evde olmadığım zamanlarda günlük ped kullanıyorum mecburen, evde olduğumda da rahatsız oldukça çamaşır değiştiriyorum. Akıntı olması çok normalmiş.
Işte bende başta olmayınca korktum. Inşallah her şey yolundadır

Kızlar tam bu haftalarda lekelenme normal yani öyle dedi doktorum beklenen bir durum bizim için dedi önemli olan kırmızı olmaması gerekirmiş Allah korusun

Kızlar tam bu haftalarda lekelenme normal yani öyle dedi doktorum beklenen bir durum bizim için dedi önemli olan kırmızı olmaması gerekirmiş Allah korusun

lekelenme derken tam olarak neyi kast ediyorlar? bir iki damla ya da az miktar kirmizidan farkli renkte kan gelmesi mi?

Artık korkma sen, hastanedesin, belli ki doktorun da çok temkinli, çok geçmiş olsun tekrar tekrar kuzum, ama belli ki bu işlerde hiç belli olmuyor ne zaman ne olacağı, bebişin sağlıkla devam etsin, sağlıkla gelsin inşallah kucağına da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…