2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Selam kızlar nasılsınız? :KK54: Ben sonraki muayenem taa kasım ayında. O zamana cinsiyet belli olur mu acaba? Hamileliğin en zevkli kısımları sanırım isim arama ve alışveriş 😁 cinsiyet öğrenmeden şu an hiçbirini yapamıyorum.:KK12:
Büyük ihtimalle belli olur canım çok çok nadir sakladıkları da oluyor ama. Kasıma da çok varmış yahu 😬😬

O da pek tutmuyor canım ,ben de ona tutunmaya çalışıyorum ama🤭 benim kızımda halim çok fenaydı, bi arkadaşım da kız doğurdu ama o çok rahat geçirmişti. Bunda kızıma nazaran daha iyiyim diye erkek mi acaba diyorum ama hiç belli olmuyor 😊
Kızlar birde karbonat testi var cinsiyet belirlemede ne kadar doğru bilmiyorum ama yabancı sayfalarda gördüm idrarına karbonat döküyorsun köpürürse erkek köpürmezse kız oluyormuş youtubeden bakarsanız
Screenshot_20201012-124052_YouTube.jpg

beeeeeen bu cumartesi sabahtan gidiyorum.

bu arada dayanamayıp diş doktoruna gititm öğle aramda, meğersem 3 tane çürük varmış ağzımda. gel dolgu yapalım bir şey olmaz dedi güvenemedim :KK43:
Ah canım geçmiş olsun. Hamilelikte diş problemleri çok yaşanıyor. Kendi doktoruna mesaj atıp Bilgi al istersen. Benim doktorum izin veriyor ilk 3 ay.

Büyük ihtimalle belli olur canım çok çok nadir sakladıkları da oluyor ama. Kasıma da çok varmış yahu 😬😬
Son gittiğimde her şey yolundaydı, 3 hafta sonra gel ikili test yapalım dedi. Hiç sormuyor bile yaptırmak istiyor musun diye. Çok emrivaki geldi bu doktoru da değiştireceğim gibi. :lülülü:

Son gittiğimde her şey yolundaydı, 3 hafta sonra gel ikili test yapalım dedi. Hiç sormuyor bile yaptırmak istiyor musun diye. Çok emrivaki geldi bu doktoru da değiştireceğim gibi. :lülülü:
Doktorlar ikili testi yapılması gereken birşey olarak gördükleri için sormamaları açıkcası bana garip gelmiyor

Çoğu doktor sormuyordur bence 🙄 bende bu sefer şeker yüklemesi yaptırmasam diyorum gerçekten hamile insana eziye gibi o iş 🤭 kesin yaptırmalısın diyecek biliyorum

bu arada dayanamayıp diş doktoruna gititm öğle aramda, meğersem 3 tane çürük varmış ağzımda. gel dolgu yapalım bir şey olmaz dedi güvenemedim :KK43:
doktorundan konuşabilirsin bence önce. gebeliğin ileriki sürecinde daha da canını sıkabilir bu konu.

Cok gecmis olsun, benimde mayis ayinda arkadaki dislerimden birinin dolgusu dusmustu tofita yerken. Haziran ayinda disciler acilinca bile gitmemistim agri yapmadigindan hala gitmedim 😞 agri yok bir de zaten hepsi komple dustu o disin dolguyla beraber, ilk basta kucuk bir dis parcasi vardi cok rahatsiz ediyordu dilimi hep oraya goturuyordum. Ama simdi agri yok, rahatsiz eden durumu yok o yuzden dogum sonrasini beklicem insallah agrimaz benimde 🙏

Ah canım geçmiş olsun. Hamilelikte diş problemleri çok yaşanıyor. Kendi doktoruna mesaj atıp Bilgi al istersen. Benim doktorum izin veriyor ilk 3 ay.
doktorundan konuşabilirsin bence önce. gebeliğin ileriki sürecinde daha da canını sıkabilir bu konu.

sağolun kızlar, cumartesi günü sabahtan kadın doğumda randevum vardı zaten, soracağım artık :ıslık:

Cok gecmis olsun, benimde mayis ayinda arkadaki dislerimden birinin dolgusu dusmustu tofita yerken. Haziran ayinda disciler acilinca bile gitmemistim agri yapmadigindan hala gitmedim 😞 agri yok bir de zaten hepsi komple dustu o disin dolguyla beraber, ilk basta kucuk bir dis parcasi vardi cok rahatsiz ediyordu dilimi hep oraya goturuyordum. Ama simdi agri yok, rahatsiz eden durumu yok o yuzden dogum sonrasini beklicem insallah agrimaz benimde 🙏

çok sağol canım.. benimki de benzer aslında, orada bi boşluk oldu, büyük ihtimalle dolgum düştü ama ben aman neyse şu an bi o eksik diye gitmedim. bileydim böyle olacak ve hamile kalacağım depar atardım :)

cumartesi doktora soracağım, sen temiz tut yeter, doğumdan sonra gidersin derse beklerim..
yok düzgün dolgu gerekir, çürük sakıncalı derse yapacak bir şey yok :110:

Kızlar Tahminlerinizi alayım 7 haftalık usg resmi ☺

Eklentiler

• B445FB61-00BB-4490-B060-576D011FDC5A.jpeg
    B445FB61-00BB-4490-B060-576D011FDC5A.jpeg
    58,7 KB · Görüntüleme: 59
Bende cumartesi sabaha aldım eşim de gelebilsin diye artık eller kollar parmaklar net görülür 🙏
Ay inşallah görürüz hayırlı haberlerle döneriz 🙏🏻🙏🏻

Hafta sonuna doğru gidiyoruz o zaman 3 ümüz de, hem biraz daha büyümüş olur 🙈 geçmiş olsun yine de doktora sormadan yaptırma bence ilk 3 ay yapılmıyor diye biliyorum ama 3-6 ay arası diş doktoruna gitmişti Ablam hamileyken bir sıkıntı olmamıştı

Çürük çok derin değil ve dayanabilirseniz uyuşturmadan dolgu yaptırabilirsiniz içinize sinmezse ,ben normal zamanda da sadece dolgu olacaksa uyuşturmadan dolgu yaptırıyorum iğneden korkum yok ama sonraki o uyuşukluk hissini sevmiyorum geçmiş olsun bu arada 😊

Bu hafta kimler doktora gidiyooor? ben cuma günü sabah gidicem inşallah. Bu zamana kadarki kontrollerden hiçbir şey anlamadım hep bir sorunum çıktı gittim kısacık muayene oldum geldim 😂 bebişi net görürüm heralde artık yani inşallah 🙏🏻🙏🏻
Ben ben ben 🖐🏻 🤩🤩🤩🤩 ikili için ve de cinsiyet için gidicem canım kısmet olursa perşembe ya da cuma gitmeyi düşünüyorum eşimin çalışma durumuna göre 💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽

Bu hafta kimler doktora gidiyooor? ben cuma günü sabah gidicem inşallah. Bu zamana kadarki kontrollerden hiçbir şey anlamadım hep bir sorunum çıktı gittim kısacık muayene oldum geldim 😂 bebişi net görürüm heralde artık yani inşallah 🙏🏻🙏🏻

Ben de cuma günü öğleden sonra gidicem doktora. Şimdiden çok heyecanlıyım. Bence bu sefer net görürsün bebişi. Son gittiğimde doktor bir dahaki gelişine kollar bacaklar tam görünür artık demişti

Ben ben ben 🖐🏻 🤩🤩🤩🤩 ikili için ve de cinsiyet için gidicem canım kısmet olursa perşembe ya da cuma gitmeyi düşünüyorum eşimin çalışma durumuna göre 💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽
Yaa hadi bakalım inşallah gösterir. En son ben öğreneceğim sanırım cinsiyeti. :KK48:

Çürük çok derin değil ve dayanabilirseniz uyuşturmadan dolgu yaptırabilirsiniz içinize sinmezse ,ben normal zamanda da sadece dolgu olacaksa uyuşturmadan dolgu yaptırıyorum iğneden korkum yok ama sonraki o uyuşukluk hissini sevmiyorum geçmiş olsun bu arada 😊

teşekkür ederiiim, benim de ağrı eşiğim yüksektir bayağı, farklı günlerde yaptırıp anestezisiz olmayı teklif edebilirim ben de :ıslık:

bakalım cumartesi doktor bey bebişe baksın, o ne derse o :KK200:

X