2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Limon sıkarak maden suyu iceblrsnz. Benm için kola kadar guzel oldu. Gerci nadiren ictikten sonra bi zarari olmazms Kağan Kocatepe diye bi dr var. Videolari cok rahatlatyor :)
Amin hepimizin insallah ya sagolun valla..en iyisi idare edeblcgmz kadar edelim. Allah yardm etsin hepimize..cok teşekkür ederim.sıkntsz, guzel hatrlycgmz bi surec olsn insallah

Bense maden suyanua limin sikiyorum birazda tuz ariyorum.guzel oluyor

Hayirr bu kola icin gecerli degildi cips cikolara filandi

Benim kocam misafir gelmişti almıştı izin vermiyordu içim oda beni çağırıyordu resmen ictim bi bardak icmesem daha kötü dedim

Bak bakk gorr gor kzlrgn05 milletin cani cekmis
Yaa kendimi suçlu hissettim kızlar ne demek sipariş verdim ben mac izlerken dayanamadım az atıştırmaliklarin yanında alayim dedim 1 bardak içtim Beni yalnız bırakmazken bebekler bugün kola içinde yüzüyor

Baya vicdan yaptırdınız bana ya Allahtan kola yazmışım başka bi sey çekmemiş canım
Biz de şu anda cumartesi keyfi yapıyoruz karı koca fantalar çeşit çeşit cipsler havada uçuşuyor Sık olmadığı sürece bişey olmaz bence bebişin canı istedi diyip çıkıyorum ben işin içinden

Ya maç günü olmasa yine canım çekmezdi bakın beni rahatlatmak icin diyorsanız demeyin şöyle seyler Bebiş de kolayı içtim tekmeledi durdu zaten demek ki gerçekten canı istemiş

Evet stres kesinlikle etkiliyor bende perhizimi yapıyorum ama üçlü test riskli çıktığından bu yana yüksek çıkıyor. Kaşık kaşık dikkat etmeme rağmen

Yaa kendimi suçlu hissettim kızlar ne demek sipariş verdim ben mac izlerken dayanamadım az atıştırmaliklarin yanında alayim dedim 1 bardak içtim Beni yalnız bırakmazken bebekler bugün kola içinde yüzüyor
Bn senin msjini okumadan icmistm cnm ztn ara ara iciyorum bn seninle ilgisi yok rahat ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…