2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Benim yigenim küçükken 3 yaşinda filandı teyzesi kola iciyordu hamileliginde cok bilmiş kızıyordu hep ona dinlemiyor bu fato laf diye sonra bebegi dogdu küçük dogdu 2 kilo 500 gram filanmi ne simdi beni her aramaya sende fato gibi kola icme maf etti bebegi icinde kola ice ice küçücük doğdu diyor hep dikkat et diyor iş yapma yorma kendini sağlıklı beslen diyo suan 6 yaşında

Bak sen çok bilmise ya büyümüş de küçülmüş resmen yavrum :) Nasi da aklına yer etmiş büyüyünce bile söylüyor umarım haklı değil-dir ama
Ben hamileligimde abur cuburdan sogudum ya tatlı seylerde yiyemiyorum oysaki erkek de çok tatlı isterler diye duydum hep
Ben normalde de tatl i sevmem şimdi de sevmiyorum

I'yi geceler kizlar. Öncelikle herkese inşallah rabbim sağlıkla sıhhatli kucağınıza almayı nasip eder. inşallah temmuz sonu gibi bir kızımız olacak. Iki gündür isim arayışına başladık. Ne koyacağız birtürlü karar veremiyoruz. Abisinin ismi Emir Liva idi. Şimdi kızımıza abisiyle uyumlu mu yoksa daha sade net bir isim mi koysak bilemedik.

Amin canım inşallah Liva ne kadar değişik bir isim ilk defa duyuyorum anlamı nedir?benim kızımın adı Defne nickimde de yazdığı gibi bende ona uyumlu olsun diye bu kızıma Deniz ismini koymayı düşünüyorum.Bence sizde kızınıza abisinin ismine uyumlu bir isim koyabilirsiniz güzel olur

Liva nin anlamı bayrak sancak anlamında tek başına kullanıldığında genelde kız isimleri olarak kullanılıyor ama anlamına baktığımızda erkeğe daha çok yakışıyor. Başına da emir i koyunca daha da anlamlı oluyordu. Ayrıca liva peygamber sancağı da demek. Öldükten sonra müslümanlar bu bayrak altında toplanacak diye yazıyordu anlamında.

Çok güzelmiş anlamı hem oğlunuzun isminede yakışmış.peki kızınız için düşündüğünüz isimler var mı?

Çok güzelmiş anlamı hem oğlunuzun isminede yakışmış.peki kızınız için düşündüğünüz isimler var mı?
Çok teşekkür ederim canım. Daha isim düşünemedik.iki gün oldu daha cinsiyetini öğreneli. Iki gündür bakıyoruz eşimle ama deminde dediğim gibi abisine uygun mu yoksa direkt net bir isim mi inan çok kararsınız. Su an bir yanda ben bir yanda eşim sürekli isim sayiyoruz

Hayırlısı olsun canım vakti geldiğinde sağlıkla kucağına bebeğini al nasıl olsa illa bir ismi olacak

Doğuma yakın zamanda başöaşağı dururlar canım bu dönmelerde yan duruyorlar genelde

Kızlar ya ben bu kasılmalara birtürlü alışamadım bıgece yibe başladı acaba bu hafta progestan bitti kullanmadım diyemiki omu durdurmuştu geçen haftaya kadar kasılmaları ben 1hafta daha beklemeyeyim bari bi acike falan gideyim yarın varmı sizdede karında top gibi olup kasılmalar acaba normal vaktimi ilişki zaten 1 aydır yaşamıyoruz kasılma muhabbetinden sonra hani sebepsiz kendiliğinden başladı yine

Meme ucumu sıktığımda şeffaf bi sıvı geliyo. Normal mi acaba?
Canım bu normaldir fakat gebelikte meme uçlarının uyarılmaması gerekiyor hatta duştaa ve çatlak vs önleyici krem falan sürerken bile durmadan hemen üstten geçilmesi gerekiyor ibterbetten bi araştır istersen cinsellikte bile meme uçlarıyla temas yasak

Aaa neden bunu bilmiyodum. Her iki göğsüm de çok acıyor. Bazen göğsümdeki yanmaya uyanıyorum. İçi sanki alev alıyor. Soğuğa karşı da hassaslaştı. Soğukta sızlıyor falan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…