2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
İyi akşamlar kızlar bir haftadır giremiyorum eşimin ailesi full karantinada son on gün içinde bizde temasliydik kayinvalidem bizde kalmıştı kayinpederim yoğun bakımda hala çok şükür diğer herkes iyi bize test yapılmadı ama semptom gösterirseniz gelin dediler. Çok şükür iyiyiz cumartesi de karantinamiz bitiyor moralman çok kötüyüz eşim kaçak olarak gece ailesinin yanına gitti yakalanmadı Allah'tan eve alışveriş yapıp döndü ertesi gün hala risk geçmiş değil inşallah herkes iyidir burdada🤲 Bende mukabeleye başladım tüm gün evdeyim zaten patliyorum bir sürü şey aldım e bebekten onları yıkayıp dizdim hurclara çok yoruldum bide bu kadar tesliğin arasında karnımı kapıya vurdum karanlıkta 😔 korkudan uyuyamadım tüm gece ağladım eşim gelince biraz daha iyiyim şimdi ama bebek hareket ediyor çok şükür.
B BaSa86 gözün aydın canım hislerin ne kuvvetli gerçekten yavrunu sağlıkla kucakla inşallah 🤲😍

@Masalsss sayfaları okurken önce çok korkmuştum ama bebişin kilosunu falan söylemişsin hiç korkma canım rabbimin izniyle yavrun sağlıkla sıhhatle evine dönecek inşallah aceleci kuzu annesini daha fazla üzmeyecek inşallah tüm kalbimle duam seninle arkadaşım çok güçlü ol bebeğin için inşallah bugünleri unutturacak kadar güzel günleriniz olsun 🤲🌸🥰
Gecms olsun ya. Biz de karantinadayiz cok tedrgn olmstm ilk gün . Komsulara dikkat edin. Eşim kediyi biraz cikarinca komsu foto faln cekms. Gelip bi istegnz var mi diye sormzlar ama bu tarz durumlarda niyetlerini gösterirler. Iyice nefret ettim bu insanlardan. Gobegnzi vurunca da uzulmeyin onu cok koruyan tabaka var. Simdi iyi olmnza sevndm. Insallah kayinpedernz de cabucak iyilesir. Allah yardm etsin

İlk bn dogururum derkem masalss doğurdu bide en son ben doguruyormusum hic sasrmam bu gunden sonra 🤣😄
Sanki en son ben doğuracak gibime geliyor. Herkesi doğuracağım sonrada kendim doğuracağım.... Birde tersi olmasın 🤣🤣🤣

İyi akşamlar kızlar bir haftadır giremiyorum eşimin ailesi full karantinada son on gün içinde bizde temasliydik kayinvalidem bizde kalmıştı kayinpederim yoğun bakımda hala çok şükür diğer herkes iyi bize test yapılmadı ama semptom gösterirseniz gelin dediler. Çok şükür iyiyiz cumartesi de karantinamiz bitiyor moralman çok kötüyüz eşim kaçak olarak gece ailesinin yanına gitti yakalanmadı Allah'tan eve alışveriş yapıp döndü ertesi gün hala risk geçmiş değil inşallah herkes iyidir burdada🤲 Bende mukabeleye başladım tüm gün evdeyim zaten patliyorum bir sürü şey aldım e bebekten onları yıkayıp dizdim hurclara çok yoruldum bide bu kadar tesliğin arasında karnımı kapıya vurdum karanlıkta 😔 korkudan uyuyamadım tüm gece ağladım eşim gelince biraz daha iyiyim şimdi ama bebek hareket ediyor çok şükür.
B BaSa86 gözün aydın canım hislerin ne kuvvetli gerçekten yavrunu sağlıkla kucakla inşallah 🤲😍

@Masalsss sayfaları okurken önce çok korkmuştum ama bebişin kilosunu falan söylemişsin hiç korkma canım rabbimin izniyle yavrun sağlıkla sıhhatle evine dönecek inşallah aceleci kuzu annesini daha fazla üzmeyecek inşallah tüm kalbimle duam seninle arkadaşım çok güçlü ol bebeğin için inşallah bugünleri unutturacak kadar güzel günleriniz olsun 🤲🌸🥰
Sağol cnm Allah razı olsun. Kız dediklerinde çok yazdım ama öyle hissetmiyorum diye🙈 çünkü hislerime güveniyorum (güveniyorum).
Kız erkek farketmez, sağlıklı olsun yeter, ama bu hislerim beni hiç yanıltmadı. Şok olmuştum tersi çıkınca. Nasıl oluyor diye. Kendime kızmıştım hislerime fazla güvendim diye.
Doktoru bile yanılttı oğlum 😂💙🤣

Maşallah 🥰

Dün yaptırdım cnm 26+6 din. Yani zamanı gelmiş seninde.

Maşallah. Orda i doğum yapacaksın?

Maşallah 🥰
Evet benim kimsem yok Avusturya da, yanıma gelip riske sokmak istemiyorum kimseyi, 3 yaşında oğlum var eşim bana mı baksın çocuğa mı baksın çıkmazda kaldık. Zaten eşimin görevi de Kasım da bitiyor dönüş yapacaktık bir süre ayrı kalacağız bu durumda.

Kızlar 40 mevludu için yazanlar olmuş benim fikrim bir çocuğu güzelce ihtiyaclarini almak baştan beri içinden bu geçiyor hatta sağlıkla gelirse 40 mız çıkınca doğum yapcak birisi var kafamda o bile hazır hem hastalık var hem ihtiyacı olmayan insanlar evime toplanacagina bir çocuk mutlu olsun diye dusunuyorum

Bende senin gibi düşünüyorum hediye vs hatta kapı süsünden bile vazgeçebilirim. Malum sadece refakatçıya izin var.. coronadan kimseyi kabul edemeyeceğim gibi direkt annemlere gideceğim hastane cıkışı.

Çok geçmiş olsun canım bugün aklımdan geçiyordun test yaptıracakmısın peki karantina bitiminde
Ben kendi evimde olacam sadece kv gelecek başka kimseyi kabul etmiyorum zaten hastane de bir refakatçi den başka kimseyi kabul etmiyor

Çok geçmiş olsun canimm bende iftari hazirlarken aklima geldin derdeyse sesi cikmadi dedim dikkat edin iyi çok şükür sizde birşey yokmuş bebisindende korma allahın izniyle birsey olmamistir butun bebisler allaha emanet 🤲🤲🤲

Sanki en son ben doğuracak gibime geliyor. Herkesi doğuracağım sonrada kendim doğuracağım.... Birde tersi olmasın 🤣🤣🤣

Sağol cnm Allah razı olsun. Kız dediklerinde çok yazdım ama öyle hissetmiyorum diye🙈 çünkü hislerime güveniyorum (güveniyorum).
Kız erkek farketmez, sağlıklı olsun yeter, ama bu hislerim beni hiç yanıltmadı. Şok olmuştum tersi çıkınca. Nasıl oluyor diye. Kendime kızmıştım hislerime fazla güvendim diye.
Doktoru bile yanılttı oğlum 😂💙🤣
Senin oglan sasirtici biraz bunca zmn cinsiyeti sakladi dr u yaniltti bizide yaniltabilir sasirmam 😄🤣

Bende yarın 30+0 oluyorum çocuğumun hic birseyi yok ya esim son 1 hafta diyor bakalım gelemezse ben haledecem arttık
Ben de aslında erken bişey almak istememiştim ama benim 23. hafta civarında kasılmalarım oldu erken doğum riski atlattım şimdi de en büyük korkum erken doğum o yüzden herşeyimiz tamam sayılır

Çok geçmiş olsun canım evde olmak zaten insanı sıkıyor bir de üstüne karantinada olmak bişey olur mu korkusu daha çok sıkar insanı ama sakın bebeğinle ilgili bir sıkıntı falan olursa ihmal etme doktorunu ara o seni yönlendirir yada 112 yi ara durumunu anlat onlar seni tüm önlemleri alarak muayeneye götürürler Allah'ım kolaylık versin

Hediyelik işi kızlar haberiniz olsun cok cabuk olmuyor ben sipariş 3-4 gün önce verdim bayramdan sonra elimde olcak mesela. İsme özel hazırladıkları için 2 hafta falan sürüyor sonra kargosu gelmesi derken 3-4 haftayı bile buluyormus
Bizim tanıdık var memlekette iki günde falan hallolur doğumdan sonra sipariş verecem kırkımız çıkınca zaten birkaç günlüğüne gidecez gibi memlekete ailenin diğer bireyleri de oğlumu görebilsin diye tabi korona fırsat verirse gitmeden sipariş verip gidince dağıtırım diye düşünüyorum

Ben de aslında erken bişey almak istememiştim ama benim 23. hafta civarında kasılmalarım oldu erken doğum riski atlattım şimdi de en büyük korkum erken doğum o yüzden herşeyimiz tamam sayılır
Ya zaten zamanı belli degilki belli olsa son ayındada yapılır alışveriş ama erken dogum riski olunca hazırlıklı olmak lazım 😊

Teşekkür ederim inşallah sağlıkla, sorunsuz gideriz bir yanım korkuyor coronadan
Rabbim korusun canım biz elimizden geldiğince kendimizi koruyoruz ilk zamanlar düşük riskim vardı ve korona yada temaslı olsaydım yanmıştım ama Rabbim korudu hep köşesinden döndüm bundan sonra da Allah a emanet yaşıyoruz işte

X