2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
ayyy hoşgeldinnnn :KK15: biraz anlatsana nasıl bi şey Temmuzda doğum ben çok korkuyorum sıcaklardan falan :KK43:
Temmuz annesiyim derken beklenen temmuzdu ve bu grupta takıldım hep, haziran sonu oldu doğum. Valla heyecandan, telaştan sıcağı takmıyor 🙃
Aa ne güzell siz almışsınız mis kokulu evladınızı. Darısı bizim başımıza. ❤
Ah inşallah, güzel haberlerinizi okuyacağım burdan 🤩

Temmuz annesiyim derken beklenen temmuzdu ve bu grupta takıldım hep, haziran sonu oldu doğum. Valla heyecandan, telaştan sıcağı takmıyor 🙃

Ah inşallah, güzel haberlerinizi okuyacağım burdan 🤩
sağlıkla büyütün inşallah bebişinizi :emir_bebek:

Bat 22 23 ekim benimde 3 kez yumurtladim onceki konularda var umarım tutmuştur 1-2-3 rabbim neyi uygun gördüyse 😊

Eğer erken doğum gibi riskler olmaz ise haziran temmuz oluyor bilemiyorum tabi sata gore belli olck o da 😚 umarim vardir içimizde bebisler 🥰

Bat 22 23 ekim benimde 3 kez yumurtladim onceki konularda var umarım tutmuştur 1-2-3 rabbim neyi uygun gördüyse 😊

Eğer erken doğum gibi riskler olmaz ise haziran temmuz oluyor bilemiyorum tabi sata gore belli olck o da 😚 umarim vardir içimizde bebisler 🥰
inşallahhh. Müjdeli haberleri bekliyoruz :nazar:

Batımız aynı inşallah güzel haberi beraber alırızz.❤

Gebelik idrar yaptım bu sabah ama cikmadi birşey 😇 zaten daha var 9 gün felan o yuzden ciksa sasirirdim. Kanda cikar ancak 😇 çünkü degerlendirme zamanlarim 1 4 7 9 ekim geceleri.

3 kez yumurtladım ama 9 undan şüpheliyim 😇
İlk idrarla mı yaptınız ? ilk idrarla çıkmıyor çünkü. birde 25 dakika falan sonra bakın görünebiliyor çokkk az olsa da

hayırlısı olsun inşallah müjdeli haberlerini bekliyoruz, hoş bende daha kan vermedim ALLAH ım hayırlısını versin günümün geçmesini bekliyorum bende

Ben bir erken vereyim diyorum belki çıkar 😊 sonra cikmazsa gunu gecince veririm. Zonklama gibi sag kasigim agriyor ama bilemedim ya 🤭

X