2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ya bişey diyeyim mi cidden insan kafasını başka birşeye verince düşünmeyince oluyor gebelik çünkü benim bu ay aklıma bile gelmedi gebelik hatta eşime bile bu ay kaldı öbür ay deneriz demiştim ama çok şükür. Rabbim sana da tez zamanda gönlündekini versin ♥
Amiin allah razı olsun.❤

Reglime 7 gün varken öğrendim ben yani hiç umudum yoktu geçen ay çok denedim olmadı bu ay eşimle 2 defa deneyebildik il dışına gittim. Ama göğüslerim inanılmaz hassaslaştı ve ağrıdı koltuk altına doğru ve göğüs uçlarım. Kasıklarım adet öncesi sızı gibi ağrı hissettim ve sabahları uykudan uyanamaz oldum benim belirtilerim bunlar daha çok yeni dualarınızı bekliyorum sağlıklı bi gebelik olması için.
İnşallah hepimiz sağlıklı bir gebelik geçiririz hayırlı olsun

Bende şimdi kan verdim geldim bakalım ne olacak RABBİM hayırlısını versin inşallah sağlıkla ilerleyen bi gebeliğimiz olur:dua:

E hanınlar ses seda yok hiç birinizden. Ne alemdesiniz. Nasıl gidiyor.

selam kizlar bende eger bu ay tutarsa temmuz annesi olacam soylerken bile bi tuhaf oluyorum 🙈 ilk bebegim olacak bu ay umutlanmamin sebebi bende polikistik vardi ve yumurtlama gormem ya da catlamasi sorundu bu ay ovulasyon testinde yumurtlama ve catlama gordum insallah tutmustur 13 ekim ögle pik 14 ekim kirmiziydi 15 ekim oglen tam catlama yani 14 ekim aksam ya da 15 ekim oglen catladi bekliyorum adet tarihim 29 30 ekim bakalim ama merak ettigim 3 4 gunde belirti olur mu anlayan oluyomuydu aranizda

selam kizlar bende eger bu ay tutarsa temmuz annesi olacam soylerken bile bi tuhaf oluyorum 🙈 ilk bebegim olacak bu ay umutlanmamin sebebi bende polikistik vardi ve yumurtlama gormem ya da catlamasi sorundu bu ay ovulasyon testinde yumurtlama ve catlama gordum insallah tutmustur 13 ekim ögle pik 14 ekim kirmiziydi 15 ekim oglen tam catlama yani 14 ekim aksam ya da 15 ekim oglen catladi bekliyorum adet tarihim 29 30 ekim bakalim ama merak ettigim 3 4 gunde belirti olur mu anlayan oluyomuydu aranizda
Selam canım inşallah gönlüne göre verir rabbim. Ben ilk kez Bu kadar çok yumurtlama akıntısı yaşadım. Ve değerlendirdik. Hemen sonrasında şiddetli kasık ve bel ağrılarım başladı. Sürekli karın ağrımdan dolayı adet olduğumu düşünüp konturol ediyordum. Adete 7 gün kala dayanamayıp test yaptım çok çok silik gördüm. Gün geçtikçe koyulaştı. Bugün adete 5 gün var ama çok daha iyi çift çizgi gördüm. Ve hala ağrılarım devam ediyor.

Selam canım inşallah gönlüne göre verir rabbim. Ben ilk kez Bu kadar çok yumurtlama akıntısı yaşadım. Ve değerlendirdik. Hemen sonrasında şiddetli kasık ve bel ağrılarım başladı. Sürekli karın ağrımdan dolayı adet olduğumu düşünüp konturol ediyordum. Adete 7 gün kala dayanamayıp test yaptım çok çok silik gördüm. Gün geçtikçe koyulaştı. Bugün adete 5 gün var ama çok daha iyi çift çizgi gördüm. Ve hala ağrılarım devam ediyor.
hayırlısı olsun canım yumurtlama günün ne zamandı kan testi yapmadın mı

Canım bizim günlerimiz benziyor gibi benimde 30 u adet tarihim bakalım inşallah güzel haberleri alirizz

Hamile olduğumu öğrendim arkadaşlar aşırı mutluyum ya içim içime sığmıyor indirdiğim program doğum zamanını Temmuz gösteriyor inşallah Temmuz annesi olcam 🌸🌸🌸🌸🌸
Hayırlısı olsun arkadaşım allah sağlıkla kucağına almayı.nasip etsinn. Nasıl öğrendin kaç gün kala

Merhaba ☀️ Size bir şey soracaktım, dün bir değerlendirmemiz oldu, akşam da sanırım yumurtlama akıntım başladı( yumurta beyazı kıvamında aynen). Sizce bugünü de değerlendirmeli miyim, yoksa yarın mı daha iyi olur? Yani akıntı başlayınca mı çatlama oluyor acaba 🤔 yoksa yumurta mı oluşmuş oluyor?

hayırlısı olsun canım yumurtlama günün ne zamandı kan testi yapmadın mı
tam olarak hatırlamıyorum canım ama 7 si ile 9 arası akıntımı gördüm. Daha regl gelmediği iöin kan testi yaptırmadım.

Merhaba ☀️ Size bir şey soracaktım, dün bir değerlendirmemiz oldu, akşam da sanırım yumurtlama akıntım başladı( yumurta beyazı kıvamında aynen). Sizce bugünü de değerlendirmeli miyim, yoksa yarın mı daha iyi olur? Yani akıntı başlayınca mı çatlama oluyor acaba 🤔 yoksa yumurta mı oluşmuş oluyor?
Aslında bu konularda hiç bir bilgim yok canım. Ben 2 günde bir deniyordum birinden biri tutmuş sanırım.

X