2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Sokakta analiz yapıyordum cinsiyet öğrenmeden önce genelde iki kız ya da iki erkek görüyordum hiç umudum yoktu benim 😂 inşallah canımm Nası güzel olur
Ben de ikizlerde hep bir kız bir erkek denk geliyordum
Zaten çift yumurta ikizlerinde ikisinin de kız veya ikisinin de erkek olması çok yaygın değilmiş bilimsel bir şeymiş yani🤣🤣
Çevrende hep denk geldiğin gibi olacak sanıyorsun sürekli
Rabbim gönlündekini vermiş sağ salim gelsin kuzucuk

Ben de ikizlerde hep bir kız bir erkek denk geliyordum
Zaten çift yumurta ikizlerinde ikisinin de kız veya ikisinin de erkek olması çok yaygın değilmiş bilimsel bir şeymiş yani🤣🤣
Çevrende hep denk geldiğin gibi olacak sanıyorsun sürekli
Rabbim gönlündekini vermiş sağ salim gelsin kuzucuk
Bende hep ikiz isterdim ilk çocukta kuzenlerimde falan var bana çıkmadı 😂 bende peş peşe yaptım bebişleri sen yazdıkça maşallah diyorum çok özeniyorum benimkiler de birlikte oynar mı acaba Nası anlaşırlar çok merak ediyorum :) Amin canım 27 haftalık olduk bile rabbim hepimizin gönlüne göre versin

Bende hep ikiz isterdim ilk çocukta kuzenlerimde falan var bana çıkmadı 😂 bende peş peşe yaptım bebişleri sen yazdıkça maşallah diyorum çok özeniyorum benimkiler de birlikte oynar mı acaba Nası anlaşırlar çok merak ediyorum :) Amin canım 27 haftalık olduk bile rabbim hepimizin gönlüne göre versin
Imrenilecek bir şey değil emin olabilirsin🤣
Oyun oynarlar elbette ama kavga daha çok oluyor
Ben ilerisi için umutluyum ama inşallah yetişkin olduklarında iyi anlaşırlar 🤣

bi ara bende öyle düşündüm sanırım tek uykuya geçiyoruz die.. hatta tek uykuya geçip alıştıklarında daha iyi oluyormuş gece uykuları ama geçmedi.. kandırdı bizi :KK70:
fakat uykuyuda sevmiyor zaten... 2 uyku uyusada öyle çokcana değil

sevdağğğ senin kızın annesini bırakamıyor
gözleri hep seni arıo ondan bence :confused:

uyur gezermi acaba ya ?
aynen canim hissediyor cocugum uyurken yaninda degilsem yataginda kalkip annem annem diye sesleniyor

Listeye baktın mı kaç okul açmışlar?
Canım baktım, 22 okul açmışlar ama 10 tanesi uzak köy. Onları yazmayacağım. Yazsam da gidip gelmem çok zor olur. 12 tercih yapacağım. Gelir inşallah. Gelmezse de il emrine kalırım . Hayırlısı bakalım.
Sen ne yaptın? Baktın mı, belirledin mi okulları?

Canım baktım, 22 okul açmışlar ama 10 tanesi uzak köy. Onları yazmayacağım. Yazsam da gidip gelmem çok zor olur. 12 tercih yapacağım. Gelir inşallah. Gelmezse de il emrine kalırım . Hayırlısı bakalım.
Sen ne yaptın? Baktın mı, belirledin mi okulları?
Baktım baktım
Bana o kadsr çok yer açılmış ki hangisini yazacağımı bilemiyorum şu an🤣
Açık 2 okul var 7-8 tane de muhtemel boşalacak
Benim cikmaz bu sene

Aynısını ben de düşünüyorum kara kara
Anneanne-babaanne mi bakacak yoksa bakıcı mi buldunuz?
Babanne artı bakıcı olacak gibi duruyor kayınvalidemin bel fıtığı var ameliyat olması gerekiyor bakalım bir iki sene daha bekletirim diyor bebiş için Allah razı olsun ama ben de üzülüyorum haline komşumuz bakıcı. Artık baktığı bebek kreşe başlayacak ondan umutluyum tam anlamıyla para meselesini konuşamadık,😊 sen ne yapacaksın ikizleri ücretsiz izin devam mi

Babanne artı bakıcı olacak gibi duruyor kayınvalidemin bel fıtığı var ameliyat olması gerekiyor bakalım bir iki sene daha bekletirim diyor bebiş için Allah razı olsun ama ben de üzülüyorum haline komşumuz bakıcı. Artık baktığı bebek kreşe başlayacak ondan umutluyum tam anlamıyla para meselesini konuşamadık,😊 sen ne yapacaksın ikizleri ücretsiz izin devam mi
Biz de bakıcı arıyoruz canım
İki kişiyle anlaştık daha önce karşı taraftan dolayı iptal etmek zorunda kaldık
Bu üçüncü olacak şimdi biri daha var yarın öbür gün görüşcez nasipse

X