2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ayy benim gibi bende 21 ay 18 gün emzirdim. Başka bi rahatsızlıktan ilaç kullanmak zorunda kalmıştım doktor kesmelisin demişti hala üzülürüm 24 e tamamlayamadim diye. Cok zorlandım bende
Bu bebekte bile aynı 21 ay emzireyim diyorum hak geçmesin diye bakalım nasıl olur bilmiyorum ama 😂

Gözün aydın canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 bana daha 11 haftalıkken kız demişlerdi sonra 12+4de erkek dediler dün 17+3 düm kız dediler heralde kızdır diye düşünüyorum artık detaylı usg de değişirse küt diye düşer bayılırım 😄
Amin canim hepimize hayırlı evlat nasil etsin allahim bende belki değişir diye düşünüyorum arada doktora çıkarken kesin mi diye sordum ben pipiyi gördüm dedi 🤣 ayy esimde kiziyor ya neden öyle diyorsun cocuk istemiyorum diye anlayacak diyor . Napim ama hiç erkek e alisikdegiliz ailecek hep kiz bizde 2 yeğenim var k8z biz 2 kiz kardeşiz

ayyy canım ben bugün ögrendim erkek dedi doktor ben çok şaşırdımm kız hissettim hep ddeğişik duygulara girdim valla bakalım seninki ne olucak :)
Ayyy hayırlı olsun 🤩 bende bekliyorum erken gidesim var ama kendimi tutuyorum. 17. Hafta çağırdı 16 da gitsem mi diye diye geziyorum evde 🤣 hayırlısı bakalım. Ben bişey hissedemiyorumda ya

Bu gidişte bebekte büyümüş olur kesin öğrenirsin birazda tatlı şeyler ye hareketli olsun mutlaka yakalar doktor onu. Allah gönlüne göre versin. Doktorlar Aaa yanıldı sözünü duymamak için kesin bacak arası görmek istiyor
Amin inşallah cümlemizin gönlüne göre olsun inş Çikolata yiyerek gitttim aslında ama bilemedim , evet haftaya gidicez netleşir artık ☺️

Amin canim hepimize hayırlı evlat nasil etsin allahim bende belki değişir diye düşünüyorum arada doktora çıkarken kesin mi diye sordum ben pipiyi gördüm dedi 🤣 ayy esimde kiziyor ya neden öyle diyorsun cocuk istemiyorum diye anlayacak diyor . Napim ama hiç erkek e alisikdegiliz ailecek hep kiz bizde 2 yeğenim var k8z biz 2 kiz kardeşiz
Ben de o şoku yeni yeni atlatiyorum🤗 iki kizim var anneannemin ve annemin oglu yok kiz olacagina o kadar emindim ki hic beklemiyordum mavili kiyafetler bakmak da güzelmiş :anne:

Dr lar genelde neden bacakarasI ultrason vermiyolar acaba bikac kiside daha duydum bunu. Kendimiz yorumlariz diye mi acaba . Yoksa bu resme bile yanlis cinsiyet söyledi deriz diye mi.
Bende emin olsalar niye vermesinler diye düşünüyorum , saçmalık yani . Bebek benim istediğim fotoyu isterim yani 😂 yanılma paylarını düşünüyorlar çekiniyorlar bence . Gayrette bacak arası veren doktor varken bunların vermemesi düşündürücü

Kızlar ben bir aydır devlet hastanesine randevü bulamadım artık bu sefer özele gelim dedim bakalım buğün hastanenin daha detaylı kontrolü olurda güzelce bebeğim hakkında bilgi alırım çok heycanlıyım umarım bebeğiö sağlıklıdır bakalım cinsiyetide öğrenec3kmiyim gösterirse kendini buğün cinsiyeti öğrenicez inşalah
Kız bende bu gün gelcektim nasip olmadı yarına kaldık 😊 karşılaşırdık belki

kızlarrr selammm cinsiyet öğrendik bugünn erkek dedii ben şokk eşim ilk hamile olduğumu ögrendiğimizde erkek olucak demişti ben hep kız hissettim istedimde bizim tarafta hep kız var erkek deyince ben napıcağımı bilemedim tuhaf oldumm erkek annelerii siz neler hissttiniz
Bende senle aynıydım. Eşim erkek dedi ben kız diye düşündüm 😊 ama sonra normal devam ettim sağlıklı olsunda canım önemlisi o

Selam kızlar ayrıntılı ultrason yaptıracaklr bilgilendireyim istedim. Ben hazır ailemin yanına gelmişken ve de randevu bulmuşken hemen alayım dedim perinatolojiye gittim bugun ama doktor şuan erken dedi en uygun 22. Hafta ayrıntılı bakıyoruz dedi. Çünkü bazı yerleri 22 den once tamamlanmayabilir oyuzden iki hafta sonraya gün verdi aklınızda bulunsun erken gitmeyin. Normal usg baktı çok şükür herşey yolunda 20. Haftayla uyumlu dedi. Baya ilgili bi doktordu yarim saate yakın inceledi.kizcem büyümüş maşallah 💗

Ayyy hayırlı olsun 🤩 bende bekliyorum erken gidesim var ama kendimi tutuyorum. 17. Hafta çağırdı 16 da gitsem mi diye diye geziyorum evde 🤣 hayırlısı bakalım. Ben bişey hissedemiyorumda ya
az kalmış seninde azııcık daha bekle canım nasıl olsa ögreneceksin hayırlısı ile hissetmek ayrı da ben kız istemiştim valla eşimde kızıyor sabahtan beri çocuğa kötü davranıyosun istemiyormuş gibi diyor alışırım herhalde dimi :KK70:

Ben de o şoku yeni yeni atlatiyorum🤗 iki kizim var anneannemin ve annemin oglu yok kiz olacagina o kadar emindim ki hic beklemiyordum mavili kiyafetler bakmak da güzelmiş :anne:
yaaa kaç haftada atlatılıyor bu şok :halay:benimde aynı senin gibiallahın gücüne gitmesintabiki ama ne bileym öyle oldu yani inşallah bede alışıcam

Bende senle aynıydım. Eşim erkek dedi ben kız diye düşündüm 😊 ama sonra normal devam ettim sağlıklı olsunda canım önemlisi o
yaaa seninde erkek demek tabiki sağlıklı olsun akıllı olsunlar en önemlsi bu ama kız diye düşünürken doktor deyince ben şoka girdim bugün alışıcaz artık erkek annesi olmaya

Kızlar bebeğinize isim düşünmeye başladınız mı? Ben Sarp koymak istiyorum 💙 eşimde beğendi ama daha çok var fikrimiz değişebilir.
ayyy yok canım bende daha isim kavramı yok bugün daha cinsiyet öğrendik ben kız diye hayal ederken erkek olacağını öğrendim daha isim fazlına geçemedim o yüzden ama sarp ta güzel isim bence ama daha erken fikrimiz çok değişir gibi ben zor karar birisi olarak doğduktan sonra bile koyailirim isim

ayyy yok canım bende daha isim kavramı yok bugün daha cinsiyet öğrendik ben kız diye hayal ederken erkek olacağını öğrendim daha isim fazlına geçemedim o yüzden ama sarp ta güzel isim bence ama daha erken fikrimiz çok değişir gibi ben zor karar birisi olarak doğduktan sonra bile koyailirim isim
Hahaaha o şoka bende girmiştim 😂 birkaç parça erkek bebek eşyası alınca geçiyor şimdi canım oğlum diyorum

Selam kızlar ayrıntılı ultrason yaptıracaklr bilgilendireyim istedim. Ben hazır ailemin yanına gelmişken ve de randevu bulmuşken hemen alayım dedim perinatolojiye gittim bugun ama doktor şuan erken dedi en uygun 22. Hafta ayrıntılı bakıyoruz dedi. Çünkü bazı yerleri 22 den once tamamlanmayabilir oyuzden iki hafta sonraya gün verdi aklınızda bulunsun erken gitmeyin. Normal usg baktı çok şükür herşey yolunda 20. Haftayla uyumlu dedi. Baya ilgili bi doktordu yarim saate yakın inceledi.kizcem büyümüş maşallah 💗
Bnm martin 5.de tam 23 hftalk olcaz dr um o gune randevu verdi

X