2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Peki yünlü bir kıyafete alerjisi olabilir mi ? Ek gıda da aynı şeyleri veriyorsan gerçekten anlamak çok karmaşık oluyor sakin kafayla 3 günlük menü yapıp aynı malzemeleri yedirsen bebeklerin alerji testi zoe oluyor ya
Ayy evet birde o var dimi giydiği birşeydende alerji ihtimali oluyo bebeklerin.ama kıyafetinden olduğunu düşünmüyorum yaa 😐off bu alerji olayı kafayı yedirtecek bana🥴.doktorumuz önce alerji ilacı vermişti.onu tekrar kullanmaya başladım.vücudundaki döküntüler bir geçsin tekrar ek gıdaya başlıcam bu sefer her yiyeceği 1 hafta deneyeyim bakalım.yada en iyisi alerji testi yaparak neye alerjisi olduğunu öğrenmek.ama işte o testi nasıl yapıyorlar onu merak ediyorum.bir testlemi anlıyorlar alerjisini yoksa bikaç testmi yapıyorlar merak ettim🤔

cnm olurmu öyle şey
her bebeğin gelişimi bir değil... benm kızım babababa diyor sadece mesela
hiç üzülme
❤️Canim benim biliyorum ama yine de şaşırdım, 1 ay erken doğmuştu ondan mı acaba falan diye düşündüm. Benimki de uzuun suredir asla meme emmedigi halde meme diyor sadece hahahah🤣
Günaydın🌝

❤️Canim benim biliyorum ama yine de şaşırdım, 1 ay erken doğmuştu ondan mı acaba falan diye düşündüm. Benimki de uzuun suredir asla meme emmedigi halde meme diyor sadece hahahah🤣
Günaydın🌝
benmkide göğsümü felan elliyor (hiç emmedi 1 kere bile)
aklın başına şimdimi geliyor diyorum :KK70:

Annem diyor ki normal bebek degil bunlar, folik asitli bebek. hep bi bilmişlik büyümüş de küçülmüşlük🤣🤣
kesinlikle katılıorum :KK70: geçen bende dedim anneme.. bizde durum ters ben diorum :KK70:
folikasit bebesi bu enerjisini atamıor diorum :KK70:
bide benm tüp bebek.. tüpte gazını cok vermişler bunun diorum :KK70:

İyi akşamlar kızlar.Bebeğinin alerjisi olan annelere sorum olacak.
1.Bebeğinizin neye alerjisi olduğunu deneme yöntemi ile mi öğrendiniz yoksa alerji testi yaptırdığınız da mı çıktı?
2.Alerji testi ile öğrendiyseniz eğer;nasıl bir test yapıyorlar?Deneme yöntemi ile anladıysanız eğer;hangi yiyecek olduğunu bulmak için,o yiyeceği kaç gün boyunca verdiniz?
Off kafamda deli sorular :KK64:ben bir türlü neye alerjisi olduğunu bulamıyorum.bi bakıyorum hiç birşeyi yok bi bakıyorum her yeri kırmızı kırmızı :KK43: her zamanda aynı yiyecekleri veriyorum ama ne alerji yapıyor anlamıyorum.
Canım ıstersen haziran annelerine yaz bu konuda sana yardımcı olabilirler belki. Orda da var alerji kaynağını bulmaya çalışan anneler.

Gittikçe hareketleniorlar
Ben çalışıorm çğleden snra eve geliorm annemde kalıorm elden ele gitmesine rağmen pestilim cıkıo :KK70:
Bende öğlen geliyorum. Sonra ikisi de uyuyor bir kaç saat dinleniyorum.sonra yatana kadar hiç oturmuyorum.🤦 Sürekli odadan kaçıyor 😂 bohcasini vereceğim eline az kaldi :KK70:

X