2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,7%
  • erkek

OY: 136 49,1%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    277
Kızlar 2. Ay aşılarını olduk , ateş olursa diye korkuyorum. Doktor cvp atmadı. Ateş olunca calpol fln veren var mı

Kızlar bizim kızın çiş miktarı sanki azaldı. Normalde bez çok ağır olurdu(2-3 saatte).
Ama son zamanlarda çiş yapsa da çok dolmuyor bez. emme süresi de azalmıştı doymasa ağlar diye düşünüyorum. tek ağlamamız gaz yüzünden oluyor doymuyor mu acaba diye düşünüyorum çişi az görünce

Bebiş emerken sürekli boğuluyor emzirmek istemiyorum resmen boğulacak diye . İnternette de kötü kötü şeyler yazıyo iyice anksiyetem tuttu . Ne yapmam lazım ?

Bence de.haftasonu olunca eşim oğlum evde.gürültü patırtı bitmiyor.benim bebek de çıt sesine uyanıyor.haftasonu gram uyumuyor.haftaiçi biri işe biri okula gidince sessiz ortamda bebek de ben de rahat ediyoruz
Ben tam tersi sessizliği sevmiyorum bebek için. Yalnızken paldır küldür işlerimi yapıyorum müzik açık tv açık filan konuşuyorum bebeğimle ama gece millet uyurken sıkıntı basıyo beni. Aman uyanmasınlar diye hep tetikte olmak zorluyor beni sanki bebek onlarmış gibi 😂 iki kez eşim ofladı pufladı ben de diğer odaya gidebilirsin diye rest bile çektim cinlerim tepeme çıkmasın 🙃

Kızlar bebelerle yemek ev işi vs ne durumda? Ben bugün yaptığım yemeği yaktım sonra oturup ağladım yapana kadar kaç kez otur kalk yapmıştım bebekle😟 sizler ne durumdasınız ev işine yemeğe yetişebiliyor musunuz

Bebiş emerken sürekli boğuluyor emzirmek istemiyorum resmen boğulacak diye . İnternette de kötü kötü şeyler yazıyo iyice anksiyetem tuttu . Ne yapmam lazım ?
Nasıl boğuluyor canım hızlı emdiği için mi tarif edebilir misin?
Kızlar bebelerle yemek ev işi vs ne durumda? Ben bugün yaptığım yemeği yaktım sonra oturup ağladım yapana kadar kaç kez otur kalk yapmıştım bebekle😟 sizler ne durumdasınız ev işine yemeğe yetişebiliyor musunuz
Hiçbirşey yapmıyorum yapamıyorum. Tuvalete bile koşarak 😅 haftasonu annem gelince birkaç çeşit yapıp dolaba atıyor o kadar
Benim bebe durmuyor yalnız

Kızlar parol içeyim diyorum bebek rahat uyur… 37.2 şuan ateş bir de ağlıyor yok yere… kıyamıyorum hiç ya bu aşılardan sonra huysuzluk zor oluyor

Benimki de önceleri her emzirmede süt bpgazına kaçıyor gibiydi öksürüryordu sonra geri emiyordu. Şuan her emzirmede olmasada oluyor yine

Sutun fazla olabilir mi? Benim oyle sutum fiskirarak geliyor, bebek icerken boguluyor, aglama krizine girip emmek istemiyor. O yuzden. emzirmeden once fiskirma bitene kadar sagiyorum el pompasiyla, ondan sonra bebise veriyorum memeyi. Bu sekilde cozduk.

Hangimiz yetisebiliyoruz ki 🤭 olduğu kaşar yapıyorum. Bazen kızımı ana kucağına koyup yanıma alıyorum iki laf atıyorum iki yemeği karıştırıyorum, baktım kesinlikle durmuyorsa kapatıyorum yemeği eşim gelince yapıyorum. Ev işi de aynı sekilde olduğu kadar, olmuyorsa kalan kaldığı yerde duruyor

Nasıl boğuluyor canım hızlı emdiği için mi tarif edebilir misin?

Hiçbirşey yapmıyorum yapamıyorum. Tuvalete bile koşarak 😅 haftasonu annem gelince birkaç çeşit yapıp dolaba atıyor o kadar
Benim bebe durmuyor yalnız
Solda sıkıntı yok , sağ tarafı emerken birden hızlı çekiyor çektiği süt boğuyor , bi süre nefessiz kalıyor sonra kendine geliyo ama kabusum oldu resmen boğulması

X