2022 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    275
Ablam yeğenim ve eşiyle kalmıştı doğum sonrası. Tanık olsun ki kıskanma ya da yadırgama olmasın diye. Faydasını da gördü
Bak bende refakatçi için oda ayarlasak da eşimle mi kalsa dedim ama pandemiden dolayı cesaret edemedim.

Bunu bende favorilemistim canlı canlı görmedim ama güzel bişeye benziyor birde kendi sitesindede kalmamış trendyoldada kalmamış görünüyor keşke aynısından e bebekte bulabilseydim hiç olmazsa çeki degerlendirildim

Ozelde yapcam ama Kıyamam ya bi de pandemi var.Artik normal olursa 1gun sezeryan olursa 2gun esim idare edicek.Annesi de bi zahmet yemeklerini falan yapsın artık.
Kardeşim kndi istegiyle sezeryanla bir gün kaldı çıktı . Doktor biz iki gün tavsiye ediyoruz ama bı sıkıntı yok istersen çıkabilirsin demişti

grip oldum . koku alıyorum ağrım yok ama burnum tıkalı boğazım ağrıyor ve dizimden Aşağısında can yok bol c vitamini alıyorum yatıyorum tavsiyesi olan var mii
Cok gecmis olsun canim.Bende fenayım.Limonlu ballı ihlamur,nane limon içiyorum ben bi de.

eşime Bi çorba yapda içelim dedim tavuklu mantar sote yapıyor adam mutfak da savaş var Allah'tandır güç geldi resmen iyileştim gibi

Ozelde yapcam ama Kıyamam ya bi de pandemi var.Artik normal olursa 1gun sezeryan olursa 2gun esim idare edicek.Annesi de bi zahmet yemeklerini falan yapsın artık.
yemek işi kolay ya yemek sepetinde her şey var sen de mi ssvd deniyeceksin canım bende istoyorumda

eşime Bi çorba yapda içelim dedim tavuklu mantar sote yapıyor adam mutfak da savaş var Allah'tandır güç geldi resmen iyileştim gibi
Ayyy var ya o olay iyilestiriyor insanı. Mutfak darma dumandır kesin. Gözümün önüne geliyor o görüntü

Ayyy kız vallahi demezdim bilsem ama güzel yapıyorlar. Ben onunla iyileştim işin aslı. Bademciklerimin sisi o corbayla indi.
var canım var ama ben onu içemiyorum illa tavuk çorbasını evde yapılacak bizim burda koy tavuğu ile yapılır ilçede yaşıyorum yarın halledecm ama insallah

adam yıkmış her yeri böyle biseyy yoook
Vakti zamanında o hatayi 2 kere de ben yaptım. Kuru fasulye islatmistim, ertesi gün yataktan kalkamadım. Dedim bak şöyle soyle yapacaksın. Kalktım ki yemek için, soğan kabukları yerlerde, tezgah batmış salça falan. Aman dedim git tamam ben yaparim

Kızlar ben bu kutulardan aldım dolap içlerine oyuncaklarını koymak için ya da dolap üstüne almak isteyen olursa tavsiye ederim ben indirimle beraber 74 liraya aldım üçünü. Yeğenlerimden gelen çok oyuncak var hepsini görsün istemediğim için böyle kutular da saklıcam bezlerini ıslak mendilerini falan koyarım

yemek işi kolay ya yemek sepetinde her şey var sen de mi ssvd deniyeceksin canım bende istoyorumda
Ya evet çok istiyorum dr.la da konuştuk bunu.Dogru ya valla eşim herkesten daha iyi idare eder aslında.Yemek yapamaz ama soyler disardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…