Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    86
Doktorun böyle şiddetli ağrıya ne demişti canım
Canım benimde neredeyse her hafta ağrır zaten migren hastasıyım parol alıp karanlık bir odada uyuyorum başıma masaj yapıyorum geçmezse bir tane daha alıyorum parol günde 3-4 taneye kadar alabilirsiniz demişti doktorum. Başka da bir seçenek yok malesef başka ilaç alamıyoruz

Offf cook gecmis olsun nasil hasar oldumu bir yerinde evdemi hastahanede mi simdi? Ben hamile kalmadan once ekimde aynisini annem yasadi tansiyon kaynakli pihti atmasi oldu beynine annemj iyilestirdim ocak ayinda hamilr oldugumu ogrendim
Ay canım benim sizede çok geçmiş olsun tahlil temiz dediler sonra bayram girdi acilde ayrıntılı bakmadılar inşallah sıkıntı yoktur yarın ogrenecegiz 🤲

Ay canım benim sizede çok geçmiş olsun tahlil temiz dediler sonra bayram girdi acilde ayrıntılı bakmadılar inşallah sıkıntı yoktur yarın ogrenecegiz 🤲
Canim coook gecmis olsun insallah hasarsiz atlatir annen ,annemde demansa kadar bile gitti beyin kanama etkilerinde oluyormus sukur Allah ima cok doktor gezdik ,bu isde en iyi beyin sinir cerrahisi ,noroloji ve en onemlisi bu bolumde ( Nöroşirürji)doktor bulun biz baya arastirma sonucu Nöroşirürji bolumu profu bulduk bagdat caddesindeyi o doktora Allah razi olsun cok hizli toparladi annemi,o doktorun yonlendirmesiyle cok arastirdi sebeblerini herseyini sukur 4 ayda eski haline geldi

Kızlar felaket başım ağrıyor böyle 2 saattir falan şakaklarımdan kulaklarıma diş köklerime vuruyor daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştım ne yapacağımı bilemiyorum çok şiddetli bi ağrı
Tansiyonunuz yükselmiş olabilir mi acaba? Benim bir kere olmuştu öyle. Geçen hafta da böyle arttı ama tansiyon yoktu bu sefer kendi kendine arttı sonra geçti :/ parol içip uyumuştum

Kızlar 15+2 bugün ilk hamileliğim, acaba bebeği hissediyor olabilir miyim ya? Okulda da yoruldum biraz, bebeğin olduğu yerlerde sürekli bi pıtpıtlama hissediyorum seğirme gibi. Anlık minik kramplar gibi. Ara ara fazlalaşıyor

X