Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    86
Kızlar doktor devit-3 verdi. Reçetesinde de gebeler kullanmamalı yazıyor çok ilginç. Günde 8 damla dedi. Siz ne kullanıyorsunuz d vitamini olarak
ben de devit 8 damla kullanıyorum ama bir sonraki gidişimde hap önerirse değiştirmek istiyorum. yağ yemek çok rahatsız ediyor beni nedense. ekmeğe damlatıp yiyorum ama yine de hoş değil o his ne bileyim :KK43: ayrıca vifolic kullanıyorum ikinci paketteyim, bıraktırmadı. 14. haftadayım.

Kızlar bugün kontrolüm vardı bebişim çok mutsuzdu doktor depresyonda gibi sıkışmış kalmış kasmış kendini dedi 15 gündür çok hastayım öksürük falan ondan sanırım çok üzüldüm
Canım özel hayatında stresli zamanlar mı geçirdin üzgün falan. İşte canını sıkan seni gıcık eden şeyler oldu mu? Eşinle problemlerin falan var mı acaba böyle şeyler etkiliyor mu diye merak ettim de.

Canım özel hayatında stresli zamanlar mı geçirdin üzgün falan. İşte canını sıkan seni gıcık eden şeyler oldu mu? Eşinle problemlerin falan var mı acaba böyle şeyler etkiliyor mu diye merak ettim de.
Tabiki oluyor arada canım iş stresi özellikle öğretmen olduğum için çocuklar da çok yoruyor okulda bir de erkek okulunda çalışıyorum daha da yorucu büzüşmüş kenarda duruyordu miniğim nasıl üzüldüm

Kızlar selam biz bugün kontrole gittik. 14+5 olmuşuz. Çok şükür sağlıklı dedi doktor. Cinsiyetimizi söylemediler biraz daha bekleyelim dediler. 10 gün önce özele gittik o da ayakları kapalı dedi. Benim için tahmin yapabilir misiniz çok merak ediyorummmmm. Farklı zamanlardaki 3 görüntü :)

Eklentiler

• DE2B7FCA-8620-49E6-8F2E-235192671B02.jpeg
    DE2B7FCA-8620-49E6-8F2E-235192671B02.jpeg
    102,3 KB · Görüntüleme: 69
  • 61783EDB-AA1B-4401-93CC-14583C5B76CD.jpeg
    61783EDB-AA1B-4401-93CC-14583C5B76CD.jpeg
    90,3 KB · Görüntüleme: 68
  • 06D9870D-71FE-42E8-96A1-3C15EC46A933.jpeg
    06D9870D-71FE-42E8-96A1-3C15EC46A933.jpeg
    144 KB · Görüntüleme: 67
Kızlar selam biz bugün kontrole gittik. 14+5 olmuşuz. Çok şükür sağlıklı dedi doktor. Cinsiyetimizi söylemediler biraz daha bekleyelim dediler. 10 gün önce özele gittik o da ayakları kapalı dedi. Benim için tahmin yapabilir misiniz çok merak ediyorummmmm. Farklı zamanlardaki 3 görüntü :)
Bana kız gibi geldi 😊

Merhaba sevgili anne adayları iki haftadır polen artmasıyla sinüslerim dolup taşıyor. Gece ara ara burun tıkanıklığı nedeniyle nefes almada zorluk yaşadım. Perdeleri sık yıkıyor, çamaşırları deterjansız yıkıyorum. Bunlar hafifletti. Kurutma makinesi bakıyorum.
Sinüzit yaşıyorum sanki, siz neler yapıyorsunuz?

Canim coook gecmis olsun insallah hasarsiz atlatir annen ,annemde demansa kadar bile gitti beyin kanama etkilerinde oluyormus sukur Allah ima cok doktor gezdik ,bu isde en iyi beyin sinir cerrahisi ,noroloji ve en onemlisi bu bolumde ( Nöroşirürji)doktor bulun biz baya arastirma sonucu Nöroşirürji bolumu profu bulduk bagdat caddesindeyi o doktora Allah razi olsun cok hizli toparladi annemi,o doktorun yonlendirmesiyle cok arastirdi sebeblerini herseyini sukur 4 ayda eski haline geldi
Maşallah canım annenin toparlanmasına çok sevindim 🤲♥️ ameliyatta pıhtı atması olmustu oyuzden yüksek riskli valla ne yapsak diye düşünmekten kafam karisti dahiliye doktorunun dedikleri içime sinmedi tabi ki doktor doğrusunu bilir ama neden kaynaklandığı farklı bsey bence. Beyin tomografi çekildi bsey demedi doktor 🙁

X