Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    86
Kızlar merhaba 11 haftalıgım doktor dün balık yagı verdi uyumadan içtim tüm gece karnıma kramplar girdi ve ishal yaptı başına gelen var mı acaba zehirlendimmi ilaçtanmı anlayamıyorum

kediannesibiri kediannesibiri oraya bir pipi daha yazmanızı rica edeceğim:KK66:

Vallahi üzerimize erkek yağıyor:)
13. Hafta, gen testine göre sağlıklı bir erkek bebek annesiyim artık:)
İsim: Han.

Hepsi şansıyla gelsin 🧿
Hayırlı olsun canım bu sene erkek senesi belli benim 3. 😊 anneye düşkün oluyor erkekler sağlıkla gelsinler

Kızlar sabah kalktım uçuk çıkmış dudağımda 😕 Bir sorun yapar mı acaba ya nasıl geçicek bu
Hayatında ilk defa çıkarmadıysan sorun olmaz canım yani ucuga karşı bağışıklık önemli. Bir de herhangi bir krem ya da ilaç kullanma gebelikte yasak. Seni çok rahatsız ederse sarımsak kes üzerine bastır biraz yakar ama çabuk iyileşir.
Yıllarca uçuk atakları ile uğraşan biri olarak artık tecrübe edindim

Kızlar merhaba 11 haftalıgım doktor dün balık yagı verdi uyumadan içtim tüm gece karnıma kramplar girdi ve ishal yaptı başına gelen var mı acaba zehirlendimmi ilaçtanmı anlayamıyorum
Tek balık yağı yerine OMEGA 3 ve DHA İçeren multivitaminlerden kullansanız daha iyi olmaz mı ben ocean mummy aldım Dr sordum istediğini kullanabilirsin dedi devlet karşılamıyor onları dedi gündüz içiyorum bir tane hiç bir yan etkisi gormedim

Tek balık yağı yerine OMEGA 3 ve DHA İçeren multivitaminlerden kullansanız daha iyi olmaz mı ben ocean mummy aldım Dr sordum istediğini kullanabilirsin dedi devlet karşılamıyor onları dedi gündüz içiyorum bir tane hiç bir yan etkisi gormedim
Bana doktor önerdi içinde hem balık yagı hemde multi vitamin var fakat ikisi ayrı ayrı paketlerde çok korktum kramplar girince doktor balık yagından olabilir dedi ama kullanan kimsede böyle bişe olmamış

Kızlar selam biz bugün kontrole gittik. 14+5 olmuşuz. Çok şükür sağlıklı dedi doktor. Cinsiyetimizi söylemediler biraz daha bekleyelim dediler. 10 gün önce özele gittik o da ayakları kapalı dedi. Benim için tahmin yapabilir misiniz çok merak ediyorummmmm. Farklı zamanlardaki 3 görüntü :)
Yaaaa kocaman olmus acile gittigimdeki doktor bile erkek dedi neden soylemiyorki,coook saglikli olmasi guzel haber en onemlisi cok sevindim insallah kiz olur🥰

Hayatında ilk defa çıkarmadıysan sorun olmaz canım yani ucuga karşı bağışıklık önemli. Bir de herhangi bir krem ya da ilaç kullanma gebelikte yasak. Seni çok rahatsız ederse sarımsak kes üzerine bastır biraz yakar ama çabuk iyileşir.
Yıllarca uçuk atakları ile uğraşan biri olarak artık tecrübe edindim
Teşekkür ederim ilk defa değil daha önce çok çıkardım. Sarımsağı deneyeceğim 🙏

X