Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    86
Günaydın kızlar😍
4 haftanın sonunda bugün kontrolümüz var. Fetal dnadan cinsiyet belliydi dün gece öğrendim bebelerimin cinsiyetlerini 🤍 tahminlerinizi alayım😂 tek derdim bugünkü ultrason randevusu. Korkudan ölcem çok uzun zaman geçti görmeyeli 🥲 hepimizin bebeleri sağ salim dünyaya gelsin🤍
Ya ikisi kız mı 😀

Günaydın. Bugün ikili tarama günü. En son 3 hafta önce gitmiştim doktıra.. içimde bir heyecan, ürperti, panik, korku.. inşallah güzel haberlerle dönerim kızlar🙏🏻
hrşeyyy cok güzell olucak biz bosuna evham yapıyoruz bizim üzüntü stres bebişleri de etkiliyormuss yapmayalım bunu kızlar iyiye odaklanalım iyiyi çağıralımm iyi olsun hersey

Bir şey soracağım. Ablam tüp bebekle hamile kaldı ve doğum yaptı. Bana sorduğu şey doktor rahim ağzını ölçüyor mu her muayenede. Onun hep ölçüyormuş. Gerekli bir şey diyor. Daha bir doktor bile bana ölçücem vs bir şey demedi. Sizde de öyle ölçüm filan yapıyorlar mı? Ölçüm alttan muayeneyle yapılıyor galiba ve ben hep karından ultrason oluyorum. Acaba ona özel bir şey mi yoksa yapılması gereken bir şey mi?
Rahim duvarında incelme görürlerse karin ultrasonunda o zaman bakılıyor benim bildiğim

Kızlarr 2 gündür kasığımın altında şişlik ve doluluk vardı bugun yok sizde de böyle oluyor mu karnım küçülmüş gibi

Kızlar tahmin eden var mı doktorum göstermedi dedi 14 haftalık heyecanla gitmiştim
IMG_9949.jpeg

Teşekkür ederim cevabınız için
ay ama eksikte anlatmısım 🙈bi arkadasıma 11 de kız bu demiş rivayetlerde kız kendini saklar gec gösterir vs diyolar ya baska arkadasıma da 12 de erkek demişler vs vs yani bence biraz cihaz kalitesi ve doktor darlamak önemli gibi 😀biz ısrar etseydik 12+1 de o tahmini alırdık gibi de eşim istemedi😒

X