Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    89
Güzel bağyanlar 😀🩷 hamilelikte neler aşerdiniz ve bebişkonuzun cinsiyeti ne oldu? Lütfen paylaşın ya 🌸 benim canım hep deli gibi ezine peynir, salcali yogurtlu makarna çekiyor, patates salatası falan istiyorum. Ama salcali makarna gerçekten bu ara favorim 😀
Ayy ben ekşi şeyler hiç istemiyorum. Meyve istiyorum hep bir de çikolata ve dondurma😊

Günaydın kızlar sabah giyinirken göbek deliğimden aşağıya belli belirsiz bı çizgi gördüm yukarıya doğru daha silik bı çizgi vardı sanki ama emin olamadım çizgi bu aylarda mi oluşuyordu benim ilk olacak ondan bilemedim.

Günaydın kızlar sabah giyinirken göbek deliğimden aşağıya belli belirsiz bı çizgi gördüm yukarıya doğru daha silik bı çizgi vardı sanki ama emin olamadım çizgi bu aylarda mi oluşuyordu benim ilk olacak ondan bilemedim.
Günaydın çizgi ilk ayda bile oluşabilir benim hamile kalmadan önce de vardı belli belirsiz esmer insanlarda olabiliyormuş, şu anda da yavaş yavaş belirginleşiyor

Kızlar, aranızda halsizlik yaşayan varmı benim gibi? 14+5 haftamdayım, oğleden sonra akşama doğru çok halsiz oluyorum. Yemeği bile zor yapiyorum. Sizce normal midir?
Ay ben 🙈 aksam üstü başlıyor sonra felçli gibi kalıyorum ya
O çizgi bazen erken bazen geç oluyor benim de oluşmaya başladı mesela ilk gebeligimde daha geç olmustu

Günaydın kızlar sabah giyinirken göbek deliğimden aşağıya belli belirsiz bı çizgi gördüm yukarıya doğru daha silik bı çizgi vardı sanki ama emin olamadım çizgi bu aylarda mi oluşuyordu benim ilk olacak ondan bilemedim
Günaydın çizgi ilk ayda bile oluşabilir benim hamile kalmadan önce de vardı belli belirsiz esmer insanlarda olabiliyormuş, şu anda da yavaş yavaş belirginleşiyor
Ben beyaz tenliyim bende ilk

Ay ben 🙈 aksam üstü başlıyor sonra felçli gibi kalıyorum ya

O çizgi bazen erken bazen geç oluyor benim de oluşmaya başladı mesela ilk gebeligimde daha geç olmustu
hahaha bende ya işteyken hiç sorun yokk ama eve gelince biri göz kapaklarımı kapatıyomşş gibiyim

bide o cizgi nedir acabaa ben bu konuya vakıf değilim ilk hamileliğim oldugu belli oluyodur umarımm :)

hahaha bende ya işteyken hiç sorun yokk ama eve gelince biri göz kapaklarımı kapatıyomşş gibiyim

bide o cizgi nedir acabaa ben bu konuya vakıf değilim ilk hamileliğim oldugu belli oluyodur umarımm :)
😀 göbek deliğinden aşağı vulvaya kadar kahverengi bir çizgi oluşuyor bazen ilerleyen aylarda bazen hemen

X