Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    89
Kızlar günaydın ben 11.haftamdayım kan ılacından dolayı kabızlık sorunu yasıyorum kuru kayısı posalı kayısı hoşafı falan herseyı denedım bolda su ıcıyorum ama gecmıyor yaa baska ne önerirsiniz bana .karnım okadar şişti ki sankı 4-5 aylık hamıle gibiyim :KK43:

Kızlar selam 3 gündür öksürmekten uyuyamıyorum doktora geldim iç hastalıkları uzmanına amoklavin verdi aranızda antibiyotik kullanan oldu mu hiç hamileyken

Kızlar günaydın ben 11.haftamdayım kan ılacından dolayı kabızlık sorunu yasıyorum kuru kayısı posalı kayısı hoşafı falan herseyı denedım bolda su ıcıyorum ama gecmıyor yaa baska ne önerirsiniz bana .karnım okadar şişti ki sankı 4-5 aylık hamıle gibiyim :KK43:
Ben de aynı problemi yaşadım, kayısı ve erik kurusu, bol sütle geçiyor problemim. Ama sende laktoz intoleransı varsa sütü önermem. Bir arkadaşım da kan ilacından dolayı kanamalı kabızlık problemi yaşadı. Doktor onun ilacını değiştirdi, minicik bi kutuda daha sıvı formda bi ilaç kullanınca rahatladı, doktoruna bi danışabilirsin

Ben çukurovalıyım ve son birkaç gündür bir bardak içiyorum 😅 probiyotik açısından faydalı bir içecek aslında 🤤
şalgama karşı garip bir zaafım var, hamilelikten kaynaklı da değil. arada böyle aklıma düşüyor, bir bardak içsem bağımlı gibi sürekli istiyorum :KK70: faydası çok dediğiniz gibi bir bardak içince en fazla.

Güzel bağyanlar 😀🩷 hamilelikte neler aşerdiniz ve bebişkonuzun cinsiyeti ne oldu? Lütfen paylaşın ya 🌸 benim canım hep deli gibi ezine peynir, salcali yogurtlu makarna çekiyor, patates salatası falan istiyorum. Ama salcali makarna gerçekten bu ara favorim 😀
Aha bensin Ezine peynir salçalı tost sürekli yiyorum. 😄 Benim erkek

Ben de aynı problemi yaşadım, kayısı ve erik kurusu, bol sütle geçiyor problemim. Ama sende laktoz intoleransı varsa sütü önermem. Bir arkadaşım da kan ilacından dolayı kanamalı kabızlık problemi yaşadı. Doktor onun ilacını değiştirdi, minicik bi kutuda daha sıvı formda bi ilaç kullanınca rahatladı, doktoruna bi danışabilirsin
yaa sütüde çok canım ıstıyor gunde 1 bardak ıcıyorum ama market sütü değil guvenılır bı yerden ınek sütü alıp kaynatıyorum. bi danısayım ozaman bende kan ılacını gynoferon kullanıyorum

aynen ben de. saat 10 buçuk oluyor gözlerim ağırlaştı. 7de sanki alarm kurmuş gibi uyanıyorum. uyanmam gerekse uyanamam normalde :KK70:
Bende akşam yatsıdan sonra direk içerde uzanma faslına geçiyorum sonra 10 oldumu iğneleri yapıp hop yatıyorum sabah da mecbur kızım okula gidiyor ondan kalkıyorum yoksa 9 a kadar yatarım galiba çok uykucu birşey oldum ya 🤣🤣

X