Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    136
aileni aramaları da pek ilginç
illa ki bi şekilde ulaştık demek için herhalde tüm tuşlara basıyorlar
o fetal doppler i ben alırsam panik atak olurum herhalde, her dakika her dakika

Merhaba canım benide eklermisiniz Listeye : Yaş 21, sat 29.12.2023, kese 5+0, kalp atışı 6+1, Cinsiyet Kız, tahmin doğum 04.10.2024

Merhaba ben yeni hamileyim kese gördük ama daha bebeği görmedik haftaya gideceğim istanbul için doğum fiyatları nasıl ben florya medical park a gidiyorum orası pakete 60bin sadece doğuma 30-35 bin dedi
Merhaba canım bende gop medicalparkla anlaştım. 50 bin ödedim. Aslında paket daha uyguna geliyor. 10 muayene 10 ek muayene hakkın var. Tüm testler dahil . Sezaryen ya da normal doğum ücreti dahil. Ekstra başka şeyler de var. Muayene ücretleri zaten 1500-3000 arasında değişiyor. O yuzden paket bana mantıklı geldi.

Herkeste olurmu bilmiyorum ama ben kahvaltılik çikolata yiyince 5 dakika sonra tuvalete gidiyorum. Yeni keşfettim bunu

Kizlar benim karnim kasiniyor basladi kasinmalar catlak kremi ney onerdiginiz 18 haftadayim ben bugun oynadi hissettim disardan hemde dokunmadan hissettim
Yaa ben de ne zaman hissedicem diye meraktan ölcem ben shea, kakao, hindistan cevizi yağı aldım. Hepsini karıştırıp içine biraz da zeytinyağ ekledim. Katı bir yağ oldu. Bir tane de sıvı yağ alacağım. Sabah birini akşam birini sürerim

Teşekkür ederim canım öyle yapacağım büyük ihtimalle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…