Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Peki kilo alanlar hep sağlıklı mı besleniyorsunuz? Hamburger kola filan yiyormusunuz napıyorsunuz benim canım hiç sağlıklı bir şey çekmiyor nerde yasaklı aklım onda
Kolam da var, Fast foodum da var, çikolatam cipsimde Hergün böyle beslenmiyorum tabi ama canım çekince alıyorum vallahi

Kızlar merhabalarr, ben de daha hiç hareketleri hissedemedim ya aslında pıt pıt hissetmiştim ama doktor bebeği hissetmen şu an mümkün değil o bağırsak hareketleridir dedi bakalım heyecanla bekliyorum hareketlerini bir de biraz önce diyetisyenle görüştüm artık diyetisyenle yöneticem beslenme sürecini toplamda 8 kilodan fazla alacağını düşünmüyorum dedi bakalım baya da profesyonel konuştu içim rahatladı çocuğum iyi besleniyor mu beslenmiyor mu diye baya düşünüyordum çünkü

Peki kilo alanlar hep sağlıklı mı besleniyorsunuz? Hamburger kola filan yiyormusunuz napıyorsunuz benim canım hiç sağlıklı bir şey çekmiyor nerde yasaklı aklım onda
Yasak olursa tabi canın çeker. :)
Ben makarnaya çok düştüm gün aşırı soslayıp yiyorum. Bir de peynir ekmek. Geç saatte de yiyorum. Haliyle kilo aldım. 18 hafta bitti, 47 ile başladı hamilelik şimdi 59. Maalesef iştahlıyım, yiyorum.
Hamilelikten önce vejetaryen gibi beslenirdim. Değişik yöresel otlar favorimdi. Şimdi salata bile canım çekmiyor.

Bende gitmeyi düşünüyorum bakalım. Çalışırken ne yiceğini bulamıyor insan acıkıyorum beslenemiyorum filan diyetisyen daha iyi yönlendirir gibi ne kadar yemem gerektiğiyle ilgili

Bende gitmeyi düşünüyorum bakalım. Çalışırken ne yiceğini bulamıyor insan acıkıyorum beslenemiyorum filan diyetisyen daha iyi yönlendirir gibi ne kadar yemem gerektiğiyle ilgili
Aynen öyle bir de haftaları göre şeker tansiyonu dengelemesini falan da beslenmeyle ayarlıyormuş, mesele şeker yüklemesinden 1 ay önce karpuz incir kavun gibi şekerli meyveleri tüketmeyeceğiz falan dedi normal haftalarda da böyle meyveleri proteinle tüketeceğiz diğer türlü kan şekerini ani yükseltiyor dedi baya açıklayıcı konuştu

Aa gerçekten baya iyiymiş. Özel klinik mi hastane diyetisyeni mi

Ben 4-5 gündür hissetmeye başladım zaten ama bugün sabah kuvvetli hissettim ilk defa şok oldum gün geçtikçe şiddetleniyorum sanırım
sen nasıl oldun canım ağrıların dindi mi? doktor alttan bakınca anladı demişsin ama neyi anladı rahim ağzına mı baktı acaba? benim sadece karnıma baktı da sen öyle deyince acaba rahim ağzını mı ölçtü dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…