Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    119
T Tali89 lütfen kimseye hatta bize bile kulak asma canım ☺️ hangi ismi beğeniyor seviyorsanız o olmalı, hiç kimsenin fikrinin bir önemi yok. Bu sadece isim konusunda da değil aslında. Geçen gün de konuşmuştuk burada. Bizde sınır bilememe, bazı fikirleri içimizde saklama konusunda ciddi sıkıntılar var. Çizgi ve mahremiyet bu değerler söz konusu olduğunda gerektiği şekilde uyarmalı ve mesafe koymalıyız. Bu konuda eminim ki hepimiz pek doluyuzdur ne yazık ki 🙁
Canım Göktürk sağlıkla gelsin anneciğin babacığın kollarına
Saol canım çok haklısın. İnşallah

Kızlar ya ikili tarama sonucum çıkmış giriyorum ama sonuç ektedir yazısı çıkıyor sonuç olarak ama göremiyorum acaba sadece doktorun ekranında mı çıkıyor
Canım benimde öyleydi hastaneye gidip labaratuvar dan çıktı aldım doktora verdim öyle oluyormuş bizim hastanede belki sen de öyledir

Canım benimde öyleydi hastaneye gidip labaratuvar dan çıktı aldım doktora verdim öyle oluyormuş bizim hastanede belki sen de öyledir
Cuma günü gideceğim o zaman ancak öğrenebilicem sanırım dediğin gibiyse inşallah temiz çıkmıştır

Kızlar ya ben bugün çok fena nefes darlığı yaşıyorum. Aldığım oksijen yetmiyo sanki nefes alamıyo gibi oluyorum. Var mı böyle olan normal mi bu?

Kızlar ya ben bugün çok fena nefes darlığı yaşıyorum. Aldığım oksijen yetmiyo sanki nefes alamıyo gibi oluyorum. Var mı böyle olan normal mi bu?
Bana çok yediğimde, hele ki karbonhidrat ağırlıklı yediğimde tam olarak bu oluyor 🤭🙈 yemekten sonra olduysa sıkıntı yok bence, sabaha geçiyor çünkü :)

Anladım canım, belki ağırlaşıyoruz karnımız da büyüyor diye oluyordur ama tabi bunu sormalısın doktoruna. İhmal etme ama panikleme de lütfen. Çok geçmişler olsun 🤲
Çok sağol sorcam mutlaka çünkü yatamıyorum. Uzanınca nefessiz kalıyorum resmen :KK43:

Çok sağol sorcam mutlaka çünkü yatamıyorum. Uzanınca nefessiz kalıyorum resmen :KK43:
Vücudumuzun değişikliğe verdiği tepki, uyum sağlama süreci de olabilir ama bizler uzman değiliz tabi. Basit nedenli, geçici bir durum olacak inşallah, gönlünü ferah tut canım 🌺 haber verirsen çok sevinirim 🙏🏻

Vücudumuzun değişikliğe verdiği tepki, uyum sağlama süreci de olabilir ama bizler uzman değiliz tabi. Basit nedenli, geçici bir durum olacak inşallah, gönlünü ferah tut canım 🌺 haber verirsen çok sevinirim 🙏🏻
Rahim yukarı çıktıkca göğüs boşluğunu sıkıştırıyomuş normalmiş galiba sağol teşekkür ederim rahatladım biraz🌸🌸

Yaa normal o zaman dimi korkuttu beni biraz :KK43: ağlıcaktım nerdeyse biraz önce :KK43:
Ben birde aktif spor yapan biriyim hamilelikten once de yapıyordum baya. İlk haftalarda da devam edıyordum sonra dr nolur nolmaz ara verelim dedi Şimdi ara verdim. Tekrar baslıycam doktor tamam derse. Hamilelikten once kardıyo kontrolune gitmiştim doktor herşey normal demişti o sebeple biraz rahatım ama diger hamileligimde de nefes darlıgı yasadıgım cok oluyordu. Normalde 1 nefeste gidip geldigim yerler hamilelikle zorlaşmaya baslıyor. Eşim bile arada dio nefes nefese kalmıssın yine die.

Rahim yukarı çıktıkca göğüs boşluğunu sıkıştırıyomuş normalmiş galiba sağol teşekkür ederim rahatladım biraz🌸🌸
Çok mantıklı, bu açıdan düşünmemiştim. Muhtemelen pek çoğumuz da yaşayacağız bu durumu öyleyse.
Rica ederim, rahatlamana sevindim. Psikolojik olarak zor ve hassas bir dönemdeyiz 🙏🏻

Beni geçen gece tuttu çarpıntı😔 gaz sıkışması olunca yaşıyorum bu durumu en son hamile kalmadan önce ofisteyken olmuştum böyle fenalaşmıştım çaresini bulamadım bitürlü soda içtim su içtim yürüdüm ettim yok bana mısın demiyor mecbur çekiyorum ama geçen gece yarısı uykumdan uyandırdı çok korktum

Ben birde aktif spor yapan biriyim hamilelikten once de yapıyordum baya. İlk haftalarda da devam edıyordum sonra dr nolur nolmaz ara verelim dedi Şimdi ara verdim. Tekrar baslıycam doktor tamam derse. Hamilelikten once kardıyo kontrolune gitmiştim doktor herşey normal demişti o sebeple biraz rahatım ama diger hamileligimde de nefes darlıgı yasadıgım cok oluyordu. Normalde 1 nefeste gidip geldigim yerler hamilelikle zorlaşmaya baslıyor. Eşim bile arada dio nefes nefese kalmıssın yine die.
Ben spor yapmıyodum da köpeğimiz var yıllardır her gün 40 dk yürüyüş yapıyorum ona rağmen böyle oldum 🤦‍♀️

Çok mantıklı, bu açıdan düşünmemiştim. Muhtemelen pek çoğumuz da yaşayacağız bu durumu öyleyse.
Rica ederim, rahatlamana sevindim. Psikolojik olarak zor ve hassas bir dönemdeyiz 🙏🏻
Biraz erken başladı sadece bakalım sonlara doğru ne olacak :)

X