Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    147
Nasıl sallanıyor ya benim karnım taş gibi gelip bakasım var göbeğine
Bnde sertlik yok az ye dik ye ozaman sallan mayi görürsün bu ara cevizi etli ürünleri çok yedim et bismis yanlış anlaşılmasın

Kızlar selam bişey sorucam. Son günlerde sabahları ellerim uyuşuk ve şiş uyanıyorum. Yumruk falan yapamıyorum bayağı bi karıncalanıyor öyle geçiyor. Bu normal midir acaba?
canım benım yaşadığım karpal tunel sendromu dıyorlar, ödemden.
Ben bilek ateli aldım geceleri onu takıyorum baya faydasını gördüm.

Az ye devamlı ye canm ceviz fındık muz bunlar bebeğe kilo aldiriyor
Ya peki sen tecrübeli hamişsin su gibi akıntı sizde de oluyor mu? Yoksa bu bebeğin suyu olabilir mi? Yani bir külot dolmuyor elbette ama çamaşırımda normal akıntıma ek su gibi akıntıda oluyor. Çok su içiyorum ondan mı bilemiyorum da. Var mı arkadaşlar bu su gibi akıntıyı yaşayan benim gibi

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum 2 gündür su gibi akıntı yaşıyorum çamaşırım ıslanacak kadar.

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum 2 gündür su gibi akıntı yaşıyorum çamaşırım ıslanacak kadar.
Hava çok sıcak terliyo olabilir miyiz acaba benim de son günlerde öyle çünkü

Hava çok sıcak terliyo olabilir miyiz acaba benim de son günlerde öyle çünkü
Yani insan tedirgin oluyor bir yandan da herhalde su olsa anlarım da diyorum bilemiyorum ki. Bilen tecrübeli hamişler aydınlatsa bizi

Ben de hava değişimine bağlı ayaklarımı üşüttüm acaba ondan olabilir mi diye düşünmüştüm. Hamilelik öncesinde de su gibi akıntı yaşadığım olmuştu çünkü. Olumlu düşünmeye çalışıyorum ama deneyimli anneler belki cevap yazarsa içimiz biraz olsun rahatlar

Aynen bu akşam ben riske atmayıp nolur nolmaz bir şehir hastanesinin kadın doğum aciline gideyim su testi varmış galiba onu yaptırayım diyorum. Aklımda kaldıkça kuraacağım galiba.

Ben oncekinde de yaşıyordum normal. Ama cok evham yaptıgında eczanelerde bi kagıdı satılıyo ona işeyip rengine bakabilrsin. Grupta yapanlar vardı. Ben bazen altıma işedim sanıyorum

Valla bende sürekli açlık var dakika başı ne yesem diye mutfakta gezip duruyorum yemek yiyorum bir saat sonra gene kurt gibi açım nerdeyse hiç doymuyorum bu gidişle doğurana kadar duba gibi olucam
Allah Allah hiç tiksinme kalmadı mı sizde ya ne güzel yiyorsunuz siz öyle maşallah

Bendede var cnm su gibi akinti çok su içiyoruz normal her dört saatte bir değişiyordum normalde afedersin külot resmen doluyor korkma koku kaşıntı olmadığı sürece moralini bozma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…