Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    155
Kızlar sabh göz kararması yaşadım tansiyonumu ölçtüm 10/5 çıktı düşük bir değer mi birseyler atistirdim uzanıyorum şimdi

Kızlar sabh göz kararması yaşadım tansiyonumu ölçtüm 10/5 çıktı düşük bir değer mi birseyler atistirdim uzanıyorum şimdi
Canım diğer günlerde ölçtüğünde kaç çıkıyor. Benim normal değerim 10/6 mesela. Göz kararması ani ayağa kalktığımda bende de oluyor

Kızlar bazen bebek karnımda bir yerde toplanmış gibi oluyor veya kafasini poposunu vs sanki karnıma yaslamış gibi toplanma gerilme sertlesme oluyor. Burada o hareket kasılma vs yazılmış. Anlattigim seyler normal bebek hareketi mi yoksa riskli bir durum olan kasılma mı

Canım diğer günlerde ölçtüğünde kaç çıkıyor. Benim normal değerim 10/6 mesela. Göz kararması ani ayağa kalktığımda bende de oluyor
Normal değerim 12/6 birşeyler atistirdim sonra ölçtüm 11/6 çıktı birazdan yine olcecegim korktum biran öyle olunca

Ya kızlar kardeşimin sözlüsü beyin kanaması geçirdi bikaç gündür yanına gidiyoruz kollarında serumlar takılı oluyor bayılacak gibi oluyorum elim ayağım birbirine dolaşıyor dogumdan dahada korkmaya başladım, fobim var koldaki damardan kan aldırmaya serum takmaya daha önce hiç serum yemedim ama çok fena korkum var tansiyonlarım düşüyor, ya banada dogumda elden değilde koldan serum takarlarsa diye düşünmekten uyku uyuyamıyorum artık dahada etkilendim serum çok acıtıyor mu isteğime göre elden takılır mı baya bir kişilerde görüyorum elden takıldıgını off :KK43:😒🤦‍♀️

Kızlar bazen bebek karnımda bir yerde toplanmış gibi oluyor veya kafasini poposunu vs sanki karnıma yaslamış gibi toplanma gerilme sertlesme oluyor. Burada o hareket kasılma vs yazılmış. Anlattigim seyler normal bebek hareketi mi yoksa riskli bir durum olan kasılma mı

Bende de oluyor bazen belli bir bölgeye toplandığı, sertleştiği ama bana bebiş toplanıyormuş gibi geliyor, hiç ekstrem bir kasılma gibi hissettirmiyor. Unutmazsam doktora sorar buraya yazarım bugün. :)

Ya kızlar kardeşimin sözlüsü beyin kanaması geçirdi bikaç gündür yanına gidiyoruz kollarında serumlar takılı oluyor bayılacak gibi oluyorum elim ayağım birbirine dolaşıyor dogumdan dahada korkmaya başladım, fobim var koldaki damardan kan aldırmaya serum takmaya daha önce hiç serum yemedim ama çok fena korkum var tansiyonlarım düşüyor, ya banada dogumda elden değilde koldan serum takarlarsa diye düşünmekten uyku uyuyamıyorum artık dahada etkilendim serum çok acıtıyor mu isteğime göre elden takılır mı baya bir kişilerde görüyorum elden takıldıgını off :KK43:😒🤦‍♀️

Bence talep ettiğinizde elden takılır, bir sakıncası olacağını sanmıyorum. Ama şimdiden bunu sıkıntı edip kendinize yük etmeyin lütfen. :KK43: Muhtemelen o an serum falan çok da umrumuzda olmayacaktır diye düşünüyorum, tecrübeli anneler yazarlar ama taleplerinizi de dikkate alırlar diye düşünüyorum. :))

Kız el daha cok acıtıyo en zoru el zaten. 😂 neden oyle oldun

Sana gore düsük mü değil mi biz bilemeyiz ki. Ben bu degerle agır spor bile yapıyorum. Bir baskası bayılabilir. Herkesin nırmali biraz farklı. Benim pek 10/6 bandını gecmez zaten hiç gormedim. Vucudum bu degerlere alışkın normalim bu yani

Yoosee markaymış.

Kaydedeyim ben de gerçi benim xiaomi yi ben annemlerde internete baglayamamıstım box vardı cunku. Kendi evimde kablolu internet var oraya baglayabilmişti aldıgımda

Merhaba, ağrılarınız nasıl oldu? %99 gaz sancısı, ilk olduğunda kalp krizi geçiriyorum falan sanmıştım göğüs kafesimi sıkıştırmıştı. Sonradan algılayabildim gaz sancısı olduğunu. Yediklerinizden ya da üşütmeden kaynaklı olabilir. Çok geçmiş olsun. Ama içiniz rahat etmezse doktora gitmekte fayda var tabi.

Kızlar benim doktorum da henüz sadece ilk kan ve idrar testlerini yaptırttı, sonrasında herhangi bir test istemedi. Bugün detaylıya gireceğim ve sonrasında haftasonu kendi doktorumla randevum var. Çoğunluğu bu şekilde uyguluyorsa sıkıntı yoktur diye düşünüyorum. :) Açıkçası beni tedirgin etmedi ama sorulabilir belki. İçimizin rahat etmesi, stres yapmamak her şeyden önemli. Kendinizi nasıl rahat hissedecekseniz öyle davranın valla. :KK200:

Bir de doktorlar sanıyorum kendileri gerekli ölçümleri yapıyorlar ama sıkıntılı bir durum olmadıkça teknik konuları her zaman bize iletmeyebiliyorlar.
Canım erik yemeyi kestim ve beslenmeme dikkat ettim sancılarım baya geçti eskisi kadar yok sanırım gazdanmış gerçekten sorduğun için sağol canım

hiç korkulacak bir durum değil, kan almaktan bile daha kolay. emin olun acımıyor, stres yapmayın boşuna. koldan ele göre daha da kolay bence ki ikisi de acısız.

X