Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    93
Bende tüp bebek annesiyim canım progestan fitil günde 3 defa kullanıyorum kanamam olunca prolutex iğneyi bende kullanıyorum ben beden olarak iyiyim elhamdülillah sadece 5. Haftadan beri 1 hafta 10 gün ara ile kanamam oluyordu ilklerde az az bir kaç damlaydi şu 2 defadır adet gibi yoğun kırmızı geliyor buda beni ekstra strese sokuyor baş ağrım bu hafta başında 1 günlük oldu gecmeyince 1 tane parol aldım sonrasında olmadı çok şükür şuan 13+4 düm
Anladım canım yerleşiminden kaynaklı olabilir senin..ilerleyen haftalarda bebekler yukarı çıktıkça düzelecektir. Bende ilaçları 12. Haftada bırakacaktım ama ikiz olduklarını öğrendik o gün ve doktorum 1 ay daha kullanalım sonrasına bakacaz dedi. 14 haftalık olduk bizde

merhabalar 🌸 biz 10+4 teyiz. bulantılarım son sürat devam ediyor birşey yiyemiyorum. acaba sizde durumlar nasıl siz bizden öndesiniz çok merak ediyorum gerçekten ne zaman geçiyor
14. Haftamdayim ara ara Bende oluyo canım. Her hamilelik farklı ama kişiden kişiye değişir. Çok bulantın oluyorsa doktoruna söyle ilaç veriyorlar 😊

Selam hanımlar. daha önce 2 kaybımdan dolayı hamileliğin başından beri progestan hap kullanıyordum.12. Haftaya kadar kullan demişti doktorum.
11. Haftada lekelenme olunca 3 hafta kadar daha devam et dedi.ben de 2 hafta daha kullandım bu gittiğimde de bırakıyım mı hocam artık şükür lekelenmem vs.yok diyince gerek yok kesebilirsin dedi.
Ama bir taraftan içim rahat etmedi ara ara bel kuyruk sokumu ağrım oluyor
Sizler ne zaman bıraktınız bir anda mı kestiniz???

Kc yaplanmasıyla ilgili bir gastroenterelog ya da dahiliyeciye yönlendirdi mi doktorun?
Kendi doktoruma gidemedim ki bir yere yönlendirsin 20 sinde randevum vardı iptal etmişler cuma günü randevulu gösterdiler karaciğer ultrasonu için diye 3 ünü bekliyorum işte bende bilmiyorum napmam lazım

Kızlar bebek hareketleri hissedenler ben 2 gündür hissediyordum sanki ama bugğnnhiç hissetmiyorum normal mi sizler ne sıklıkla hissediyorsunuz 16. Hafta

Kendi doktoruma gidemedim ki bir yere yönlendirsin 20 sinde randevum vardı iptal etmişler cuma günü randevulu gösterdiler karaciğer ultrasonu için diye 3 ünü bekliyorum işte bende bilmiyorum napmam lazım
Ultrason için randevu verdilerse sonrasında yönlendirir bence

ay kızlar ya bugün merdivenlerden düştüm tam düşme gibi değil öyle yuvarlanmadım ama terliğim kaydı son 3 basamakta ve böyle sendeleyerek yüz üstü düştüm. Ama elimde 2 poşet vardı içi kıyafet dolu ellerimin üstüne düştüm. İyi hissediyorum ama korktum tabi. Kanama falan yok şükür aksi bir şey olsa olurdu değil mi?

ay kızlar ya bugün merdivenlerden düştüm tam düşme gibi değil öyle yuvarlanmadım ama terliğim kaydı son 3 basamakta ve böyle sendeleyerek yüz üstü düştüm. Ama elimde 2 poşet vardı içi kıyafet dolu ellerimin üstüne düştüm. İyi hissediyorum ama korktum tabi. Kanama falan yok şükür aksi bir şey olsa olurdu değil mi?
Korkma canm bende gecen haftalarda tansiyonum düşmüştü tam değil ama düşmüştüm merdivenden sonra kontrole de gitmiştim bir şey yoktu sende de bir şey olmaz Allahım izniyle

X