Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    93
Kızlar bulunduğununuz şehirde Ünv hastanelerinin tıbbı genetik bölümünde nifty testini daha uygun fiyata yapıyor olabilirler araştırın derim varsa
Ben ankaradayım gazi Ünv yaptırdım dışarıda dolar üzerinden o günün kuru ile 14.600 denildi gazide 6.125 tl verdim doktor öncesinde çok güzel açıklayıcı konuştu sonrası kan verdim
Aaa çok uygunmuş. Benim doktorum da Gazi'nin doktoru ama özel muayenehanesine gidiyorum. Bakalım gazi de yapalım diyecek mi merak ediyorum.

Kızlar bebek hareketleri hissedenler ben 2 gündür hissediyordum sanki ama bugğnnhiç hissetmiyorum normal mi sizler ne sıklıkla hissediyorsunuz 16. Hafta
Merhaba ben de hissetmeye başladım, çikolatalı dondurma yedikten sonra böyle seyirme gibiydi. Yani gaz falan olsa tanırım bu farklıydı :) Ama her daim hissetmiyorum bugün de yine tatlı kalorisi biraz fazla birşeyler yiyince hissettim.

Merhaba ben de hissetmeye başladım, çikolatalı dondurma yedikten sonra böyle seyirme gibiydi. Yani gaz falan olsa tanırım bu farklıydı :) Ama her daim hissetmiyorum bugün de yine tatlı kalorisi biraz fazla birşeyler yiyince hissettim.
siz kacinci haftadasiniz?

Ben bugün hiç hissetmedim yaa

Kızlar bebek hareketleri hissedenler ben 2 gündür hissediyordum sanki ama bugğnnhiç hissetmiyorum normal mi sizler ne sıklıkla hissediyorsunuz 16. Hafta
Merhaba canım ben 14. Haftadayim bazen içim gidiklaniyor özellikle sağ tarafimda bazen solumla beraber sanki içimden tüy dokunuyor acaba bebislerimin hareketleri olabilir mi sagdaki bebeğim ultrasonda hiç durmuyordu onlar diye düşünüyorum çünkü daha önce içimde hiç gıdıklanma hissetmedim sizce hareket mi yoksa başka. Birşey mi

Ben de hissediyorum böyle pıt pıt ediyor arada doktor olabilir bazen bu haftalarda hissetmeye başlayanlar oluyor özellikle zayıf olanlar dedi ben çok da zayıf değilim ama 😂benim 16. Haftam ama bebek 10 gün ilerde ultrasona göre 17+3,4 falan

IMG_20240421_073427.jpg
kızlar 15 haftalık çok merak ediyorum anlayan varmı?

X