2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    220
Şimdi ki nesil böyle melek
Ayy sütüm gelince azıcık düzeldi kız 3 saatte olsa uyudum ay çom tatlı yaaa kurban olurum onu yaradana bizim evi gör kucaktan kucaga geziyor minnoşum büyük ablamız küçük anne oldu resmen şaşkınım aşk yaşıyorlar

Emzirme sütyeni atlet ve pamuklu uzun kollu pijamayla uyuyorum düşün. Gece bebeğin bezini atayım balkona dedim titreme nöbeti geldi resmen çünkü atletime kadar islagim terden. Yataktan cikasim gelmiyor
Bosver dinleme anneni o zaman aynı odada uyumuyorsaniz sen bildiğin gibi giyin bu havada ben uzun kollu giydigimi valla bak hayal edemiyorum hayır birde işin kötü kısmı sırf anneni kiramadigin için hasta olursan bebiste etkilencek

Bebek kanalda değilken su gelebiliyormuş demek bilmiyordum. Normal doğum istiyorsan suni deneyebilirsin canım belki hızlıca açılman olur.

Kizlar gobek bagi dustu.boyle sis opmasi normal mi? Akinti kizariklik yok.

Eklentiler

• Screenshot_2024-04-28-17-19-51-355_com.whatsapp.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 91
Seninkiler benimkilere göre daha erken başlamış saka gibi ya ben zaten akillandim bir dahakine doğum ayımı yanlış soylicem

Suyum gelse açıklığım olmasa ben de suni sancı denemezdim canım sezaryen isterdim suni sancı hakkında daha hiç olumlu bi şey duymadım.. stres yapma bebeğini de strese sokma haftası iyi inşallah sağlıkla alırsın kucağına

Ayy çocuğun kafasını hissettin mj benim gibi

Bizim ev de ilk defa eve benzedi eve bebek gelince, biz bu zamana kadar neyle uğraşmışız
Çok sevindim canım 5 günde normale dönmüşsün maşallah darısı başıma
Amin canım inşallah

Hiç sancın yok canım senin konunu görmüştüm yazmıştım. Nışanın gelmişti demi? Bakalım sancıların ne zaman başlıcak
ay evet gun icinde birkac kere sanci yokluyor genelde merdiven inip ciktiktan hareket ettikten sonra oluyor 30-60 saniye surup geciyor bazen de gece uyurken ayni regl olacakmisim gibi bi agri uyandiriyor geciyor tekrar acaba bu sancilarin devamli hale gelmis hali mi dogum sancisi merak ediyorum

Canım aynısı ben de de oldu doğumun yaklaştıkça vücut stres yapıyor ve her şeye çatıyorsun doğumdan sonra bebeğini görünce tamamen bu duygular geçiyor sadece bebeğini düşünüp şükretmekten başka bir şey düşünmüyorsun ben de senin gibiydim kendimden bile soğumuştum

Moral oldu teşekkür ederim canım insallah geçer delirmeden

Normal doğum bekleyen anneler beden temziliğini ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz yada yaptınız??
Çoğunuz belki lazerlidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…