Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Çok iyi anlıyorum insan en çok eşine ihtiyaç duyuyor bende öyle olmuştu. İlgi sevgi onunla vakit geçirmek bebekle ilgilenirken onunla olmak vs

Amanda üzmüşler mi seni takma canım çokta tınn de bu benim oglum seninki doymuyorsa emzir de hepsi oglum kızım diye seviyor canım naparsın sonuçta bizim ana adı belli baba adı belli
Kendini hiç üzme 10 gün olsun yolla herkesi evine ben annem oldugu halde yeter anne iyileştim dedim dün gitti annem yakınız zaten aramızda çok yok misfiriim geldi mi gelecek kayınvalidemde yukarda allah var annem varken hiç rahatsız etmedi bizi geldi ara ara yarım saat durdu çıktı sen bebegine odaklan kuzum

Doktor kendisi çagırdı canım bizi hastaneden çıkmadan 4. Gün gelin kontrole dedi gittik sonrada 15 gün sonra çagırdı kilo alıp almadıgına bakalım dedi

Çocukları peynir gibi tuza basıyorlar resmen çok tehlikeli benim ananem dayımın bebegine yapmıştı kafasından aşagıda tuzlu su dökmüştü çocuk morardı ölecekti nerdeyse dayım çocuk öldi diye dışarı çıkmıştı ben yaptırmadım şahsen allah korusun

3 Hafta uzunmuş harbiden ya iyi yapmışsın canım bende 3.gunum bugün anneme dedim altını vs ben almaya basliyim iyice ogreniyim artık
Bu arada canım senin sütler çok geliyo mu yani fazla
Benimde çok degil canım ilk günler aşırı geldi şişti
Hatta bir gece uyuyamadım agrısından sonra ne olduysa birden azaldı doktorda kilo almamış mamada ver dedi veriyorum 4 saate bir

Ayy ayy ınadına yapmıyorlarsa bende biley bilmiyorum ben kayınvalıdemden yırttım hastalıgını bahane etti kendisi arada gelıyor onda da cok fazla yuz vermiyorum bana da sureklı sütün kesildi mi diye soruyor kıskanıyor herhalde sütümü

Doktor kendisi çagırdı canım bizi hastaneden çıkmadan 4. Gün gelin kontrole dedi gittik sonrada 15 gün sonra çagırdı kilo alıp almadıgına bakalım dedi
Sağolun canlarım

Elinden gelse eşim izin verse yapar ayy senin o işin iyiymiş aynı şehirde olmak benim arada saatler var
Oha şu iyi kvler için ne sevabi işlediniz acaba

Bunlar deli mi ne tövbe tövbe.. hayır öyle olmasını istiyor gibi soruyorlar ya böyle suratlarina yapıştırasim geliyo bi tane hayirdir emzirilmek mi istiyon dicen saygisiz olcaz saka givj ya bu arada lohusa depresyonuna gireniniz var mı kızlar

İşte malesef böyle yanlış inanışlar var . Bizimkiler 40 ı çıkarken bir kovaya bir tutam tuz atar , ama ben o çocuğu duyunca araştırmıştım , dayının çocuğuna yaptıkları gibi bayağı tuzla ovuyorlarmış . Allah koruyor gerçekten, onlara göre biz bayağı bilinçliyiz sorsan bir sürü çocuk büyüttüm hepside sağlıklı derler .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…