Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
Bende sizin gibiydim vajinal ultrasonla gördü başka Dr gitmiştim bence hemen ümitsiz olmayın özele bir ton para bayıldım bana kese küçük diyip progestan başlattı haftanla uyumlu değil dedi devlete gittim geç döllenmedir dedi kanama alanın bulunmuyor dedi seninle aynıyız vajinal ultrasonla kalbini gördüm attığını dinletti de üstelik ben bir hafta çok ümitsizdim sende olma diye yazıyorum
Cok teşekkür ederim bende aynen özele gittim.dr degisicem

Ben cumartesi 11:30 da kana baktırdım 44 çıktı. Pazartesi 06:30 da baktırdım 108 çıktı. Yarın öğleden sonra tekrar baktırayım diyorum,cumartesi de kontrole giderim diye düşündüm.Sizce erken mi beklemem gerekir mi. Sat 19 Nisandı,Bat 17 Mayıs. Uygulamaya göre Cumartesi 5+0 oluyor acaba keseyi görebilir miyim
Benimde 15inde 44.9 17sjnde 119 cikti sata göre bugun 5 haftalik ama ben tatile gottigimde 1 kere korunmadik o zaman oldu ona gore 3 haftalik🤣 çarşamba gidecegim insallah
Kizlar şimdi çıktım Dr dan.baya uğraştı kalp atışını alabilmek için.sukur duyduk ama daha çok küçük.dusuk tedavisi başladı.igne ve fitil.haftaya kadar rapor yazdı dinlen dedi.kansizlik varmış ilaca daha sonra başlayalım dedi şuan bulantıların geçsin biraz .hem bebekte daha küçük dedi.4mm mis.kese biraz düzensiz gibi dedi ilkten. sonra bi gebeliğin başlarında olabilir dedi.hepinizden Allah razı olsun 🤗 😍
Ay canim çok sevindim🙏

Bende senin gibiydim ilk başta hem alttan muayene hem de erkek doktor fobim vardı 😅 ben 3 yıl uğraş sonrası gebe kaldım tabi bu süreçte hep alttan muayene oldum bir sürü doktor gezdik falan o kadar alıştım ki artık hissetmiyorum bile o ultrason cihazını 😂😂 önceden doktora gitmeden önce çok afedersiniz ufacık bir tüy bile görsem mutlaka onu temizlemeden muayeneye gitmezdim şimdi onu da saldım 3,5 tüyü sorun etmiyorum artık 😂 zaten o doktorlar da o kadar alışık ki vajinal muayeneye bizim özel bölgemize bakmıyorlar bile. Bir kere doktora gideceğim diye ağdaya gitmiştim ve ağdadan yanmıştı özel bölgem doktordan ilaç istedim kızım benim için uğraşmana gerek yok biz doktorların umrunda değil dışının nasıl göründüğü biz içeriyle ilgileniyoruz demişti 😂
Yaa umarım alışırım bende 😅

Kizlar selam bende randevu aldim haftaya bugun gidecegim cinnabon cinnabon Tablo için ne yazmam gerek canim Dr muayenesi 2bin olmuş acaba digum paketleri ne kadar bakaniniz oldu mu dr a gidince 2022de hersey dahil 17bine dogurmuştum

Ay bir de kan sulandirici kullananiniz var mi ya dün igneyi damara vurmuşum 1.5 gündür kaniyor resmen kan kaybindan bayilcam🤦🏻‍♀️

Kızlar bu arada şunu öğrendim annenizin hamileliği nasıl geçtiyse sizinde öyle geçmesi olasıymış
Bulantılı geçtiyse sizinde bulantılı olabilirmiş veya rahatsa sizinde rahat

durum güncellemesi yapmam gerekirse pazartesi çok kötüydüm bulantı ve halsizlik maksimumdaydı
Salı çok halsizlik vardı ama gün içi bulantım olsada yatak döşek etmedi
Bugun enerjim çok daha iyi bulantımda hafifliyor gibi
Annemin çok rahay bi hamileliği geçmiş inş benimde öyle olur biterek gider diye umuyorum
Bebeği olan arkadaşlarım zencefil ve zencefil yiyemeyenler için hapını önerdi.
Ondan alacağım bulantılar için 🙏🏼
Hepimizin çok rahat ve sağlıklı hamilelikleri olur umarım🧿🧿🥰

Kızlar bu arada şunu öğrendim annenizin hamileliği nasıl geçtiyse sizinde öyle geçmesi olasıymış

durum güncellemesi yapmam gerekirse pazartesi çok kötüydüm bulantı ve halsizlik maksimumdaydı
Annemin çok rahay bi hamileliği geçmiş inş benimde öyle olur biterek gider diye umuyorum
Benim annem yer bezini uzaktan görüp lahmacun zannediyormuş, mide bulantısı ve kusma had safhada imiş, ama onun bu belirtileri kız bebeği olduğunda olmuş. Benim mide bulantım haftasonuna göre azaldı. Ama mide yanması devam ediyor maalesef ara ara da olsa.

zencefilli hap mı varmış canım bnde araştırayım iki gündür yataktan çıkamıyorum aşırı halsizlik bulantı hissi var

X