4 senelik ilişkim nerde yanliş yaptim

Hala kendinizde mi arıyorsunuz hatayı ne yapacaksiniz bu adamı çöp niyeti bile gormez bu ayyy daraldım aklinizi basiniza alın evlenirseniz iki gün sürmez bu evlilik Allah bildiği gibi yapsın haliydi kıyafetti sizi ve ailenizi aşagılayan insanlar hakkında salise düsünmeyin

Hepinizin hatasi var. Ilk olarak ilk buluşmada artik ailelero dahil etmek, ikinci olarak abinizin densiz konuşmasi para konusunu açmak ona mi kalmiş? Sanki afedersin büyük baş hayvanini satiyorda pazarlik yapiyor ve hele kufur de ediyor. Annenizin acisi ola bilir ama evinize gelen misafirlere durumu izah edip susma nedenini aciklaya bilirdi. Misafir ugurlarken kapida ugurlarlar. Mustakil evse diş kapiya kadar gidilir, apartmansa kapida ugurlanir ve merdivenleri indikden sonra kapi kapatilir. En iyisi apartmandan çikana kadar birinin eşlik etmesi. Mesela abinizin. Onlarin tercihi ailenizi begenmemek ola bilir. Bu normal. Zaten tanişma faslı bu yuzden var. Içine sinmeyen şeylerde geri adim atmak her zaman normaldie. Bu sizin için de geçerli. Ama ailelikle yalvarmişsiniz. Lutfen kizimizi "al" demedikleri kalmiş.

Şöyle başlayan ilişkinin olmasina ayri şasirdim, bi de bunun 4 yil surmesine ayri şaşirdim.
Normal biri olsa daha ilk başta kaçardi sizden. Bu adamla bile olmadiysa zor işiniz.

Ciddiye alıp cevap yazacak mantıklı bir yer bulamadım. Allah akıl dağıtırken şemsiyenin altına saklanmış gibi herkes

İroni mi yaptınız ?

Bı de ben arasaydim keşke

Konu garip. Adam aile ile tanisiyor "cok begendim..hic böyle beklemedim" diyor. Siz ailenizi nasil tanittiniz ki? Abinin yaptigi zaten fiasko. Aile hakli olarak soguyup bitirmeyi secmis.

Ek not: bütün görünüm ailenizin sizi birine "kakalamaya" calisiyormus gibi olmus. Acik konusmak gerekiyorsa

4 yıllık ilişki demişsin, ilk buluşmaya annemle gittim demişsin. Annenle 4 yıl önce mi gittiniz, yoksa 4 yıldır hiç buluşmadan mı ilişki yaşadınız? Olayda herşey tufah da en çok buraya takıldım.

Ilk buluşmaya anneyle gitmek mi ,abinin çocuktan para istemesi mi niye böyle saçma şeyler yaptınız. Ha onun ailesi de hiç normal değil allah icin sizi küçük görmüşler belli ki , ki bu cok terbiyesizce ama siz de normal değilsiniz.olmaz bu iş zorlamayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…