68 kilodan 55 kiloya uzanacak bir yola merhaba!

Motivasyonunu düşürme bence güzelce vereceksin kilonu

Herkese merhaba hayırlı geceler hanımlar. Bende zayıflamak istiyorum aslında çok kilom yok ama boyum kısa ve 3sene önce doğum yaptığım için sezeryanle ve çok kilo almıştım malum göbek kalça olduğu gibi duruyo sanki bende aranıza katılayım dedim

Ama nasıl kilo verebilirim neler yapabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba ben de bu gruba katılmak isterim 68 kiloyum hedef 60, her gün yürüyüş yaparak tatlıyı keserek vermeyi planlıyorum bir birimize destek olalım

Grupta kimse yok galiba neredesiniz kızlar hep destek tam destek olucaktık

Bende 10 kilo vermek istiyorum bende hurma diyetine başlayacağım yarından itibaren bakalım nasıl gidecek

Bende 75 kiloyum hedefim 60 kilo

Selam kizlarr . malum pandemiden dolayı bende kilo aldimm.. hayatımda hiç 60lara çıkmamıştım,çıkınca ve pantolonlara giremeyince dank etti...1.5aydir spor yapıyorum ,yediklerime dikkat ediyorum. Dikkat ediyorum dediğim tatlıyı kesmeye çalıştım,arada kaçamak yapıyorum dayanamayıp.. yemek porsiyonlarimi azalttım.kahvaltida 1ekmek yiyordum 2dilime indirdim vs. Velhasıl kelam 54e düştüm çok şükür. Hedefim 52. Az kaldı..

Bende şuan 60kiloyum ama görünüş olarak fazla gibi duruyo 50 ye düşsem çok iyi olcak. Yemeği azalttığı halde hiç veremedim nedense

Kimse aktif değil sanırım bir türlü zayıflayamayanlardan biriyim bende.Aslında 2 doğumdan sonra doğum kilolarımı verdim nasıl yaptığımı dahi anlamadım bir anlık gazla hamile kalmadan önceki halime döndum.Ama benim istediğim evlendiğim kiloya dönmek şuan 60 kiloyum 55 hedefim ama o zinciri bir türlü kıramıyoru.5 kilo az gibi duruyor ama yok olmuyor gitmiyor.Burayı yeşillendiren olursa diye takipte kalıcam motive olurum.

Bende aynıyım canım 60kiloyum ama göbek falan duruyo veremiyorum naparsam yapim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…