Aldattığını nasıl anlar nasıl söylersiniz?

papatyaesra

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
337
286
Öncelikle boşanmayacaksanız hiç kurcalamayın. Zira bu konuda yüz göz olup başanmamak eşinizin bu işleri daha aleni yapmasından başka bir işe yaramaz. Zira siz bu yaptığınızla istediğiniz kadar süründürüp kavga etsenizde eşinize tek verdiğiz mesaj aldatsanda seni bırakmaktan acizim oluyor malesef. Eğer boşanacaksanızda ben takipte kalıp sağlam deliller bulnmanızı öneririm. Zira saç teli tek başına boşanma nedeni sayılmadığı gibi eşiniz tarafından evliliğin huzurunu kaçırmakla suçlanabilir, haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Bence bir süre takip edin varsa böyle birşey ortaya çıkar zaten.

Elle tutulacakdaha iyi kanıtlar bulunca tabiki yanında kalmayacağım.
telefonunda birsey bulamıyorum çok defa kurcaladım.
başka ne bulabilirim nasıl bulabilirim bi fikrim yok

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1690 gün geçti.

bosbank

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2017
435
415
23
şu yeni başlayan dizi... SADAKATSİZLER.
kadında saç teliyle anlamıştı aldatıldığını.
Bence kocana hiç bahsetmeden sormadan, alttan alttan bu konuyu kurcala.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-03-2021

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 62 gün kaldı.

Bebeğiniz bu noktada beş duyu organından gelen bilgileri kaydedebilir. Bu ay bebeğinizin ciğerlerinize yaptığı baskı artığı için nefes darlığınızda artış olabilir. Bebeğiniz yaklaşık 29 cm uzunluğunda ve yaklaşık 1,5 kg in üzerinde ağırlığa sahiptir. Bebeğinizin hareketlerinde bir hareketsizlik hissettiğinizde hemen doktorunuza başvurunuz. İdar kaçırma yaşıyor olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

papatyaesra

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
337
286
Kuzenine kalmaya göndermeyin. Ben anasına babasına bile göndermem tek kalmaya. Arkadaşlara katılıyorum boşanmayacaksanız kurcalamayın boşanacaksanız da Telefonunu kurcalayıp casus program yükleyip oradan bulanlar var. İnsan paranoyak olur ama o programlarla da.
casus programı mı nasıl bisey acaba anlamaz mı virüs olmazmı?

papatyaesra

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
337
286
Bir mesaja ortalığı yakacak olan ben sizin bulduğunuz saç telleri ile neler yapardım bilmiyorum. Madem sakin kalabiliyorsunuz daha fazla delil toplayın telefon bu konu da en iyi delilleri verir diye düşünüyorum.

benimle ne alakası var vs deyip üste cıkacak kanıtlayamam suanda

massmavii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2011
500
998
Youtube a casus program yükleme yaz oradan çıkıyor baktım şimdi. Ben hiç kullanmadım ama burda, nur viralde falan çok duydum kadınlar öyle yakalıyorlar. Detaylarını bilmiyorum araştırabilirsiniz

bosbank

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2017
435
415
23
onu da izleyecegim
bence kocana bu durumu yansıtırsan daha tedbirli davranır.
normal ol.
maillerine bak.
son google aramaları, sosyal medya aramaları mekanlar.
sosyal medyasında ekli olan kişilerin profillerini incele.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-03-2021

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 62 gün kaldı.

Bebeğiniz bu noktada beş duyu organından gelen bilgileri kaydedebilir. Bu ay bebeğinizin ciğerlerinize yaptığı baskı artığı için nefes darlığınızda artış olabilir. Bebeğiniz yaklaşık 29 cm uzunluğunda ve yaklaşık 1,5 kg in üzerinde ağırlığa sahiptir. Bebeğinizin hareketlerinde bir hareketsizlik hissettiğinizde hemen doktorunuza başvurunuz. İdar kaçırma yaşıyor olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

papatyaesra

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
337
286
bence kocana bu durumu yansıtırsan daha tedbirli davranır.
normal ol.
maillerine bak.
son google aramaları, sosyal medya aramaları mekanlar.
sosyal medyasında ekli olan kişilerin profillerini incele.
yansıttım zaten suanda tedbirli olması gerek sadece sac teli var yansıtmadığım onu da cok dikkatli kullanmam gerek.
baska birseyler de bulmam gerek

papatyaesra

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
337
286
Adam buldugunuz saç telinden sonra sizi ben öyle şey yapar mıyım hiç diye ikna ediyorsa ikna olmaya meyillisiniz boşanmayacaksınız demek ki. O yüzden hiiiç peşine düşmeyin. Aldatmıyodur öyle şey yapacak değil ya.
yapması icin mantıklı bir sebep yok o yüzden ikna oluyorum. yaptıysa tabiki affetmem

papatyaesra

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
337
286
Adam buldugunuz saç telinden sonra sizi ben öyle şey yapar mıyım hiç diye ikna ediyorsa ikna olmaya meyillisiniz boşanmayacaksınız demek ki. O yüzden hiiiç peşine düşmeyin. Aldatmıyodur öyle şey yapacak değil ya.
saç telini ona söylemedim genel olarak sorduğumda öyle cevap vermişti