Aldattığını nasıl anlar nasıl söylersiniz?

dimplee-emreee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2016
206
164
28
Arkadaşlar merhaba,
15 yıllık ilişki 7 yıllık evliliğimiz var. Çocuk olduktan sonra eşimde değişimler başladı ev ve benimle ilgilenmez oldu. Neyse çok takılmadım. Son zamanlarda yaklaşık 3 aydır dengesiz davranışları beni çok yıpratmaya başladı. hatta aile terapistine gidelim vs dedim. asla kabul etmem deyip daha iyi davranmaya başladı.
Asıl sorunum eşim arada bir kuzenine kalmaya gider, 2 hafta önce sac fırçasında bana ait olmayan boyu ve rengi farklı 5-6 tane aynı saç teline rastladım. topladım hepsini 1 hafta önce yine aynı saçtan 2-3 tel buldum. Genel olarak sorduğumda ben hiç öyle birsey yapar mıyım vs dedi beni ikna etti ama o saç tellerini nasıl soracağımı bilemiyorum. Başka elle tutulabilecek bir kanıt nasıl bulabilirim?

bir ablamız eşinin sırtında ki sivilcelerin sıkıldığını yakalayıp boşamıştı. takdir ettim.

dr_yad

...........
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2009
8.176
21.046
Bunu yaşayan biri olarak söylemk isterim eğer böyle bir durum varsa ayrilacaksaniZ bunu açığa çıkarın benim gibi açığa çıkartıp affedip hergun şüphe ile yaklaşıp hayatınızı mahfetmeyin
Eee i zaman siz de şimdi ayrılın bu şüpheyle yaşaamıyorum diye. Ne farkı var ya da ne mantığı.

petrapuella

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2016
5.707
26.078
yapması icin mantıklı bir sebep yok o yüzden ikna oluyorum. yaptıysa tabiki affetmem
Zaten mantıklı bir sebep olduğu için değil şeref yoksunu oldukları için aldatıyorlar. Şaka mısınız ya nedir aldatılmanın mantıklı sebebi?

Ha çok sebep istiyorsanız söyleyeyim çocuktan dolayı ilgilenmiyosunuz kocanızla bırakıp bırakıp annenizin evine gidiyorsunuz paşayı. Ondan aldatır mesela alın size mantıklı sebep.

nscckts

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
35.130
78.409
34
dıs fırcasında baska kadına aıt sac telı
dıs fırcasında ?
nasıl bır yaratıkla gorusuyor kocanız da kadın dıs fırcasıyla sac tarıyor yahu
aksı halde ozellıkle yakalayın dıye kadın dıs fırcasına sacını koyuyor heralde

esınız evı dururken neden baska yerde kalıyor onu da anlayamadım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1830 gün geçti.

mutlubirkedi

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2020
304
456
sadakatsiz dizisini izleyin kadın orada saç telinden yola çıkarak öğreniyor (inşallah sizinki aldatmıyordur ama çok üzücü gerçekten)

Ktrmtm

Cahildim dünyanın rengine kandım.
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2016
972
1.470
Bence kuzeninde kalmaya gittiğini söylediği bir gün kuzenini ara. Ya da ben de geleyim de. Hiç olmadı mı söylemeden git. Bakalım ne tepki verecek.

pembikk

İnsanlar güvenilmeye layık değiller.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2013
2.672
2.879
dıs fırcasında ?

Dis fircasi nerden cikti yahu öyle birsey yazmamıs 😂

papatyaesra

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
337
286
Kuzende kalmakta ne demek oluyor? Başlı basına sacma. İnsanı kandırmayı iyi becerir bu erkek milleti (hele birde kanmak istiyorsak) fakat Cok süpheli davranıslar. Kuzenin evini biliyorsanız gidin ve süpriiiiiz yapın bakalım 😏
bir kac seferinde görüntülü aramıstım gercekten ondaydı. ordan cıkıp mi gidiyor, gitmeden mi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1689 gün geçti.

Ktrmtm

Cahildim dünyanın rengine kandım.
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2016
972
1.470
dıs fırcasında ?

Saç fırçası yazmıyor mu ya ben mi yanlış görüyorum :KK70: 🤨

pembikk

İnsanlar güvenilmeye layık değiller.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2013
2.672
2.879
bir kac seferinde görüntülü aramıstım gercekten ondaydı. ordan cıkıp mi gidiyor, gitmeden mi
Onda olması onunla oldugu anlamına geliyormu peki ? Kuzeni gördünüz mü? Kuzen denilen nasil bi tip ??!?? Yani adamı farklı yola mı sürükler yoksa yanlıstan döndüren bi tip midir.

Emalia60

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2019
1.151
2.151
27
Terk edecek kadar iradeli değilsiniz hiç kurcalamayın bence sonra affettince nasıl olsa affediyor diyip yine aldatıyor erkekler. Siz plan yapın annemde kalacam diye o da kuzenine gidicem der normal olarak çocukları annene bırak takip et eğer aldatıyor ise yakalarsınız suç üstü.