Aldattığını nasıl anlar nasıl söylersiniz?

dıs fırcasında baska kadına aıt sac telı
dıs fırcasında ?
nasıl bır yaratıkla gorusuyor kocanız da kadın dıs fırcasıyla sac tarıyor yahu
aksı halde ozellıkle yakalayın dıye kadın dıs fırcasına sacını koyuyor heralde

esınız evı dururken neden baska yerde kalıyor onu da anlayamadım
Dis fircasi nerden cikti yahu öyle birsey yazmamıs 😂

Kuzende kalmakta ne demek oluyor? Başlı basına sacma. İnsanı kandırmayı iyi becerir bu erkek milleti (hele birde kanmak istiyorsak) fakat Cok süpheli davranıslar. Kuzenin evini biliyorsanız gidin ve süpriiiiiz yapın bakalım 😏
bir kac seferinde görüntülü aramıstım gercekten ondaydı. ordan cıkıp mi gidiyor, gitmeden mi

dıs fırcasında ?

esınız evı dururken neden baska yerde kalıyor onu da anlayamadım
Saç fırçası yazmıyor mu ya ben mi yanlış görüyorum :KK70: 🤨

bir kac seferinde görüntülü aramıstım gercekten ondaydı. ordan cıkıp mi gidiyor, gitmeden mi
Onda olması onunla oldugu anlamına geliyormu peki ? Kuzeni gördünüz mü? Kuzen denilen nasil bi tip ??!?? Yani adamı farklı yola mı sürükler yoksa yanlıstan döndüren bi tip midir.

Terk edecek kadar iradeli değilsiniz hiç kurcalamayın bence sonra affettince nasıl olsa affediyor diyip yine aldatıyor erkekler. Siz plan yapın annemde kalacam diye o da kuzenine gidicem der normal olarak çocukları annene bırak takip et eğer aldatıyor ise yakalarsınız suç üstü.

Dis fircasi nerden cikti yahu öyle birsey yazmamıs 😂
Saç fırçası yazmıyor mu ya ben mi yanlış görüyorum :KK70: 🤨
kızlar sanırım astigmat olmusum :KK70:
tum bunlar yenı aldıgım doner baslıklı dıs fırcama pıl takmaya calısırken konu okumam sonucu oldu :KK70:

hay allahım ya bende aklımda dıs fırcasıyla sac tarayan kadın canlandırmaya calıstım falan... eyvahlar olsun

yapması icin mantıklı bir sebep yok o yüzden ikna oluyorum. yaptıysa tabiki affetmem
Aldatılmak için mantıklı sebep gerekmiyor ne yazık ki.Heyecan aramış olabilir,gaza gelmiş olabilir, başka bir çok şey olmuş olabilir.Senin yerınde olsam anneme gidiyorum deyip onu takibe alırım

tum bunlar yenı aldıgım doner baslıklı dıs fırcama pıl takmaya calısırken konu okumam sonucu oldu :KK70:

hay allahım ya bende aklımda dıs fırcasıyla sac tarayan kadın canlandırmaya calıstım falan... eyvahlar olsun
O kadar fırcaya para verince demek ki herseyı dis fircasi olarak görüyor ve okuyorsunuz :KK53:

dıs fırcasında ?

esın

:KK70:
ım

Konu sahibi bir konuya açıklık getirir misin?
saç fırçasını yanında mı götürüyor?
Yoksa sen eve döndüğünde evdeki fırçada mı buluyorsun? Belki de hiç gitmiyor, başkası geliyor eve. Apartmanın kamerası yok mu? Olmadığın günlere bakamaz mısın? İnternette çok ucuza İP kameralar var. Evin bir köşesine kursan çok rahatlıkla evdeki sesi dinleyebilirsin.

Konu sahibi bir konuya açıklık getirir misin?
saç fırçasını yanında mı götürüyor?
Yoksa sen eve döndüğünde evdeki fırçada mı buluyorsun? Belki de hiç gitmiyor, başkası geliyor eve. Apartmanın kamerası yok mu? Olmadığın günlere bakamaz mısın? İnternette çok ucuza İP kameralar var. Evin bir köşesine kursan çok rahatlıkla evdeki sesi dinleyebilirsin.
yanında götürüyor fırcasını onsuz biryerde kalmaz.
evde benim sacımdan baska sac yok eve getirmeye cesaret edemez komsular herkes birbirini tanır.

O kadar fırcaya para verince demek ki herseyı dis fircasi olarak görüyor ve okuyorsunuz :KK53:
valla sanırım oyle oldu :d bırde evde uc kısıyız uc tane fırcaya pıl takıyordum sıra sıra ...bır yandan da konuyu okuyordum :KK70:
allahtan doner baslıklı dıs fırcasıyla sac tarayan kadın canlandırmadım kafada allah muhafaza neye benzerdı acaba

konu sahıbı kusuruma bakmayın lutfen :KK70:

sımdı gercekten konuyu tam okudum
esınız kendı fırcasıyla yatılı gıdıyor ve geldıgınde beraberınde baska kadına aıt sac tellerı getırıyor o fırcada
acaba dıyorum kuzenıne gıdıyormus ya orda kuzen bu duruma sahıt mı yoksa kuzenle agız bırlıgı yapıyor da baska yerde mı kalıyor once bunu anlamak gerek

konu sahıbı kusuruma bakmayın lutfen :KK70:

sımdı gercekten konuyu tam okudum
esınız kendı fırcasıyla yatılı gıdıyor ve geldıgınde beraberınde baska kadına aıt sac tellerı getırıyor o fırcada
acaba dıyorum kuzenıne gıdıyormus ya orda kuzen bu duruma sahıt mı yoksa kuzenle agız bırlıgı yapıyor da baska yerde mı kalıyor once bunu anlamak gerek
önemli degil :)
bazen görüntülü aradığımda gercekten orda oluyor. ama erkenden uyuyor özellikle ben evde yokken o günlerden süpeleniyorum. büyük ihtimalle kuzeninin bile haberi yok. 3-5 gün sora geldiğimde fırcada telleri buldum.

X